حفاظ درب آپارتمان در پاسداران

5/5 - (1 امتیاز)

اجازه دهید خیالتان را راحت کنیم و بگوییم که اگر به دنبال انتخاب و خرید حفاظ درب آپارتمان در پاسداران تهران هستید، بی برو برگشت بهترین گزینه برای شما مراجعه به نمایندگی استیل نصر در پایتخت می باشد. استیل نصر یکی از فعال ترین مجموعه های استیل کاری است که با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده از به روز ترین دستگاه های روز دنیا در کنار به کار گیری نیروهای متخصص ایرانی توانسته تا به امروز محصولات مختلف و قابل قبولی را چه به لحاظ ایمنی و چه به لحاظ کیفی و همچنین زیبایی طراحی و تولید نماید. پس شما مخاطبان عزیز نیز در صورت تمایل به خرید محصولات استیل با دوام و جذاب در منطقه پاسداران در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

حفاظ درب آپارتمان در پاسداران

برای خرید حفاظ درب آپارتمان در پاسداران قبل از هر چیزی باید با انواع مختلفی از این نوع حفاظ ها آشنا شوید که در واقع در این خصوص باید به شما بگوییم این مدل از حفاظ های استیل در 2 مدل حفاظ استیل 201 و حفاظ استیل 304 در بازار موجود می باشند.

از مدل های ساخته شده با گرید 201 بیشتر برای فضاهای داخلی و از مدل های ساخته شده با آلیاژ 304 برای محیط های بیرون و فضای باز استفاده می شود. ویژگی هر دو مدل حفاظ استیل را می توان به این صورت شرح داد که:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • بادوام و دارای طول عمری بالا
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • مقاوم در برابر نور خورشید و مات شدگی
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • مقاوم در برابر تغییر شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

می باشند.

البته ناگفته نماند که مدل های ساخته شده با گرید 201 از نظر کیفی به نسبت مدل های ساخته شده از آلیاژ استیل 304 قدری ضعیف تر هستند و به همین خاطر نیز با قیمت کمتری در بازار استیل فروشان به فروش رسانده می شوند. در این خصوص بد نیست بدانید که بهترین نوع از حفاظ های استیل آنانی هستند که در بازار با نام حفاظ استیل بانکی بفروش رسانده می شوند. این نوع از حفاظ ها حتی قابل بُرش با دستگاه های برش مختلف نیز نیستند!

حفاظ های درب آپارتمان در پاسداران

حفاظ های درب آپارتمان در پاسداران

قیمت حفاظ استیل درب چقدر است؟

اکنون که با انواع مختلفی از حفاظ های استیل آشنا شده اید باید بدانید که قیمت این نوع از محصولات استیل با در نظر داشتن مواردی از قبیل:

 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • جنس آلیاژ استیل

تعیین می شود. شایان به ذکر است که همواره بهتر است برای اطمینان خاطر خود از کیفیت محصول خریداری شده، آن را از فروشگاه های معتبری همچون نمایندگی های استیل نصر تهیه فرمایید.

کلام آخر

دوستان و علاقه مندان به خرید حفاظ های استیل مخصوص درب های آپارتمانی توجه داشته باشند که درب یک واحد آپارتمانی به دلیل اصلی ترین راه ورود و خروج به آن بهتر است از بهترین گرید استیل ساخته شده باشد. اینطوری مقاومت آن در برابر کشش، خمش و همینطور فشار از سوی افراد غریبه و سارقان بسیار بیشتر و بهتر خواهد بود.

برای همین نیز توصیه می کنیم همیشه برای خرید حفاظ درب آپارتمان در پاسداران به دنبال خرید حفاظی باشید که در ساخت آن از گرید 304 استیل استفاده شده باشد؛ زیرا این نوع گرید به نسبت نوع دیگر استیل؛ یعنی آلیاژ 201 از کیفیت و مقاومت به مراتب بیشتری برخوردار می باشد.

برای خرید یک حفاظ درب آپارتمان خوب تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم کارشناسی و مشاوره ای استیل نصر در ارتباط باشید.