حفاظ پنجره استیل در اکباتان

اکباتان نام یکی از مشهور ترین شهرک های کل ایران است که می توانید در آن ها با صدها بلکو ساختمانی و هزاران واحد مسکونی مواجه شوید و برای تجهیز کردن واحدهای خود در این شهرک نیز توصیه ما به شما این است که به سراغ استفاده از محصولات استیل بروید. با ما و تیم معتبر استیل نصر در تهران همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ پنجره استیل در اکباتان پایتخت بیش از پیش آشنا نماییم.

حفاظ پنجره استیل در اکباتان

اگر ساکن محدوده اکباتان تهران هستید و یا دارای ملکی در این نقطه از محدوده کلانشهر تهران می باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم به جای استفاده از حفاظ های آهنی مختلف به سراغ محصولات استیل بروید که ضمن برخورداری از دوام و کیفیت بالای خود از ظاهری جذاب و زیبا نیز برخوردار هستند و قطعا سبب زیباتر شدن دو چندانی نمای ساختمان شما از بیرون و همچنین نمای واحدهای داخل آن از درون می گردد.

حفاظ های استیل در نظر گرفته شده برای نصب بر روی پنجره های واحدهای مختلف مسکونی و اداری همگی دارای ویزگی های بی نظیری هستند که از مهمترین آن ها بایستی به:

 • ضد زنگ بودن حفاظ
 • مقاوم بودن در برابر ضربه
 • مقاوم بودن در برابر فشار
 • مقاوم در برابر سایش
 • مقاوم در برابر خمش
 • برخورداری از طرح های مختلف
 • قابلیت شستشوی آسان

اشاره داشت. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که نه تنها حفاظ های پنجره استیل در کاباتان بلکه هر نوع محصول استیلی که شما در خانه داشته باشید و از آن استفاده نمایید را می توان به راحت ترین شکل ممکن تمیز و مورد شستشو قرار داد. آن هم بدون اینکه ذره ای از کیفیت ظاهری و جذابیت کلی محصولتان کاسته شود!

حفاظ پنجره استیل در اکباتان

حفاظ پنجره استیل در اکباتان

حفاظ Steel پنجره چند نوع است؟

شاید بهتر باشد پیش از اقدام به خرید حفاظ پنجره استیل در اکباتان تهران برای واحد مسکونی و یا اداری و تجاری خود این سوال را بپرسید که اصولا حفاظ های استیل چند نوع هستند؟! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در نقاط مختلف دنیا از آلیاژهای مختلف استیل برای تولید محصولات گوناگون استفاده می کنند اما در کشور ما و در حال حاضر بیشتر از دو گرید 201 و 304 استیل استفاده می شود که باز در میان این دو مدل آلیاژ محصولاتی که قرار باشد در محیط های بدون سقف و به اصلاح روباز مورد بهره وری قرار بگیرند، بهتر است از گرید 301 استیل ساخته و پرداخته شده باشند.

این در حالی است که برای محصولاتی که قرار است در بخش های دارای سقف و پوشش واقع شوند، می توان از گرید 201 نیز استفاده کرد که به لحاظ هزینه و قیمت بسیار بسیار به صرفه تر از محصولاتی هستند که با آلیاژ 304 استیل طراحی و تولید شده اند.

کلام آخر

در پایان لازم به ذکر است تا بدانید استیل نصر تمامی محصولات گفته شده در این مطلب را در کنار یک برگ ضمانت نامه معتبر به دست شما خریداران عزیز می رساند تا شما بتوانید با خیالی آسوده از محصول خود در هر جا و مکانی استفاده نمایید.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که قیمت یک حفاظ استیل پنجره با توجه به مواردی از جمله:

 • نوع گرید مصرفی در ساخت محصول
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • طراحی ساده یا پیچیده حفاظ
 • رنگ در نظر گرفته شده برای حفاظ

و همچنین نحوه نصب حفاظ بر روی چهارچوب پنجره می باشد که می تواند یا بصورت پیچ و مهره ای باشد و یا با استفاده از دستگاه جوش این عملیات نصب انجام گیرد.