حفاظ پنجره استیل در جردن

5/5 - (1 امتیاز)

جردن  نام یکی از بهترین مناطق موجود در سطح شهر بزرگ تهران است که می توان در آن با بهترین خانه های مسکونی و واحدهای مختلف تجاری و اداری لوکس و مدرن مواجه شد. در این بین قطعا بهتر است برای حفاظت هرچه بیشتر از درب ها و پنجره های این قبیل واحدها به سراغ استفاده از حفاظ های استیل بروید که هم به لحاظ استحکام کاملا ایمن هستند و هم به لحاظ زیبایی و جذابیت از باقی حفاظ های آهنی موجود در بازار چشم نوازتر می باشند. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با موارد مهمی در خصوص خرید حفاظ پنجره استیل در جردن تهران آشنا نماییم.

حفاظ پنجره استیل در جردن

برای خرید حفاظ پنجره استیل در جردن تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در جردن مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ پنجره استیل در جردن

حفاظ پنجره استیل در جردن

ویژگی های حفاظ پنجره Steel

قبل از هر چیزی باید بدانید که یک حفاظ پنجره استیل در جردن باید دارای ویزگی های مهمی باشد تا بتوان بر روی کیفیت و دوام آن در طی سالیان حساب ویژه ای باز کرد. این ویژگی ها می تواند شامل:

  • تنوع مدلی بالا
  • غیر قابل زنگ زدن
  • مقاوم در برابر ضربه و فشار
  • قابلیت نصب بر روی هر نوع پنجره ای
  • امکان شستشوی آسان محصول

اشاره داشت.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که استیل نصر قادر به تولید هر نوع حفاظ ساده و طرح دار می باشد که از قابلیت نصب بر روی هر چهارچوب پنجره ای چه بصورت هلالی و چه مربعی، مستطیلی و همینطور فانتزی برخوردار می باشد.

از طرفی البته نباید فراموش کرد که با توجه به محل نصب اینگونه از حفاظ ها (از داخل و یا بیرون) بایستی به فکر انتخاب جنس آنان نیز بود. استیل نصر برای این منظور اقدام به تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 201 برای نصب از داخل و همچنین تولید حفاظ استیل پنجره از آلیاژ 304 برای فضای بیرونی پنجره کرده است.

کلام آخر

فراموش نکنید که حتی اگر محصول استیل مورد نیاز خود را نیز از شرکت استیل نصر خریداری نکردید، بایستی به کیفیت و همینطور گارانتی که در کنار محصول از سوی تولید کننده قرار گرفته است نیز توجه داشته باشید. یادتان نرود که هر نوع محصولی شاید در ابتدا از کیفیت برجسته ای برخوردار باشد اما به مرور زمان از کیفیت آن کاسته می شود و به همین خاطر نیز نیاز است تا با بهره گیری از مفاد یک گارانتی معتبر شما خریدار محترم در صورت تضعیف محصولتان، اقدام به تعویض و یا تعمیر آن بدون کوچکترین هزینه ای نمایید!

استیل نصر یکی از بهترین تولید کنندگان حفاظ در ایران و بخصوص در کلانشهر تهران است و می تواند گزینه خوبی برای خرید حفاظ پنجره استیل در جردن نیز برای شما ساکنین و یا دارندگان واحدهای مختلف مسکونی و اداری و حتی تجاری در این نقطه از پایتخت باشد.