حفاظ پنجره استیل در شهران

5/5 - (1 امتیاز)

اجازه دهید تا استیل نصر در ادامه این بلاگ از خود به شما در خصوص نحوه صحیح انتخاب و خرید یک حفاظ پنجره استیل در شهران تهران راهنمایی هایی را عرضه نماید. شهرانی های عزیز توجه داشته باشید که شما خوبان می توانید با خرید حفاظ استیل از فروشگاه استیل نصر خیال خود را از بابت عدم وجود افراد غریبه و سارقین و همچنین جلوگیری از سقوط اشیای مختلف و کودک خردسال و همچنین حیوانات خانگی تان کاملا آسوده نمایید. حفاظ های تولید شده توسط این شرکت همگی از بهترین کیفیت های ممکنه برخوردار می باشند و با قیمتی مناسب نیز به دست شما عزیزان خواهند رسید.

حفاظ پنجره استیل در شهران

برای خرید حفاظ پنجره استیل در شهران تهران، استیل نصر یک گزینه ایده آل برای شما خریداران عزیز می باشد؛ چرا که شما خوبان می توانید هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به نمایندگی استیل نصر در پایتخت مراجعه کرده و از نزدیک با حفاظ های مختلفی که جهت نصب از داخل و بیرون بر روی پنجره های خانه و یا محل کارتان از سوی استیل کاران این شرکت طراحی و تولید شده است، آشنایی پیدا نمایید.

ما برای شما در این زمینه دو مدل حفاظ را تولید کرده ایم که یکی برای نصب از داخل و دیگری جهت نصب از بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا اداری شما می باشد. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های تولید شده جهت نصب از داخل بر روی پنجره ها اصولا با گرید 201 طراحی و تولید می شوند. این در حالی است که حفاظ های استیل پنجره ای که قرار است از بیرون نصب شوند، با گرید 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند.

بد نیست در این خصوص بدانید که این تفاوت در انتخاب گرید صرفا به این دلیل است که گرید 304 از مقاومت به مراتب بیشتری در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی برخوردار می باشد که اگر به جای آن از گرید 201 استفاده شود، قطعا در کوتاه مدت ضمن ایجاد زنگ ضدگی و خراب شدن نمای زیبای حفاظ شما باعث ضعف در ساختار ایمنی محصول تیز برایتان می شود.

حفاظ های پنجره استیل در شهران

حفاظ های پنجره استیل در شهران

طریقه نصب حفاظ های Steel

ممکن است این سوال برای خیلی از شما خریداران عزیز پیش آمده باشد که یک حفاظ استیل چگونه و به چه نحوی بر روی چهارچوب پنجره آپارتمان مسکونی و یا اداری شما نصب می شود؛ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اصولا از دو روش برای نصب حفاظ های استیل بر روی پنجره ها استفاده می شود که یکی استفاده از دستگاه جوش و دیگری استفاده از پیچ و مهره برای این منظور می باشد.

بد نیست بدانید از روش پیچ و مهره ای اصولا برای نصب حفاظ هایی که از داخل واحد بر روی چهارچوب پنجره نصب می شوند، استفاده می شود و یا اینکه واحدهایی که در طبقات دوم و سوم به بالا قرار دارند برای نصب حفاظ های خود از این روش استفاده می کنند.

همچنین لازم است تا بدانید این مدل از محصولات استیل؛ یعنی حفاظ پنجره استیل در شهران تهران از ویژگی های قبال توجهی همچون:

  • ضد زنگ
  • ضد ضربه
  • مقاوم در برابر فشار
  • ایده آل در برابر خمش
  • زیبا و دارای جذابیت های ظاهری
  • برخورداری از قابلیت شستشوی آسان

برخوردار هستند.

کلام آخر

در پایان بد نیست بدانید که استیل نصر تنها تولید کننده حفاظ های استیل نیست و می توانید هر نوع محصول استیلی را که مدنظرتان باشد را برای محیط خانگی و یا محل کار خود از این شرکت تهیه فرمایید. دوستان گرامی توجه داشته باشید که تمامی تولیدات استیل نصر دارای برگ گارانتی بوده که این مهم سبب آسودگی هرچه بهتر و بیشتر شما عزیزان از کیفیت جنس خریداری شده تان خواهد شد!