حفاظ پنجره استیل در صادقیه

هنوز نظرسنجی نشده است

چنانچه به دنبال خرید حفاظی مطمئن و زیبا بر روی پنجره های آپارتمان خود در محدوده صادقیه تهران می گردید، ما به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید این محصول از مجموعه استیل نصر بروید. برای این منظور نیز تنها کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با مواردی حائز اهمیت در خصوص انتخاب و خرید حفاظ پنجره استیل در صادقیه آشنا نماییم. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از با سابقه ترین استیل کاران در کل تهران بزرگ بحساب آورده می شود.

حفاظ پنجره استیل در صادقیه

خب همانطور که از نام این مدل از حفاظ ها نیز مشخص است، محصولی است ساخته شده از آلیاژ استیل که مختص نصب و قرارگیری بر روی پنجره واحدهای مختلف مسکونی و غیر مسکونی می باشد. این مدل از محصولات استیل اگر قرار باشد در قسمت های بیرونی پنجره ها نصب گردند، باید حتما از گرید 304 استیل ساخته و پرداخته شوند و اگر قرار باشد که از طرف داخل کار گذاشته شوند نیز می توانند با استیل 201 تولید شده باشند.

حفاظ استیل برای پنجره های خانه شما سبب می شود تا هم ظاهر بیرونی آنان از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار شود و هم به لحاظ امنیتی، ایمنی کاملی متوجه این قسمت از خانه و محل کار شما خصوصا اگر در طبقات نزدیک به سطح زمین قرار دارید، شوند. از جمله ویژگی های حفاظ پنجره استیل در صادقیه می توان به:

  • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی
  • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
  • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
  • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
  • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
  • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها

اشاره نمود. البته این نکته را نیز باید گفت که نحوه شستشو و ضد عفونی کردن این مدل از محصولات نیز به مراتب راحت تر از دیگر جنس حفاظ های موجود در بازار می باشد.

حفاظ پنجره استیل در صادقیه

حفاظ پنجره استیل در صادقیه

عوامل موثر بر روی قیمت حفاظ پنجره

بد نیست بدانید قیمت یک حفاظ پنجره استیل در صادقیه تهران با در نظر داشتن نوع گرید مصرفی از این فلز ارزشمند و لوکس مشخص می شود. یعنی اینکه شما باید بدانید قیمت حفاظ استیلی که با گرید 201 ساخته شده است به مراتب کمتر از حفاظی است که برای ساخت آن از گرید 304 استیل بهره گیری شده است!

گرید 304 همیشه از نظی کیفی و ماندگاری در سطح بالاتری به نسبت گرید 201 قرار داشته و به همین دلیل نیز همواره محصولات استیلی که با این گرید ساخته و پرداخته می شوند با قیمت بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

مورد دیگری که بر روی قیمت حفاظ های استیل اثرگذار است، نوع طراحی ظاهری آن ها می باشد. حفاظ ها به لحاظ ظاهری به دو دسته حفاظ های ساده و یا فانتزی (سفارشی) تقسیم می شوند که بدیهی است مدل های ساده با قیمت پایین تری به نسبت مدل های سفارشی بفروش رسانده می شوند.

و مورد مهم دیگری که باید در هنگام خرید حفاظ به آن توجه داشته باشید، ابعاد در نظر گرفته شده برای آن می باشد؛ دوستان گرامی توجه داشته باشید هر چقدر که متراز پروفیل های استیل به کار رفته در حفاظ استیل پنجره مدنظر شما بیشتر باشد، یقینا قیمت نهایی که شما عزیزان بایستی برای خرید آن حفاظ بپردازید نیز بیشتر خواهد شد.