حفاظ پنجره استیل در فردیس

5/5 - (1 امتیاز)

برای اطمینان خاطر خود از عدم سقوط اشیائ گوناگون و همچنین عدم وورد افراد غریبه و سارقان حرفه ای از ناحیه پنجره آپارتمان مسکونی و یا تجاری و اداری خود توصیه می کنیم آن ها را با بهترین حفاظ های ممکنه تجهیز نمایید که در این خصوص نیز باز پیشنهاد ما به شما این است که از حفاظ های تولید شده از جنس استیل استفاده کنید؛ چرا که این فلز ارزشمند و لوکس از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و می تواند برایتان کارایی های بسیاری داشته باشد. پس در ادامه این مطلب با عنوان حفاظ پنجره استیل در فردیس کرج با تیم بزرگ استیل نصر همراه شوید.

حفاظ پنجره استیل در فردیس

حفاظ پنجره استیل در فردیس کرج بطرو کلی در دو دسته حفاظ های 201 و حفاظ های 304 تقسیم بندی می شوند که از نوع اول برای اماکن مسقف و از نوع دوم برای فضاهای روباز و بدون سقف استفاده می کنند. دوستان گرامی توجه داشته باشید که حفاظ های استیل امروزه به نسبت دیگر مدل حفاظ های تولید شده با دیگر فلزات از جذابیت های ظاهری و کیفیت ساختاری به مراتب بهتری برخوردار هستند که همین امر نیز سبب گشته تا این مدل از محصولات ایمنی به نسبت دیگر حفاظ های رایج در بازار از فروش بهتر و بیشتری خصوصا در شهرهایی همچون فردیس برخوردار شوند.

در خصوص این نوع از حفاظ ها بد نیست این نکته را نیز خاطر نشان نماییم که برای نصب این مدل از محصولات استیل دو راه وجود دارد که اولین آن نصب حفاظ بر روی پهارچوب پنجره بواسطه اتصال پیچی و یا جوشکاری می باشد و راه حل دوم نیز از چهارچوب درآوردن پنجره و با قاب قرار دادن حفاظ بر روی ناحیه شیشه ای آن می باشد که در این روش خیال شما حتی از بابت شکسته شدن اتصال پیچی و جوشی حفاظ نیز کاملا آسوده خواهد بود.

حفاظ پنجره استیل در فردیس

حفاظ پنجره استیل در فردیس

ویژگی های بارز این محصولات استیل

حفاظ پنجره استیل در فردیس کرج دارای یکسری ویژگی های مهم و قابل توجه می باشد که از مهمترین آن ها می توان به:

 • سازگاری با چهارچوب های مختلف پنجره
 • مقاومت عالی در برابر آب و رطوبت (ضد آب)
 • مقاومت بالا در برابر ضربه، خمش و بُرش
 • تنوع مدلی بسیار بالا در انتخاب محصول
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری و زیبایی منحصربفرد

اشاره داشت.

مخاطبان عزیز استیل نصر توجه داشته باشید که این ویژگی ها هم در خصوص حفاظ پنجره استیل 201 و هم در خصوص حفاظ پنجره استیل 304 صدق می کند.

کلام آخر

در انتخاب و خرید خود بهتر است همواره به قیمت محصول مدنظرتان نیز توجه لازم را داشته باشید. استیل نصر همواره تمام سعی و تلاش خود را به کار بسته تا شما خوبان را با محصولاتی باکیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب مواجه سازد که بی شک در این خصوص نیز تا حدودی موفق بوده است و همین موفقیت نیز سبب گشته تا امروزه از رزومه ای قابل توجه برخوردار باشد. با تمام این ها با ما همراه باشید تا در این قسمت شما را با عواملی موثر در تعیین قیمت حفاظ های پنجره استیل در فردیس کرج آشنا نماییم که عبارتند از:

 • جنس و کیفیت قطعات به کار رفته در حفاظ
 • میزان ضخامت لوله و قطعات به کار رفته در ساخت
 • انتخاب یکی از دو نوع آلیاژ 304 و یا 201
 • متراژ کار و تعداد قوطی های موجود در حفاظ
 • نحوه اتصال قطعات و لوله ها به یکدیگر
 • طرح و مدل انتخابی از سوی مشتری

می باشد.