حفاظ پنجره استیل در فرمانیه

5/5 - (1 امتیاز)

برای اینکه خیال خود را از بابت امنیت و زیبایی دو چندانی حفاظ نصب شده بر روی پنجره واحد آپارتمانی و یا اداری خود کاملا آسوده نمایید، توصیه می کنیم حتما به سراغ خرید محصولات استیل شرکت استیل نصر بروید. استیل نصر یکی از بهترین و موفق ترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان محصولات مختلف استیل در تهران و بویژه در محدوده مرزداران این کلانشهر کشورمان می باشد. پس برای همین نیز با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ پنجره استیل در فرمانیه تهران بیش از پیش آشنا نمایم.

حفاظ پنجره استیل در فرمانیه

فرقی نمی کند ساکن منطقه فرمانیه باشید و یا دارای ملکی در ایننقطه از تهران، مهم این است که بدانید می توانید به راحتی و با صرف یک هزینه معقول اقدام به افزایش ضریب ایمنی پنجره های خانه و یا محل کار خود کنید. برای این منظور استیل نصر بهترین حفاظ های پنجره را با کیفیتی مثال زدنی و قیمتی باورنکردنی برایتان مهیا کرده است.

تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم کارشناسی این مجموعه در ارتباط باشید و یا بصورت حضوری به نمایندگی استیل نصر تهران مراجعه فرمایید. دوستان گرامی توجه داشته باشید نقش تعبیه حفاظ برای پنجره های یک آپارتمان تنها به منظور جلوگیری از ورود سارقان و یا افراد متفرقه از این منفذه نیست و می توان با نصب یک حفاظ ایمن و مستحکم از سقوط اجسام و یا حیوانات خانگی و حتی کودکان خردسال نیز به آسانی هرچه تمام تر جلوگیری کرد!

تمامی این محصولات استیل دارای خصیصه های منحصر به فردی هستند که از جمله آنان می توان به:

  • ضد زنگ بودن کاملا حفاظ ها
  • مقاومت بالای آنان در برابر فشار
  • مقاومت بالای آنان در برابر ضربه
  • مقاومت بالای آنان در برابر خمش
  • برخورداری از تنوع مدلی بالا
  • و همچنین قابلیت ضد عفونی و شستشوی آسان

اشاره نمود.

حفاظ پنجره استیل در فرمانیه

حفاظ پنجره استیل در فرمانیه

فرق میان حفاظ استیل 201 با 304 در چیست؟

برای همه آنانی که به دنبال خرید حفاظ پنجره استیل آپارتمان هستند باید بگوییم که حفاظ های موجود در بازار عمدتا با دو نوع گرید 201 و 304 استیل طراحی و تولید شده اند که مدل های ساخته شده با نوع اول؛ یعنی گرید 201 مناسب استفاده در محیط های داخلی و سرپوشیده می باشند.

این در حالی است که حفاظ های نوع دوم؛ یعنی مدل های ساخته شده با گرید 304 از قابلیت نصب و بهره گیری در هر نوع محیطی چه باز و چه بسته برخوردار هستند. حفاظ های استیل و کلا محصولات استیلی که با آلیاژ 304 ساخته و پرداخته می شوند از هر لحاظی به نسبت حفاظ هایی که با گرید 201 تولید شده اند، بهتر هستند.

این نوع از حفاظ ها از مقاومت و دوام به مراتب بیشتری به نسبت مدل های ساخته شده با گرید 201 برخوردار هستند و از قابلیت 100% ضد زنگ بودن نیز بهره مند می باشند. البته نباید فراموش کرد که به لحاظ قیمتی نیز با مبلغ بیشتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

کلام آخر

قیمت یک حفاظ استیل پنجره آپارتمان در مرزداران با در نظر داشتن شرایطی اعم از:

  • نوع گرید مصرفی در ساخت
  • شکل و ظاهر در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • توپُر یا توخالی بودن پروفیل ها
  • و نحوه اتصال حفاظ بر روی پنجره

تعیین می شود.

البته این ها تنها موارد تاثیرگذار بر روی قیمت کلی یک حفاظ استیل پنجره نبوده و موارد دیگری از جمله نوع و شرایط گارانتی که محصول انتخابی شما را پشتیبانی می کند نیز از دسته مواردی است که می تواند بر روی قیمت آن اثرگذار باشد.