حفاظ پنجره استیل در پاسداران

هنوز نظرسنجی نشده است

اگر به دنبال تجهیز کردن پنرجه های خانه و یا محل کار خود در محدوده پاسداران تهران هستید و می خواهید باصرف یه هزینه کاملا مقرون به صرفه خیال خود را از بابت عدم وجود افراد غریبه و سارقین و همچنین جلوگیری از سقوط اشیای و یا حیوانات خانگی و حتی کودک خردسال خود از پنجره تان شوید، توصیه می کنیم با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و خرید حفاظ پنجره استیل در پاسداران قدری بیشتر آشنا نماییم.

حفاظ پنجره استیل در پاسداران

پیش از اینکه وارد دنیای حفاظ های استیل بشوید باید بدانید که به دنبال خرید چه نوع حفاظی برای ایمن کردن پنجره خانه و یا محل کارتان هستید؛ برای این منظور شاید بهتر باشد در ابتدا بدانید که بطور کلی حفاظ های استیل در دو نوع مختلف قابل نصب بر روی منفذه ایجاد شده بر روی دیوار خانه شما به اسم پنجره می باشند که نوع اول در حقیقت قابل نصب بر روی چهارچوب پنجره شما و نوع دوم آن در حقیقت دارای چهارچوبی است که پنجره شما بر روی آن تعبیه می شود.

یادتان باشد که هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ قیمتی تفاوت زیادی میان این دو نوع نحوه نصب بر روی پنجره خانه شما وجود دارد که باید دید انتخاب کدام یک برایتان به صرفه می باشد! حفاظ پنجره استیل در پاسداران تهران دارای ویزگی های قابل توجهی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به:

  • مقاوم در برابر آب و زنگ زدگی
  • استحکام بالا و کیفیتی مطلوب
  • نشکن و مقاوم در برابر هرگونه ضربه و فشار
  • شیک و براق و درخشان و مقاوم در برابر مات شدگی
  • افزایش ایمنی و امنیت واحدهای تجاری، اداری و مسکونی
  • برخورداری از ظاهری جذاب برای افزایش زیبایی نمای خارجی ساختمان ها

اشاره داشت.

حفاظ پنجره استیل در پاسداران

حفاظ پنجره استیل در پاسداران

قیمت یک حفاظ Steel پنجره به چه عواملی بستگی دارد؟

بحث انتخاب حفاظ استیل پنجره یک چیز است و بحث قیمت آن یک چیز دیگر! واقعیتش را بخواهید قیمت یک حفاظ پنجره استیل در پاسداران تهران به عوامل مختلف و متعددی بستگی دارد خصوصا که پروفیل های استیل بصورت وارداتی هستند و به دلیل عدم وجود نرخ ثابت ارزی در ایران بصورت پیوسته و مدام قیمت فروش محصولات استیل نیز دستخوش تغییر می شود.

اما بطور کلی باید بدانید که قیمت حفاظ پنجره استیل در پاسداران و دیگر نقاط شهر پایتخت با در نظر داشتن مواردی اعم از:

  • نوع گرید به کار رفته در ساخت حفاظ
  • طرح انتخابی برای حفاظ
  • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
  • نوع نصب حفاظ در محل

تعیین می شود که در بین موارد بالا پارامتر نوع نصب حفاظ در محل را برایتان بصورت کامل توضیح دادیم.

در خصوص نوع گرید مصرفی در ساخت نیز همانطور که بارها گفته و باز هم می گوییم، حفاظ های استیل بصورت کلی در ایران به دو دسته 201 و 304 استیل تقسیم می شوند که نوع اول در مقایسه با نوع دوم به لحاظ ساختاری از کیفیت و استحکام کمتری نیز برخوردار است ولی خب به لحاظ قیمتی نیز ارزانتر از مدل های ساخته شده با گرید 304 بفروش رسانده می شوند.

فاکتور دوم قید شده؛ یعنی طرح انتخابی میز از جمله دلایل تاثیرگذار بر روی قیمت حفاظ بحساب آورده می شود که در این خصوص باید بدانید هر چقدر طراحی حفاظ مدنظرتان از ساختار پیچیده و طرحی شلوغ تر برخوردار باشد، یقینا قیمت آن نیز برایتان بیشتر خواهد بود!

نکته سوم؛ یعنی ابعاد حفاظ نیز کاملا مشخص است که هر چقدر ابعاد حفاظ شده بیشتر باشد به لحاظ طولی و عرضی، یقینا نیاز به استفاده از پروفیل های استیل بیشتری دارد که همین امر نیز سبب بالا رفتن قیمت حفاظ برای شما خریداران گرامی خواهد شد.