حفاظ پنجره استیل در کردان

5/5 - (1 امتیاز)

کردان یکی از مناطق معروف سطح شهر کرج است که می توان در آن با ویلاهای کاملا امروزی و ساختمان های نوسازی مواجه شد که برای ایمنی هر یک از آن ها بایستی با توجه به خلوت بودن شرایط محیطی کردان از بهترین سیستم های امنیتی و همچنین حفاظ های مستحکم استفاده کرد که در این خصوص بی شک استفاده از حفاظ های استیل چه بر روی پنجره ها و په بر روی درب های ساختمان های این منطقه بسیار توصیه می شود. پس با ما در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب حفاظ پنجره استیل در کردان کرج آشنا نماییم.

حفاظ پنجره استیل در کردان

پیش از هر چیزی باید بدانید که حفاظ پنجره استیل در کردان کرج مناسب استفاده برای هر نوع پنجره ای اعم از تک جداره، دو جداره و غیره می باشد. شما خریداران عزیز می توانید از این مدل حفاظ ها برای هر اندازه چهارچوب پنجره ای استفاده کنید و اینکه تمایل به نصب این مدل از محصولات استیل از داخل یا بیرون بر روی پنجره های واحد مسکونی و یا داری خود دارید نیز نکته مهمی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

حفاظ های استیلی که برای نصب بر روی پنجره ها از سوی شرکت استیل نصر تعبیه شده اند بطور کلی با 2 گرید مطرح استیل؛ یعنی گرید 201 و 304 ساخته و پرداخته می شوند. از مدل های تولید شده با استیل 201 می توان برای واحدهایی که در طبقات دو یا سه بالا قرار گرفته اند استفاده شود. این در حالی است که از این مدل حفاظ ها بایستی در داخل محیط واحدها استفاده شود.

چرا که حفاظ های استیل 201 به لحاظ کیفی در سطح پایین تری از حفاظ های تولید شده با گرید 304 قرار دارند و به همین خاطر بهتر است از گزند تغییرات آب و هوایی در هر فصل از کشور چهار فصل مان ایران مصون نگه داشته شوند!

حفاظ پنجره استیل در کردان

حفاظ پنجره استیل در کردان

ویژگی حفاظ Steel پنجره ای در چیست؟

حفاظ پنجره استیل در کردان از یکسری ویژگی های ممتاز برخوردار است که همین خصوصیات نیز سبب گشته تا این مدل از محصولات به نسبت دیگر مدل حفاظ های موجود در بازار از رونق فروش بهتر و بیشتری نیز برخوردار شود.

از جمله این ویژگی ها بایستی به:

  • مقاومت عالی در برابر فشار
  • مقاومت عالی در برابر ضربه
  • مقاومت عالی در برابر ضربه
  • مقاومت بالا در برابر رطوبت
  • برخورداری از تنوع مدلی متعدد
  • قابلیت سازگاری با پنجره های مختلف

اشاره داشت. دوستان گرامی توجه داشته باشید که ویژگی مقاومت عالی این مدل از محصولات استیل در برابر رطوبت دقیقا به ضذ زنگ بودن آن اشاره دارد که با توجه به نصب حفاظ در بخش بیرونی پنجره های آپارتمانی شما می تواند یک حُسن بزرگ برایتان باشد؛ زیرا اینطوری حفاظ استیل شما به راحتی زنگ نزده و با عدم تغییر شکل ظاهری خود باعث زشت شدن نمای ساختمان شما نمی شوند!

کلام آخر

استیل نصر یکی از بزرگترین طراحان و تولید کنندگان حفاظ های استیل در ایران و بخصوص در کلانشهر کرج است. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص بومی و بهره گیری از متدهای روز جهانی و دستگاه های مدرن از قابلیت طراحی و تولید هر نوع محصول استیلی که شما به طلب آن در بازارهای مختلف داخلی و خارجی کوشیده باشید، برخوردار است.

برای خرید یک محصول استیل باکیفیت توصیه می کنیم با استیل نصر همراه شوید تا شما را با تنوعی بی نظیر از تولیدات استیل خود در استان البرز مواجه سازد. برای این منظور نیز هم از طریق شماره های درج شده در سایت می توانید اقدام نمایید و هم بصورت حضوری به نشانی نمایندگی های استیل نصر در اقصی نقاط البرز مراجعه فرمایید.