خرید پله استیل در کرج

هنوز نظرسنجی نشده است

یکی از برجسته ترین محصولات استیلی که امروزه در اغلب سازه های مسکونی، تجاری و همچنین اداری از آنان استفاده می شود و تاثیر غیر قابل انکاری بر روی جذابیت های ظاهری محیط دارد، پله های استیل هستند که ضمن برخورداری از مزایای ویژه خود به دلیل ظاهر آراسته و بسیار شیک و زیبای ذاتی شان همواره در میان انواع و اقسام پله های ساختمانی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و به همین خاطر نیز در طول یک دهه اخیر طرفداران بسیار زیادی در بازار کشورمان پیدا کرده اند. در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید تا شما را با مواردی مهم در خصوص خرید پله استیل در کرج آشنا نماییم.

خرید پله استیل در کرج

همه سازندگان واحدهای تجاری، اداری و همچنین مسکونی به خوبی می دانند که برای ایجاد ارتباط میان طبقات مختلف پروژه مدنظرشان بایستی از پله استفاده نمایند که حال این پله می تواند بصورت بتنی، سنگی، چوبی، شیشه ای و همچنین استیل باشد.

البته امروزه اغلب دارندگان واحدهای تجاری و اداری برای ایجاد ارتباط میان طبقات مختلف خود از پله های استیل استفاده می کنند و به ندرت شاهد استفاده وسیع از این نوع پله ها در واحدهای مسکونی می باشیم؛ مگر اینکه از پله های استیل در واحدهای دوبلکس مسکونی استفاده شود.

به هر حال، علاقه مندان به تهیه این مدل از پله های استیل در کلانشهر کرج می توانند از صفر تا صد پروسه سفارش و تحویل و همچنین نصب محصولات استیل خود را به عهده تیم حاذق و ماهر استیل نصر بسپارند تا با کمترین میزان قیمت در کنار بهترین سطح از کیفیت سفارشات مورد علاقه خود را در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند.

از قلم باز نماند که پله های ساخته شده از آلیاژ استیل به دلیل مقاومت بالا، ضد زنگ بودن و همچنین قابلیت تمیزی و ضدعفونی کردن آسان خود (خصوصا در شرایط فعلی که تمامی استان های ایران با ویروس مرگبار کوئید 19 سروکار دارند) در مقایسه با دیگر پله های نامبرده، برتر هستند.

خرید پله استیل در کرج

نصب قطعات پله استیل

پله های استیل از قطعات مختلفی برخوردار هستند که از جمله آنان بایستی به کفی این نوع از محصولات اشاره داشته باشیم. در حقیقت نقطه قوت استفاده از پله های ساخته شده با آلیاژهای استیل نیز همین است که شما می توانید با در نظر گرفتن طراحی و دیزاین داخلی و یا دکوراسیون خارجی خود اقدام به ترکیب نمودن سایر متریال های صنعتی همچون: شیشه، چوب، سنگ و … با قطعات استیل کنید و یک پله فوق العاده زبا را برای خود ایجاد نمایید.

برای نصب قطعات پله های استیل از دو روش:

  • اتصال مفصلی (با بهره گیری از پیچ و مهره)
  • اتصال جوشی (با استفاده از دستگاه جوش)

استفاده می شود. ناگفته نماند هیچ نیازی هم در استفاده از پله های استیل با نرده های استیل وجود ندارد و شما می توانید در کنار انواع مختلفی از نرده هایی که در محل کار و یا منزلتان هست، از این مدل پله ها بهره گیری نمایید.

آشنایی با مدل های مختلف پله استیل

  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل رفت و برگشتی
  • پله استیل گرد
  • پله استیل سفارشی
  • پله استیل پیش ساخته (آماده)
  • پله استیل دوبلکس

چنانچه ساکن شهر کرج هستید و یا دارای ملکی در این شهر شلوغ و پرهیاهو می باشید و قصد انتخاب و خرید پله استیل در کرج را کرده اید، مجموعه ها و فروشگاه های مختلف زیادی در این شهر هستند که می توانند مسئولیت انجام سفارش شما را بر عهده بگیرند که البته استیل نصر هم یکی از همین استیل کاران شهر کرج بحساب می آید با این تفاوت که تیم استیل نصر تحت هیچ شرایطی حاضر به ارائه محصولاتی از جنس استیل نامرغوب با قیمت هایی گزاف به شما مردم شریف کرج نمی باشد و همواره به دنبال کسب رضایت شما مشتریان ارجمند و گرامی می باشد.