دکوراتیو استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

از فلز لوکس و جذاب استیل در کنار ساخت انواع و اقسام محصولات مختلف ساختمانی و دکوری برای تولید مدل های مختلفی از وسایل تزئینی و دکوراتیوی نیز استفاده می شود که اتفاقا در بازار نیز از فروش بالایی این محصولات دکوری برخوردار هستند و آنطور که مشخص است به خوبی توانسته اند مخاطبان خاص خود را در بازار هدف ایران پیدا کنند. دکوراتیو استیل می تواند از نوع ایستاده، دیواری و یا رومیزی باشد که اگر کمی حوصله به خرج دهید و با ما در ادامه این مطلب از شرکت استیل نصر همراه شوید ما به شما توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

آشنایی با دکوراتیو استیل

در مطالب گذشته در خصوص دکور استیل برایتان صحبت کردیم و گفتیم که امروزه طراحان و دیزاینرهای دکوراسیونی از متریال استیل برای ساخت انواع و اقسام دکورهای خانگی و غیر خانگی (تجاری و اداری) استفاده می کنند. آنان برای تولید دکور استیل هیچ محدودیت ابعادی ندارند و می توانند آن را با توجه به خصلت انعطاف پذیری فلز استیل در هر طرح و مدلی که دلشان بخواهد، تولید کرده و سپس مطابق سلیقه مشتری و یا هارمونی رنگی موجود در فضا آن ها را رنگ آمیزی نمایند.

در طراحی و ساخت دکوراتیو استیل نیز دقیقا همین موارد صدف می کند؛ یعنی استیل کاران می توانند بدون هیچ گونه محدودیت ابعادی، مدلی و رنگی اقدام به ساخت وسایل تزئینی و دکوراتیوی از جنس استیل کرده و آن را برای زیباسازی هرچه بیشتر و بهتر فضای خانه و یا محل کار شما مورد استفاده قرار دهند.

لوازم دکوراتیو استیل در سه نوع ایستاده، رومیزی و همچنین دیواری تولید و روانه بازار می شوند که شما باید با توجه به موقعیت و محلی که قرار است از محصول دکوری خود در آن استفاده کنید، به فکر خرید مناسب ترین نوع برای خود باشید. در این خصوص توصیه می کنیم حتما به مطالعه بخش بعدی از همین مطلب با دقتی تمام بپردازید.

دکوراتیوهای استیل

دکوراتیوهای استیل

انواع مختلفی از دکوراتیوهای Steel

دکوراتیوهای استیل همانطور که گفتیم در سه مدل:

  • ایستاده
  • رومیزی
  • دیواری

طراحی و تولید می شوند.

از مدل های ایستاده اغلب افراد در فضاهای بزرگ خانه و یا محل کار خود استفاده می کنند؛ چرا که دوست دارند علاوه بر جذابیت های ظاهری استیل و درخشان بودن آن، بخش اعظمی از مکان خود را نیز به زیبایی آن واگذار نمایند. معمولا تولید کنندگان در ساخت دکوراتیو ایستاده استیل سعی می کنند از آلیاژ استیل 201 استفاده کنند تا محصولشان از نظر قیمتی برای خرید مخاطب مقرون به صرفه در بیاید. البته ناگفته نماند که می توان برای این منظور به سراغ محصولات ساخته شده با گرید استیل 304 نیز رفت.

در مدل های رومیزی خب همه چیز کوچکتر از مدل های ایستاده از سوی استیل کاران در نظر گرفته می شود. معمولا آنان وسایل دکوری رومیزی جنس استیل خود را بصورت توخالی طراحی می کنند تا از نظر وزنی قابل قبول تر باشد و بتوان آن را به سادگی جا به جا کرد.

در خصوص دکوراتیوهای دیواری نیز معمولا استیل کاران به سمت و سوی تولید محصولاتی با فریم استیل می روند که در حقیقت اگر بخواهیم خیلی ساده برایتان در این خصوص صحبت کنیم باید بگوییم مثلا یک تابلوی دیواری را در نظر بگیرید که قاب پیرامون آن از جنس استیل است اما درون قاب با متریال های دیگری ساخته و پرداخته شده است. البته لازم به ذکر است که گاه استیل کاران لوازم دکوری دیواری خود را تمام از جنس فلز زیبای استیل می سازند که از جمله آن ها می توان به تابلوهای استیل دیواری اشاره نمود.

کلام آخر

در پایان این مطلب لازم به ذکر است که یادآوری کنیم استیل نصر از جمله تولید کنندگان موفق و برتر در زمینه تولید محصولات دکوراتیوی از جنس استیل در بازار ایران می باشد که می تواند با بهره گیری از دانش و تخصص روز جهانی و استفاده از ماهرترین استیل کاران ایرانی در مجموعه خود هر نوع وسیله دکوری و تزئینی که دلتان بخواهد را برایتان در کوتاه ترین زمان ممکنه بصورت سفارشی و با قیمت مناسب نسبت به دیگر استیل کاران فعال در این حیطه ساخته و پرداخته نماید.