سفارش نرده استیل طالقان

5/5 - (1 امتیاز)

طالقان یکی از شهرستان های استان البرز است که به سبب شرایط آب و هوایی بکر خود مدت زمان زیادی است در آن مجموعه های مختلفی اقدام به ساخت و ساز انواع و اقسام واحدها (بیشتر واحدهای مسکونی) کرده اند و به همین خاطر نیز اغلب سازندگان نیاز به استفاده از محصولات ساختمانی باکیفیت در این خطه از کشور عزیزمان ایران کرده اند که از جمله آن ها می توان به محصولات ساخته شده از جنس استیل اشاره نمود. به همین منظور نیز ما برآن شدیم تا در ادامه این مطلب از شرکت استیل نصر شما مخاطبان عزیز را با سفارش نرده استیل طالقان بیش از پیش آشنا گردانیم.

سفارش نرده استیل طالقان

وقتی از میان مدل های ساخته و پیش ساخته شده موجود در یک بازار از یک نوع محصول ساختمانی همچون نرده هیچ یک باب میل تان نیست باید به سراغ تهیه آن از نوع سفارشی اش بروید که در این خصوص باید بدانید نرده سفارشی در واقع نوعی نرده با طراحی و شکل مورد نظر مشتری است که ضمن برخورداری از تمام خصوصیات بارز یک نرده استیل و همچنین ضریب ایمنی آن، به لحاظ ظاهری دارای تفاوت های بسیاری با نردهای استیل معمولی می باشد. شکل و ساختار ظاهری هر کدام از این مدل نرده ها در واقع منحصر به فرد است و پایه آن ها می تواند در این مدل؛ یعنی سفارشی شده حداکثر از 8 تکه نیز برخوردار باشد.

امروزه استفاده از نرده های سفارشی استیل در شهرهای تهران و کرج بسیار رواج پیدا کرده است و اینطور که مشخص است، خیلی زود در دیگر استان های ایران نیز ما می توانیم شاهد ساخت و به کارگیری نرده هایی باشیم که بصورت لوکس و ویژه برای اماکنی خاص طراحی و نصب شده اند. انواع مختلف این نرده ها عبارتند از:

 • نرده های استیل ترکیب شده با چوب
 • نرده های استیل ترکیب شده با کائوچو
 • نرده استیل ترکیب شده با شیشه

می باشد.

سفارش نرده های استیل طالقان

سفارش نرده های استیل طالقان

مخاطبان گرامی توجه داشته باشید که برای ساخت این نوع از نرده های استیل نیز از دو آلیاژ استیل؛ یعنی استیل 201 و استیل 304 استفاده می شود که مطابق معمول، نرده های ساخته شده از جنس آلیاژ استیل 304 در مقایسه با نوع نخست آن از کیفیت بهتری برخوردار است اما به لحاظ هزینه ای در سطح بالاتری از نرده های استیل 201 قرار گرفته اند.

ویژگی نرده های استیل

نرده های ساخته شده از جنس استیل دارای ویژگی های مثبت فراوانی می باشند که از مهمترین آن ها بایستی به:

 • مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و همچنین خش افتادن
 • ایده آل برای ماندن در زیر نور آفتاب برای ساعت ها
 • کاملا ایمن و دارای تنوع رنگ و طرح گوناگون
 • عدم ایجاد تغییران ظاهری در گذر زمان بر روی نرده
 • فوق العاده باکیفیت در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • امکان تمیزی و ضد عفونی کردن ساده محصول
 • دارای جذابیت های ظاهری فراوان و سطحی براق

اشاره نمود.

با توجه به ویژگی های فوق می توان از نرده های استیل برای پنجره ها، بالکن ها، راه پله ها و همچنین کنار استخرها و دیگر اماکنی که نیاز به حفظ امنیت بیشتر دارند، استفاده نمایید. فراموش نکنید که توجه به اصل زیبایی سازی در ساخت و ساز امروزی تمامی ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی در کشورمان بسیار مهم است و به همین خاطر هم است که بازار فروش نرده های استیل در ایران بسیار پر رونق تر از دیگر نرده فروشی های چوبی، آهنی و … می باشد.

کلام آخر

در خلال این مطلب از استیل نصر تحت عنوان سفارش نرده استیل طالقان با انواع مختلفی از نرده ها بر حسب گرید استیل به کار رفته در آن ها و همچنین ویژگی های بارز استفاده از آنان مواجه شدید. حال وقت آن رسیده است که کمی نیز با عوامل موثر بر روی تعیین قیمت این نوع از تولیدان استیل آشنایی پیدا نمایید.

قیمت نرده استیل طالقان با توجه به مواردی همچون:

 • مدل طراحی نرده
 • گرید به کار رفته در ساخت محصول
 • متراژ نرده
 • و هزینه حمل و نقل محصول

تعیین می شود. ناگفته نماند امروزه از این مدل محصولات استیل به دلیل جذابیت های ظاهری بالای آنان بصورت قطعه های کم متراژ جهت طراحی و دیزاین دکورهای مختلف تجاری استفاده های فراوانی می شود. همچنین بادتان نرود که نرده های استیل سفارشی به مراتب گرانقیمت تر از مدل های معمولی و رایج موجود در بازار هستند.