سفارش پله استیل

3.3/5 - (3 امتیاز)

شما می توانید در صورت تمایل به استفاده از مستحکم ترین و در عین حال محبوب ترین و زیباترین پله های جهان به سراغ خرید و انتخاب پله استیل در اندازه و فرم دلخواه خود باشید. برای این منظور استیل کاران زیادی در سراسر ایران مشغول به طراحی، تولید و همچنین نصب اینگونه از محصولات استیل هستند که یکی از بهترین آن ها سپردن سفارش پله استیل جهت طراحی تا ساخت و نصب آن در محل مورد نظرتان، شرکت استیل نصر می باشد. برای همین نیز توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب با این مجموعه استیل کاری همراه باشید.

سفارش پله استیل

اجازه دهید در همین ابتدای کار خیالتان را راحت نماییم و به شما خریداران محصولات استیل بگوییم که ما در صنعت فروش محصولات استیل اصلا با چیزی تحت عنوان ارزان روبرو نیستیم؛ زیرا محصولات تولید شده با بهره گیری از متدهای روز دنیا و گریدهای مختلف استیل با توجه به قیمت روز بازار قیمت گذاری شده و تنها ممکن است در بازار استیل فروشان با محصولاتی مواجه شویم که به ناحق با قیمت های گزافی بفروش می رسند!

پله استیل بی اغراق یکی از برترین پله های ارتباطی میان طبقات مختلف واحدهای مسکونی، تجاری و همچنین اداری است. نحوه استفاده و ظاهر شیک این مدل از پله ها سبب گشته تا بسیاری از فعالان عرصه تجاری و اقتصادی از این مدل محصولات در دفاتر کاری خود بهره گیری نمایند.

پله های استیل دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل رفت و برگشتی
  • پله استیل گرد
  • پله استیل سفارشی
  • پله استیل پیش ساخته (آماده)
  • پله استیل دوبلکس

می باشند. بد نیست بدانید نصابان استیل کار برای نصب و اتصال ایمن اینگونه از پله ها دست به دامن اتصال پیچ و مُهره ای و یا جوشی می شوند که بسته به مختصات محل نصب پله یک نصاب از یک کدام از این روش ها و یا روشی تلفیقی از هر دو نوع استفاده می کند.

سفارش پله های استیل

سفارش پله های استیل

کیفیت پله Steel سفارشی

همانطور که پیشتر نیز به شما عزیزان گفته بودیم کیفیت پله های استیل با توجه به آلیاژی که در ساخت آن ها مورد استفاده و بهره وری قرار داده می شود، متفاوت از یکدیگر است. برخی از پله ها با آلیاژ 201 و برخی دیگر با استیل 304 ساخته و پرداخته می شوند که یقینا پله های نوع دوم به نسبت مدل های ساخته شده با استیل 201 تز مقاومت و استحکام بیشتری نیز برخوردار هستند.

البته کیفیت یک پله استیل منوط به استانداردهای رعایت شده برای آن نیز می باشد که این استانداردها بایستی به شرح ذیل باشند:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

ناگفته نماند در خرید یک پله استیل می توان جنس کفه محصول را نیز به سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

بد نیست در این خصوص کمی با رزومه و محصولات تولیدی استیل نصر در همین زمینه؛ یعنی طراحی، ساخت و نصب پله های استیل در موقعیت های مکانی مختلف از طریق شبکه های اجتماعی و سایت مجموعه آشنایی پیدا نمایید تا بدانید که قرار است در بحبوحه این بازار پر تلاطم به پله هایی با کیفیت و صد البته زیبا و جذاب دست پیدا نمایید. تنها کافی است برای ثبت سفارش پله استیل با تیم مجرب استیل نصر ارتباط گرفته تا کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان به شما در انتخاب نوع پله و طراحی و هزینه های محصول مشاوره دهند.