عکس میز استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

میز استیل یکی از پرطرفدارترین میزهای ساخته شده با این مدل از متریال های صنعتی است که هم به اندازه کافی مستحکم است و هم آنقدر از جذابیت های ظاهری فراوانی برخوردار می باشد که می توان از آن در هر محیط خانگی، اداری و تجاری استفاده نمود. نکته جالب در خرید میز استیل این است که می توان این نوع از میزها را با هر مدل مبلمان اداری و یا خانگی استفاده کرد و محیطی چشم نواز را با آن ها پدید آورد. برای آشنایی با عکس میز استیل با مجموعه استیل کاران استیل نصر همراه شوید تا قدری بیشتر در این بازه اطلاع حاصل نمایید.

عکس میز استیل

یک میز استیل از دو قسمت کلی تشکیل می شود که یکی فریم میز یا همان بهتر است بگوییم بدنه میز است که خب قطعا از استیل برای ساخت آن استفاده می شود و قسمت دیگر آن را رویه میز تشکیل می دهد که می توان بر حسب خوش سلیقگی شما خریداران عزیز برای این قسمت از انواع:

 • چوب های طبیعی
 • رویه های مصنوعی
 • سنگ های زینتی
 • شیشه های نشکن

و … استفاده نمود.

در کنار موارد فوق حواستان به گُلد یا همان طلایی و یا سیلور یا همان نقره ای بودن فریم میز خود نیز باشد. البته امروزه می توان با این مدل از میزهای بزرگ و مجلل در رنگ های دیگری نیز روبرو شد که اگر نظر ما رو می خواهید، توصیه می کنیم خیلی به ماندگاری رنگ های دیگر بر روی میز خود اعتماد نکنید و سعی کنید یا میز استیلی طلایی را انتخاب نمایید و یا به سراغ خرید میز استیل نقره ای بروید.

عکس میزهای استیل

عکس میزهای استیل

ویژگی های این جنس از میزها

یک میز استیل هیچ تفاوتی با دیگر میزها ندارد و می توان از آن همچون دیگر میزهای آهنی و چوبی و شیشه ای بهره های بسیار زیادی گرفت. ناگفته نماند که میز استیل به سبب ساختار محکم و زیبایی های ناب ظاهری خود می تواند در هر نوع محیط شخصی و عمومی مورد استفاده قرار گیرد و سبب جلب توجه همگان به میز و صندلی های شما نیز گردد. برای این منظور ما برآن شدیم تا در ادامه این مطلب شما را با تعدادی از مهمترین ویژگی های این قبیل از میزها آشنا نماییم.

یک میز استیل از ویژگی های جذاب و غیر قبال انکاری همچون:

 • قابل استفاده در فضاهای مختلف خانگی و غیر خانگی
 • امکان طراحی و تولید آن در طرح های مختلف
 • قابلیت آمیخته کردن دیگر متریال های صنعتی برای تولید آن
 • امکان انتخاب رنگ مختلف برای آن
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری فراوان
 • امکان شستشو و تمیزی آسان
 • مستحکم و قابل اتکا برای قرار دادن وسایل سنگین

برخوردار است.

کلام آخر

به عنوان سخنان پایانی در خصوص این نوع از میزها باید بگوییم که با توجه به اصل زیباشناسی در دنیای مد و دکوراسیون امروزی که خوشبختانه در کشورمان به خوبی به آن پرداخته می شود و تقریبا تمامی خانواده های ایرانی به دنبال زیباتر کردن محیط های مصرفی خود همچون محل کار و یا قسمت های مختلف خانه و کاشانه شان می باشند، خرید میزهای استیل برای پذیرایی هرچه شکیل تر از مهمان و مهمانان می تواند به راحتی سبب سر بلند شدن شما پیش آنان شود.

تنها یادتان باشد که هر میز استیلی باید دارای یکسری از ویژگی های بارز و برجسته باشد که خیلی لازم نیست از آنان سر در بیاورید و همینکه استیل نصر را مقصد خرید خود انتخاب کنید، گویی که به همین این ویژگی ها چراغ سبز نشان داده اید. استیل کاران استیل نصر در اوج مهارت و تخصص خود آماده ساخت میزهای مورد نظر و سفارشی شما عزیزان می باشند.