قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال خرید حفاظی مناسب برای تجهیز و ایمن کردن درب آپارتمان مسکونی و یا تجاری و اداری خود هستید پس باید تا انتهای این مطلب با استیل نصر همراه شوید؛ چرا که قرار است ما در این بلاگ از مجموعه بزرگ استیل کاران استیل نصر شما را با موارد حائز اهمیتی در خصوص قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان آشنا نماییم تا بتوانید با در نظر داشتن یک بودجه مناسب اقدام به خرید مناسب ترین و بهترین حفاظ استیل ممکنه موجود در بازار برای خود نمایید.

قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان

اول از هر چیزی باید بدانید که قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان با در نظر داشتن مواردی از جمله:

 • جنس آلیاژ استیل
 • رنگ استیل به کار رفته
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

مشخص می شود که در این خصوص همه چیز بی اغراق به سلیقه و همچنین میزان بودجه ای که شما خوبان برای تهیه یک مدل حفاظ استیل مستحکم مدنظر قرار داده اید، مربوط می شود. با این حال یادتان باشد که از همه چیز مهمتر این ابعاد حفاظ و نوع گریدی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که می دانید برخی از حفاظ ها با آلیاژ استیل 201 و برخی دیگر با آلیاژ استیل 304 ساخته می شوند که پیشنهاد ما به شما عزیزان خریدار این است که با توجه به اهمیت ایمن بودن درب ورودی آپارتمانی حتما برای این منظور از محصولات استیل 304 استفاده نمایید.

قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان

قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان

تفاوت حفاظ های 201 و 304

خب همانطور که در قسمت قبل نیز به آن اشاره کردیم, بهتر است که حفاظ درب های ورودی و خروجی واحد و یا ساختمان شما از نوع 304 استیل باشد؛ چرا که این گرید به نسبت مدل قبلی خود که 201 می باشد از مقاومت به مراتب بیشتری در مواجه با فشار, ضربه و همچنین خمش و برش برخوردار است و تازه خیالتان از بابت عدم زنگ زدن آن در دراز مدت بر اثر تغییرات شرایط آب و هوایی نیز کاملا راحت می شود.

البته این را هم باید گفت که قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان 304 در مقایسه با قیمت حفاظ استیل درب آپارتمان 201 کاملا بیشتر است و به همین خاطر معمولا افراد به دنبال خرید آن نرفته و در عوض مدل های ضعیف تر به آن را که با گرید استیل 201 ساخته و پرداخته می شود را تهیه و بر روی درب ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی خود نصب می کنند.

فراموش نکنید که چه انتخاب شما حفاظ استیل درب با گرید 304 باشد و چه با گرید 201 این استیل نصر است که می توانید ضمن ساخت حفاظی با بهترین کیفیت ممکنه آن را با مناسب ترین قیمت نیز به دست شما خریداران و کارفرمایان عزیز برساند.

کلام آخر

خب همانطور که گفتیم استیل نصر تمام سعی و کوشش خود را به کار بسته تا با تولید بهترین محصولات استیل اعم از:

 • حفاظ های استیل
 • درب های استیل
 • نرده های استیل
 • پله های استایل
 • مبلمان استیل
 • دکورهای استیل

و … سبب جلب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز به خود شود که خوشبختانه تا به امروز نیز ما به اتکای همین اعتماد و خرسندی شما مشتریان گرامی توانسته ایم به راه خود با قدرت تمام ادامه دهیم و صنعت استیل سازی ایران را یک قدم دیگر به استانداردهای روز جهانی نزدیک و نزدیک تر نماییم.

تنها کافی است ورای کسب اطلاع از قیمت حفاظ های استیل مخصوص درب و پنجره و دیگر قسمت های داخلی و یا بیرونی خانه و محل کار خود با استیل نصر در ارتباط باشید تا با جدیدترین محصولات موجود در بازار ایران که با جنس استیل در بهترین سطح کیفی ساخته و پرداخته شده اند، آشنایی پیدا نمایید.