قیمت حفاظ استیل 201 در تهران

هنوز نظرسنجی نشده است

حفاظ های استیل در تهران با دو گرید 201 و 304 طراحی، تولید و همچنین عرضه شده اند که شما علاقه مندان و کارفرمایان عزیز می توانید بنا به میزان بودجه خود و همینطور با توجه به قسمتی که قرار است از این مدل حفاظ ها بر روی آن استفاده نمایید یک کدام را خریداری فرمایید. ما در این مطلب از مجموعه بزرگ استیل نصر می خواهیم شما را با نکاتی مهم در خصوص قیمت حفاظ استیل 201 در تهران آشنا نماییم تا بدانید که برای تهیه یک حفاظ ساخته شده با آلیاژ 201 باید به چه مواردی بیشتر توجه نمایید.

قیمت حفاظ استیل 201 در تهران

ابتدا به امر باید بدانید که شما عزیزان به عنوان یک خریدار مشتاق به استفاده از محصولات استیل در اقصی نقاط واحدهای تجاری، اداری و همینطور مسکونی خود قطعا با مبلغ پایین تری به عنوان قیمت حفاظ های استیل ساخته شده از گرید 201 در مقایسه با مدل های تولید شده با آلیاژ 304 مواجه خواهید شد. دلیل این اختلاف قیمت هم دوام و مقاومت کمتر محصولات استیلی است که با این نوع گرید طراحی و تولید شده اند؛ چرا که این محصولات از قدرت بالایی در برابر تغییرات شرایط محیطی برخوردار نیستند و در گذر زمان دچار زنگ زدگی و کاهش جذابیت های ظاهری خود شده و نهایتا از مقاومت و ایستادگی آنان نیز کاسته می شود.

قیمت حفاظ استیل 201 در تهران بنا به یکسری عوامل مهم تعیین می شود که عبارتند از:

 • جنس آلیاژ استیل
 • هزینه هر متر استیل کاری
 • طراحی و شکل حفاظ
 • توپُر یا توخالی بودن میله استیل
 • و نحوه اتصال قطعات استیل

می باشد.

قیمت حفاظ استیل 201 در تهران

قیمت حفاظ استیل 201 در تهران

ویژگی حفاظ های استیل

حفاظ های ساخته شده از آلیاژ مستحکم استیل قابل استفاده در زمینه های مصرفی متعددی هستند. می توان از این نوع حفاظ ها بسته به مقاومت و همچنین جذابیت ظاهری آن ها در محیط های تجاری و اداری فراوانی استفاده کرد و در محیط های مسکونی نیز از آنان بهره گرفت.

حفاظ های استیل همانطور که در سایر مطالب دیگر استیل نصر نیز به آن ها اشاره کرده ایم از ویژگی های ممتاز بسیار قابل توجهی به نسبت دیگر مدل ها برخوردار هستند و به همین خاطر روز به روز بر تعداد طرفداران و خریداران آنان افزوده گشته است.

از جمله این ویژگی ها می توان به:

 • نشکن بودن و مقاومت بالا در برابر فشار و نیروی خارجی
 • ضد حریق و مقاوم در برابر حرارت
 • مقاوم در برابر خاصیت مغناطیسی
 • برخورداری از طرح و مدل های گوناگون
 • عدم ایجاد تغییرات ظاهری در دراز مدت
 • امکان تمیزی و شستشوی آسان
 • و …

اشاره داشت.

البته فراموش نکنید شرط برخورداری حفاظ استیل مورد نظر شما از موارد فوق بسته به این دارد که بتوانید محصول مورد نظرتان را از یک نمایندگی معتبر تهیه فرمایید. برای همین هم ما برآن شدیم تا شما را در این مطلب با نمایندگی حفاظ استیل در تهران آشنا نماییم. ناگفته نماند که بازار فروش محصولات استیل در کلانشهرهای کشورمان همچون شهرهای تهران و کرج از رونق بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

کلام آخر

استیل نصر به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر محصولات استیل چه با گرید 201 و چه با گرید 304 کاملا آماده و مهیا است تا بتواند محصولات مورد نظر و همینطور مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و قیمت ممکنه برایتان ایجاد نماید. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم مشاوران و کارشناسی خبره استیل نصر ارتباط گرفته و هر گونه سوال و پرسش خود را از ما بپرسید. فراموش نکنید که تمامی تولیدات استیل نصر از گارانتی معتبر برخوردار بوده و همین دلیل نیز می تواند باعث رضایت خاطر شما مشتریان عزیز در امر خرید از این مجموعه گردد.