قیمت راه پله استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

ما در این مطلب از مجموعه استیل کاران استیل نصر می خواهیم کمی اطلاعات شما را در خصوص قیمت راه پله استیل افزایش دهیم که در حقیقت همان نرده های استیل هستند که بواسطه محل استقرار خود در راه پله های ساختمانی با این نام معرفی می شوند. راه پله استیل همچون دیگر محصولات ساخته شده با آلیاژ استیل از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که بی شک گُل سر سبد آن ها مقاومت در کنار عنصر زیبایی و جذابیت ظاهری آن ها می باشد.

با ما در ادامه این مطلب همراه شوید تا قدری بیشتر در این خصوص برایتان صحبت نماییم.

راه پله استیل

مهم نیست که شما پله های ساحتمان خود را از چه نوعی در نظر گرفته اید، مهم این است که بدانید هرچه تعداد طبقات ساختمان در دست احداث شما بیشتر باشد، احتمال وقوع خطر سقوط برایتان بیشتر نیز خواهد شد و به همین خاطر نقش استفاده از یک نرده مستحکم برای آن نیز پر رنگ و پر رنگ تر از قبل خواهد شد.

پیشترها نرده ها فقط مسئولیت مشخص کردن مسیر سالم و بی خطر از محدوده پرتگاه و پر خطر را ایفا می کردند اما امروزه به دلیل افزایش میل مردم به زیبایی های سازه سازندگان چاره ای جز استفاده از سازه های زیبا در داخل ساختمان های خود چه از نوع مسکونی و چه از نوع تجاری و اداری ندارند.

برای همین هم است که چند سالی است حسابی بازار فروش نرده استیل در ایران رونق گرفته است؛ زیرا می توان در عین اتکا به میزان استحکام و قوی بودن ساختار این نوع از سازه ها به جذابیت های ظاهری آنان هم چشم دوخت و راه پله ای را ساخت که حسابی در نظر مشتری و مخاطبان زیبا جلوه کند.

قیمت راه پله استیل

قیمت راه پله استیل

استیل 304 یا 201 مسئله این است

خوب همیشه گفتیم و باز هم در این مطلب از استیل نصر به آن اشاره خواهیم کرد که محصولات استیل ساخته شده با هر دوی این گریدها خوب و قابل قبول هستند البته به شرطی که بدانید از هر کدام آن ها باید در چه اماکنی استفاده نمایید؛ مثلا اگر قرار است راه پله استیل شما در فضایی آزاد از ساختمانتان قرار داشته باشد، حتما باید به سراغ آلیاژ 304 استیل بروید که از مقاومت بالایی در برابر رطوبت، نور خورشید و همچنین تغییرات آب و هوایی برخوردار است.

اگر هم می خواهید از آن در محیطی سرپوشیده استفاده کنید که بهترین گزینه برایتان همان آلیاژهای نوع 201 می باشد. فراموش نکنید که به لحاظ قیمتی مدل های ساخته شده از گرید 304 گرانتر از دیگر مدل نامبرده شده می باشند.

عوامل موثر در تعیین قیمت راه پله استیل

برای اینکه از قیمت راه پله استیل مطلع شوید باید به یکسری نکات مهم توجه داشته باشید که این نکات عبارتند از:

  • گرید به کار رفته در ساخت نرده ها
  • شکل و خصوصیات ظاهری آن ها
  • متراژ استفاده شده از آن ها در راه پله
  • رنگ انتخابی برای محصول
  • هزینه نصب

و… می باشد.

البته به این نکته هم گوشه چشمی داشته باشید که برای ساخت و احداث یک راه پله استاندارد باید حتما به یکسری نکات لازم الاجرا توجه نمایید که البته اگر بخواهید پروژه خود را به تیم استیل کاران استیل نصر بسپارید، باید بگوییم خیالتان از جمیع جهات راحت خواهد بود. زیرا ما خود را نه در سخن بلکه در عمل اثبات کرده و ادعای بر حقی مبنی بر ساخت بهترین محصولات استیل با مناسب ترین قیمت ها را برای شما مخاطبان عزیز داریم.