قیمت پله استیل در کرج

5/5 - (1 امتیاز)

علاقه مندان به خرید و کسب اطلاع از آخرین نرخ قیمت پله استیل در کرج می توانند با مطالعه این مطلب از سایت استیل نصر و برقرار ارتباط با واحد کارشناسان ما از قیمت انواع و اقسام پله ها در مدل ها و طرح های گوناگون مطلع شوند. همانطور که در مطالب اخیر نیز به آن اشاره کردیم، استیل کاران استیل نصر قادر به طراحی و تولید انواع و اقسام محصولات استیل از نوع: محافظ استیل، درب استیل، نرده استیل و همچنین پله استیل در شهر زیبای کرج هستند. جهت آشنایی بیشتر با پله های مستحکم و زیبای استیل که توسط این فروشگاه ساخته و به بازار مصرفی کرج و شهرهای اطراف آن فرستاده می شود با ما همراه باشید.

قیمت پله استیل در کرج

قبل از پرداختن به شرح انواع مختلفی از پله های استیل و همچنین عوامل موثر در تعیین قیمت آن ها باید بدانید که در بازار پله های مختلفی چه بصورت آماده و چه بصورت پیش ساخته وجود دارد که شما می توانید بسته به سلیقه و نظر خود و متناسب با دیزاین ساختمانی که در حال ساخت آن هستید، بهترین گزینه را برای خود و ساختمان خویش انتخاب نمایید.

امروزه خرید و استفاده از پله های استیل با توجه به کیفیت و ضد زنگ بودن و همچنین ظاهر فوق العاده لوکس و زیبای آن ها در میان خریداران کاملا ترویج یافته و به همین خاطر هم است که تقریبا تمامی استیل کاران رو به طراحی و ساخت این قبیل از پله ها آورده اند بی آنکه موفق به کسب علم و تجربه ساخت این قبیل از محصولات استیل شوند!

اجازه دهید خیالتان را راحت کنیم؛ ساخت یک پله استیل در تعداد و با ارتفاع مشخصی که از سوی استانداردهای داخلی و خارجی تعیین شده است کاره هر استیل کاری نیست و برای همین هم است که بسیاری از خریداران پس از انتخاب پله استیل مورد نظر خود در طرح و اندازه دلخواهشان و نصب آن در محل از پیش تعیین شده به هیچ عنوان احساس رضایت مندی نداشته و حتی برخی از آن ها در صدد جا به جایی آنان نیز برمی آیند؛

انواع پله های استیل

استیل نصر بی شک یکی از توانمندترین مجموعه های استیل کار در این زمینه است که با بهره گیری از انواع آلیاژهای استیل نظیر: 201 – 304 و همچنین 316 قادر به طراحی و تولید همان چیزی است که مورد نظر شما عزیزان می باشد. همانطور که مستحضر هستید پله های استیل دارای مدل های مختلفی هستند که عبارتند از:

  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل رفت و برگشتی
  • پله استیل گرد
  • پله استیل سفارشی
  • پله استیل پیش ساخته (آماده)
  • پله استیل دوبلکس

می باشد.

قیمت پله استیل کرج

قیمت پله های استیل

در خصوص بحث قیمت گذاری بر روی پله های ساخته شده از جنس استیل باید بگوییم که همچون دیگر محصولات استیل که با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود قیمت گذاری می شوند، پله های استیل نیز از همین روند تبعیت می کنند؛ یعنی قیمت یک پله استیل با در نظر گرفتن فاکتورهایی همچون:

  • کیفیت آلیاژ استیل مصرفی
  • مدل انتخابی از سوی مشتری
  • متراژ کف پله
  • نوع نصب و هزینه آن

مشخص می شود. در این میان باید بدانید که شما می توانید با انتخاب پله های سفارشی از متریال های دیگر صنعتی همچون شیشه های نشکن، چوب و پلاستیک به عنوان قسمت کفی پله مورد نظرتان استفاده کنید. همچنین یادتان باشد مطابق با استانداردهای جهانی طول پله های شما باید چیزی بین 60 الی 80 سانتی متر و از عرضی میان 30 تا 45 سانتی متر برخوردار باشد.

تازه به تمام این ها بایستی نحوه نصب پله های استیل بر روی نرده ها را نیز اضافه کنیم که هم می تواند بصورت مفصلی باشد؛ یعنی با استفاده از پیچ و مُهره نصب شوند و هم می توان با بهره گیری از دستگاه جوش آن ها را به یکدیگر جوش داد.