مبل استیل در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

استیل کاران به مبل هایی که از اسکلتی استیل ساخته شده اند، مبل پایه استیل می گویند و تفاوت های زیادی اعم از جنبه های ظاهری تا قیمت و کیفیت کلی محصول را با مبل های استیل اصیل که از قدیم به آن ها مبلمان های سلطنتی نیز گفته می شده است، قائل هستند. امروزه قلب پایتخت ایران شما می توانید با مدل های مختلفی از مبل های تولید شده توسط استیل کاران مواجه شوید که یکی از زبده ترین آن ها بی شک شرکت استیل نصر است که در زمینه تولید مبل استیل در تهران از سابقه و رزومه قابل قبولی برخوردار است. در ادامه با همراه شوید تا شما را با مباحث بیشتری در این خصوص آشنا نماییم.

مبل استیل در تهران

اگر می خواهید به فضای خانه و یا محیط کاری خود حال و هوای تازه ای را ببخشید و حسابی اتمسفر پیرامون خود را دستخوش تغییر و تحول اساسی نمایید، بهترین گزینه برایتان تعویض مبلمان و صندلی های موجود در محیط است که بخش اعظمی از دکوراسیون فضای مد نظرتان را تشخیص می دهد و شما می توانید با خرید یک دست مبلمان جدید همه چیز را از ابتدا تغییر دهید. یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد چنین تغییری خرید مبل استیل می باشد که البته منظور ما از چنین مبلمان هایی آنانی است که دارای اسکلتی از جنس استیل می باشند و از زمین تا آسمان با مبل های استیلی که دارای منبت کاری بر روی پایه و یا دسته و قسمت تاج خود می باشند، فرق دارند!

مبل استیل در تهران

مبلمان استیل در تهران

حقیقتش را بخواهید چند سالی است که تولید کنندگان محصولات استیل به خوبی متوجه راز جذابیت این فلز دوست داشتنی و انعطاف پذیری آن جهت کاربری در زمینه های مختلف تولیدی شده اند و به همین خاطر با آوردن آن در صنعت مبلمان سازی حسابی توانسته اند کولاک کنند و محصولاتی را تولید نمایند که با استقبال زیادی از سوی عموم خریداران همراه شده است. مبل های استیل از ویژگی های حائز اهمیتی برخوردار هستند که از مهمترین آن ها می توان به:

  • استحکام بالای مبلمان
  • ضد ضربه بودن بدنه مبل
  • مقاوم در برابر خط و خش
  • قابلیت تمیزی آسان
  • امکان طراحی در مدل های مختلف
  • سازگاری با طیف مختلفی از پارچه ها
  • ضد زنگ و ضد آب

اشاره داشت.

رنگ بندی مبل پایه Steel

در کنار تمام ویژگی های خوب و مثبت فوق شاید یک عیب بزرگ متوجه مبل های اینچنینی باشد که آن هم عدم تنوع رنگی پایه چنین مبلمان هایی می باشد. حقیقتش را بخواهید با اینکه می تواند بر روی استیل رنگ زد اما اغلب تولید کنندگان تمایل به این دارند که با همان رنگ اصلی استیل یا همان سیلور (نقره ای) و یا نهایتا گلد (طلایی) محصولات خود را تولید نمایند؛

به همین منظور شما خریداران عزیز چنانچه در ذهن خود رنگ خاصی چه از نوع پارچه ای که بر روی مبل کشیده می شود و چه در قسمت پایه ها و دسته های مبلمان را ملاک قرار داده اید، بایستی حتما به سراغ خرید مبل های سفارشی ساز بروید که برای این منظور می توانید به عنوان یکی از ماهرترین تولید کنندگان مبل استیل در تهران؛ یعنی شرکت استیل نصر به ما مراجعه نمایید تا برایتان مبلی در ابعاد و طراحی دلخواهتان را بسازیم.

در پایان بد نیست این نکته را نیز متذکر شویم که یک مبل استیل یا همان سلطنتی با مبل پایه استیل از زمین تا آسمان فرق می کند و به هیچ عنوان نباید قیمت آن ها را در مقایسه با یکدیگر سنجید؛ زیرا مدل های سلطنتی که عمدتا از منبت کاری های چشم نوازی بر روی دسته ها، پایه ها و همچنین قسمت تاج مبلمان برخوردارند به مراتب گرانتر از مبل های تولید شده با پایه هایی از جنس استیل می باشند.