محافظ آپارتمان

هنوز نظرسنجی نشده است

محافظ آپارتمان در حقیقت همان حفاظی است که در قسمت پشت درب آپارتمانی واحد مسکونی و یا اداری و همچنین تجاری شما بسته قرار می گیرد و اجازه ورود به افراد غریبه را در هنگامی که شما داخل واحد خود هستید، نمی دهد و به نوعی ضریب امنیت واحدتان را برایتان تقویت می کند. امروزه برای ساخت محافظ های آپارتمانی از متریال های مختلفی استفاده می شود که بدون شک فلز استیل یکی از بهترین این اجناس در بازار است که سبب می شود محافظ خانه و یا محل کار شما ضمن برخورداری از استحکام و دوامی عالی از جذابیت های ظاهری فراوانی نیز برخوردار شود. برای آشنایی هرچه بیشتر با این مدل از محصولات استیل با مجموعه بزرگ استیل نصر در ادامه این بلاگ کوتاه همراه باشید.

محافظ آپارتمان

در قسمت قبل برایتان بازگو کردیم که محافظ آپارتمانی خوب است که از جنس استیل ساخته و پرداخته شده باشد. امروزه به دلیل پیشرفت صنعت استیل سازی در کشورمان، استیل کاران موفق به ساخت انواع و اقسام محصولات استیل گوناگون با این فلز ارزشمند و مستحکم شده اند که محافظ استیل نیز یکی از همین محصولات بشمار می رود.

محافظ های استیل در کنار جذابیت های ظاهری خود از ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز برخوردارند که از مهمترین آن ها می توان به:

 • بسیار مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • کاملا ایمن و دارای استحکامی مطلوب
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی
 • ایده آل برای ماندن ساعت ها در زیر نور آفتاب و مات شدن محصول
 • امکان استریل و تمیز کردن آسان
 • با دوام در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • دارای طرح ها و مدل های گوناگون با طول عمر مصرفی زیاد

اشاره نمود.

جالب است بدانید که برخلاف باور اکثر مردم که تنها از محافظ ها در قسمت های بیرونی و یا درونی درب های ورودی واحدهای مختلف تجاری، اداری و همچنین مسکونی استفاده می کنند، می توان از این نوع محصولات در قسمت های دیگری از خانه و حتی درب تراس یا بالکن نیز استفاده نمود.

محافظ ها آپارتمان

محافظ ها آپارتمان

قیمت محافظ ساختمانی به چه عواملی بستگی دارد؟

خب همانطور که می دانید به هر نوع نرده فلز که بر روی درب آپارتمانی شما نصب گردد، محافظ می گویند که البته شما عزیزان نباید در این خصوص غفلت کرده و بایستی همواره جهت افزایش ایمنی محیط محل زندگی و کار خود به سراغ خرید بهترین محافظ های موجود در بازار بروید که از تاپ ترین آنان نیز می توان به مدل های ساخته شده با فلز استیل اشاره کرد. محافظ های آپارتمانی استیل با قیمت های مختلفی در بازار عرضه شده است که این قیمت با توجه به فاکتورهایی از سوی تولید کننده برای آنان لحاظ گردیده است که از مهمترین این موارد می توان به:

 • جنس به کار رفته در ساخت حفاظ
 • طرح و شکل ساختاری محافظ ها
 • ابعاد در نظر گرفته شده برای حفاظ
 • تناسب با نوع درب انتخاب شده

اشاره داشت.

کلام آخر

البته به این موارد بایستی هزینه نصب محصول را نیز اضافه کرد که ممکن است هم بصورت کشویی (آکاردئونی) در قسمت بیرونی و یا درونی درب آپارتمانی شما عزیزان نصب شود و هم به صورت تاشو؛

در خصوص جنس حفاظ های آپارتمانی نیز باید بدانید که این مدل از محصولات هم با گرید استیل 201 ساخته می شوند و هم برای ساخت آنان از گرید 304 بهره گیری می شود که یقینا با توجه به وظیفه ای که این محصول قرار است از خودش برای شما ایفا کند، بهتر است تا جنس آن با آلیاژ 304 تولید شده باشد تا بدین شکل بتوانید با خیالی آسوده به کیفیت و دوام آن اطمینان نمایید.

موردی دیگری که باید در هنگام انتخاب و خرید یک محافظ آپارتمانی نیز به آن توجه کنید، شکل ظاهری محصول است که بایستی به گونه ای باشد تا مانع از دسترسی به درب اصلی واحد شما گردد. در این خصوص توصیه می کنیم حتما به میزان ضخامت میله های به کار برده شده در حفاظ خود نیز توجه لازم را داشته باشید!