مشخصات فنی حفاظ استیل

5/5 - (1 امتیاز)

حفاظ های استیل همگی بایستی متناسب با فضایی که قرار است در آن نصب و پیاده سازی شوند از یکسری پارامترهای مهم و همچنین مشخصات فنی برجسته برخوردار باشند و در غیر این صورت اصلا گزینه های قابل قبولی برای نصب در محل های تعیین شده از سوی شما کارفرمایان عزیز نمی باشند! برای همین نیز همواره توصیه می شود تا شما عزیزان با خرید این قبیل از محصولات استیل از فروشگاه های معتبر و امتحان پس داده خیال خود را از بابت کیفیت مطلوب این سازه های ساختمانی راحت فرمایید. در این خصوص با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص مشخصات فنی حفاظ استیل بیش از پیش آشنا نماییم.

مشخصات فنی حفاظ استیل

قبل از پرداختن به مشخصات فنی حفاظ استیل باید مشخص کرد که قرار است این نوع از حفاظ ها در چه جا و مکانی از خانه و یا محل کار شما نصب شوند؛ چرا که مشخصات فنی حفاظی که قرار است بر روی بالکن نصب شود با مشخصات حفاظی که قرار است بر روی پنجره ها پیاده سازی شود کاملا متفاوت است و تازه در این بین حفاظ استیلی که باید بر روی بالکن طبقات اول و دوم نصب شود نیز با حفاظ بالکن سایر طبقات ساختمان کاملا متمایز است!

اصولا حفاظ استیل نصب شده بر روی بالکن طبقات اول و یا نهایتا دوم از نوع حفاظ های بانکی است که هم از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و خمش و برش برخوردار می باشند و هم بصورت سراسری به اندازه ارتفاع بالکن طبقه اول تا طبقه فوقانی آن نصب می شوند. این در حالی است که سایر طبقات از حفاظ هایی غیر سراسری استفاده می کنند و تنها به این که مرز میان خطر و امنیت را محصول آنان مشخص کند، بسنده می کنند تا خدایی ناکرده شخصی از طبقه آنان به پایین سقوط نکند.

مشخصات فنی حفاظ استیل

مشخصات فنی حفاظ استیل

نحوه نصب و پیاده سازی حفاظ های Steel

بصورت کلی باید بدانید که حفاظ های استیل از دو طریق در موقعیت مکانی شما عزیزان نصب و امنیت آن نقطه را برایتان دو چندان می کنند که عبارتند از:

نصب حفاظ استیل با جوشکاری

اولین طریق نصب آن ها عبارت است از روش جوشی که در این روش پروفیل های استیل بوسیله جوش به یکدیگر متصل، مونتاژ و آماده نصب در فضای مدنظر شما کارفرمایان عزیز می شوند. از روش جوشی معمولا استیل کاران برای نصب حفاظ های بانکی استفاده می کنند و در این روش از هیچ پیچ و رولپلاکی بهره گیری بعمل آورده نمی شود!

اصولا برای حفاظ های بانکی استیل کاران از پروفیل های 40×40 به همراه لوله هایی با ضخامت 25 استفاده می کنند. قیمت خرید این نوع از حفاظ ها بر اساس متر مربع محاسبه می شود. بسته به نظر شما مشتریان عزیز می توان از این نوع روش نصب نیز برای اتصال حفاظ به تراس و پنجره واحدتان نیز استفاده نمود.

نصب حفاظ استیل با پیچ

در روش نصب و پیاده سازی حفاظ های استیل با پیچ از هیچ قوطی استفاده نمی شود و لوله های به کار رفته در این روش عموما از ضخامت 38 و 51 می باشند. جهت انجام حفاظ کاری با این روش نیاز به استفاده از پیچ و رولپلاک و همچنین کف کوب جهت اتصال محصول استیل به دیوار می باشد.

لازم به ذکر است که با توجه به اتصال پیچی این حفاظ ها در موقعیت مکانی شما نمی توان خیلی امید به مقاومت آنان و تولید دردسر از سوی آن ها برای سارقان حرفه ای نمود و به همین منظور هم است که اصولا از این روش نصبی برای پیاده سازی حفاظ ها در ارتفاعات که حداقل در دسترس سارقان نمی باشد، استفاده می کنند. قیمت این نوع از حفاظ ها نیز بسته به طول لوله به کار گرفته شده در ساختار فنی شان دارد.

کلام آخر

توصیه ما به شما این است که تنها خریدتان را از کارگاه ها و فروشگاه های مطمئن و معتبری که در زمینه طراحی، ساخت، نصب و همچنین فروش محصولات استیل فعالیت می کنند، انجام دهید و از اعتماد بی جهت به غرفه ها و کارگاه هایی که تنها اسم استیل کاری را با خود یدک می کشند و برای تولید محصولاتشان از پروفیل های بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده می کنند، پرهیز نمایید. برای این منظور استیل نصر و تیم کارشناسان خبره آن همواره در خدمت شما عزیزان تهرانی و کرجی می باشد