مشخصات فنی پله استیل

هنوز نظرسنجی نشده است

در ادامه این بلاگ از استیل نصر با ما همراه شوید تا شما را با مشخصات فنی پله استیل یا بهتر است بگوییم جزء به جزء این قبیل از محصولات استیل آشنا نماییم. در این خصوص بد نیست بدانید که استیل نصر یکی از سازندگان با تجربه در امر طراحی و تولید انواع و اقسام پله های استیل در ایران و بویژه در دو کلانشهر تهران و کرج می باشد که شما عزیزان می توانید متناسب با متراژ فضای خانگی و یا محیط کاری خود پله مورد نظرتان را از این مجموعه با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکنه تهیه فرمایید.

مشخصات فنی پله استیل

اگر می خواهید با مشخصات فنی پله استیل آشنا شوید باید بداتید که یک پله اینچنینی از قسمت هایی همچون:

  • اسکلت سازه
  • جنس کفی
  • هندریل کناری
  • و رویه کفی

تشکیل می شود.

اسکلت سازه که مطابق با نام کلی محصول قطعا از آلیاژهای مختلف استیل در نظر گرفته می شود. جنس کفی نیز به دلیل استحکامی که این فلز ارزشمند و جذاب دارد، طبیعی است که از استیل ساخته شده باشد.

به غیر از دو مورد فوق، جنس هدریل و رویه کفی محصول مدنظر شما می تواند مطابق با جنسی که شما خریداران عزیز در سر دارید، انتخاب و بر روی محصول قرار گیرد. در حقیقت نکته قابل توجه در امر استفاده از پله های استیل در این جا است که شما می توانید پله مورد نظر خود را با دیگر متریال های رایج صنعتی ترکیب نمایید تا به محصولی مطابق با سلیقه و نظر خود دست پیدا نمایید.

مشخصات فنی پله های استیل

مشخصات فنی پله های استیل

استانداردهای مورد نیاز یک پله

استیل نصر به عنوان یکی از برترین سازندگان پله استیل در ایران به خوبی می داند که برای ساخت یک محصول اینچنینی باید از چه گرید و آلیاژی استفاده نماید؛ با این حال اما بد نیست بطور کلی شما مخاطبان عزیز نیز بدانید و آگاه باشید که برای ساخت یک پله مناسب بایستی به استانداردهایی همچون:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

توجه نمود. البته به این مهم نیز عنایت داشته باشید که با انتخاب استیل نصر دیگر لزومی بر توجه به چنین فاکتورهایی احساس نمی شود؛ چرا که تیم کارشناسی و استیل کاری این مجموعه به خوبی می داند که برای ساخت یک پله استیل در هر نوع و مدلی که باشد باید از چه استانداردهایی تبعیت نماید.

کلام آخر

همانطور که در مطالب پیشین نیز به آن اشاره کردیم پله های استیل از تنوع مدلی و طرحی بسیار بالایی برخوردار هستند که این امر سبب سخت شدن قدرت انتخاب شما خریداران عزیز از میان صدها مدل این قبیل از محصولات استیل می گردد.

با این حال اما شما عزیزان باید بدانید که بیشتر از خصوصیات ظاهری یک پله استیل این مشخصات فنی پله استیل است که بایستی دقیقا مطابق با استانداردهای روز جهانی باشد و به لحاظ اندازه ای نیز به گونه ای باشد که در تناسب کاملی با میزان فضای محل کار و یا محل زندگی شما خوبان قرار داشته باشد.

برای این منظور توصیبه می کنیم حتما سری به نمایندگی های مختلف استیل نصر در نقاط مختلفی از تهران و کرج بزنید تا از نزدیک با مدل های مختلف و متفاوت این نوع از تولیدات استیل آشنایی پیدا نمایید. برای راحتی کار شما دوستان عزیز نیز شماره های تماس و صفحات مجازی منتسب به مجموعه بزرگ استیل نصر بر روی سایت قرار داده شده است.