نحوه محاسبه قیمت نرده استیل

5/5 - (1 امتیاز)

بی تعارف هر چه از مزایای نصب و استفاده کردن از نرده های استیل در قسمت های مختلف ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی برایتان بگوییم، باز نخواهیم توانست حق مطلب را به خوبی ادعا کنیم! امروزه تمایل اغلب سازندگان واحدهای مختلف خانگی و اداری به استفاده از محصولات استیل ختم می شود که البته با در نظر داشتن میزان مقاومت و همچنین زیبایی که به محیط می بخشند، این حجم از تمایلات بی جهت نیست و به همین خاطر هم است که ما برآن شدیم تا در ادامه این مطلب از مجموعه استیل کاران استیل نصر شما مخاطبان و احیانا خریدارانی که قصد تهیه کردن یک کدام از محصولات استیل را برای خانه و محل کار خود دارید را با مواردی مهم و شایسته در این خصوص آشنا نماییم.

چند نوع نرده استیل داریم؟

اولین سوالی که در ذهن هر خریدار نرده استیلی ایجاد می شود این است که اصلا ما چند نوع نرده استیل داریم و هر یک از آن ها مناسب استفاده در چه موقعیت های مکانی می باشند؟! در پاسخ به سوال این قبیل از دوستان باید بگوییم که ماغ بطور کلی دارای دو نوع نرده استیل در گریدهای مختلف 201 و 304 هستیم که اگر بخواهیم خیلی خلاصه و مفید برایتان تفاوت این دو نوع نرده را توضیح دهیم باید بگوییم که:

  • نرده های 201 از مقاومت کمتری در برابر تغییرات جوی برخوردارند.
  • به همین دلیل همواره توصیه می شود تا از آن ها در محیط های مسقف استفاده شود.
  • همین دلیل عمده نیز سبب گشته تا به لحاظ هزینه ای با قیمت کمتری به نسبت مدل های 304 بفروش رسانده شوند.
نحوه حساب قیمت نرده استیل

نحوه حساب قیمت نرده استیل

برای همین نیز همواره توصیه می شود تا شما عزیزانی که کمتر با دنیای محصولات استیل آشنایی دارید برای خرید نرده استیل، درب استیل، حفاظ استیل و همچنین پله استیل به سراغ استیل کاران ماهر و صاحب تجربه در این حیطه بروید نا آنان بتوانند به خوبی نیاز شما را درک کرده و محصول استیلی را برایتان ایجاد کنند که بیشترین مدت ماندگار و کیفیت را داشته باشد!

در این خصوص پیشنهاد می کنیم حتما نیم نگاهی به رزومه و میزان رضایت مشتریان مجموعه استیل کاران استیل نصر بی اندازید تا اگر ساکن شهرهای تهران و کرج هستید بدانید که برای تامین نیاز استیل خود جهت زیباسازی و استحکام بخشی ار چه بیشتر ساختمان خود باید به سراغ چه فروشگاه استیل کاری مراجعه نمایید.

نحوه محاسبه قیمت نرده استیل چگونه است؟

برای نحوه محاسبه قیمت نرده استیل ابتدا باید صبر کنید تا پروسه نصب تمام قسمت های یک نرده اینچنینی به پایان برسد و در آخر نصاب شما با متر کردن لوله 51 استیل که بر روی تمامی قطعات استیل به کار رفته در ساخت و نصب نرده تان استفاده شده است، قیمت نهایی را برایتان محاسبه فرماید.

البته ناگفته نماند که فقط متراژ پروفیل استیل به کار رفته در تعیین قیمت نرده استیل حائز اهمیت نبوده و در این میان گرید استیل که می تواند یا از نوع 201 باشد و یا از نوع 304 در این خصوص بسیار اهمیت دارد. تازه باید به این مهم رنگ نرده ها و همچنین طراحی کلی آنان نیز نیز اضافه نمود تا به قیمت پایانی و قابل پرداخت از سوی شما مشتریان عزیز دست پیدا کرد.

لازم به ذکر است که به دلیل برخورداری استیل نصر از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا شما خواهید توانست با انجام سفارش و خرید خود از این مجموعه در همان ابتدا متوجه قیمت پایانی محصول استیل مورد نظرتان شوید؛ چرا که همه چیز در استیل نصر با توجه به استانداردهای روز دنیا انجام می شود و در این میان توجه به حق و حقوق شما مشتریان عزیز نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.