نرده استیل آپارتمان در اکباتان

5/5 - (1 امتیاز)

اکباتان یکی از معروف ترین شهرک های ساخته شده در قسمت غربی استان تهران است که تنها به ساختمان های موجود در آن محدود نمی شود و ساختمان های اطراف آن را نیز با نام محله اکباتان همگی می شناسند. برای اینکه بتوانید با راحتی هر چه تمام تر اقدام به انتخاب و خرید نرده استیل آپارتمان در اکباتان نمایید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما؛ یعنی تیم بزرگ استیل نصر همراه شوید تا هم با انواع مختلفی از این مدل محصولات استیل آشنا شوید و هم ویژگی های مخصوص آنان را بشناسید.

نرده استیل آپارتمان در اکباتان

امروزه نرده های استیل از موارد مصرفی متعددی برخوردار شده اند. آن ها عمدتا از دو نوع آلیاژ استیل 201 و یا 304 تولید می شوند که از دسته اول عموما در مکان های سرپوشیده و از دسته دوم برای امکان رو باز و بدون سقف استفاده بعمل آورده می شود. نرده استیل آپارتمان در اکباتان دارای ویژگی های مثبت فراوانی می باشند که از مهمترین آن ها بایستی به:

 • مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و همچنین خش افتادن
 • ایده آل برای ماندن در زیر نور آفتاب برای ساعت ها
 • کاملا ایمن و دارای تنوع رنگ و طرح گوناگون
 • عدم ایجاد تغییران ظاهری در گذر زمان بر روی نرده
 • فوق العاده باکیفیت در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • امکان تمیزی و ضد عفونی کردن ساده محصول
 • دارای جذابیت های ظاهری فراوان و سطحی براق

اشاره نمود.

با توجه به ویژگی های فوق می توان از نرده های استیل برای پنجره ها، بالکن ها، راه پله ها و همچنین کنار استخرها و دیگر اماکنی که نیاز به حفظ امنیت بیشتر دارند، استفاده نمایید. فراموش نکنید که توجه به اصل زیبایی سازی در ساخت و ساز امروزی تمامی ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی در کشورمان بسیار مهم است و به همین خاطر هم است که بازار فروش نرده های استیل در ایران بسیار پر رونق تر از دیگر نرده فروشی های چوبی، آهنی و … می باشد.

نرده های استیل آپارتمان در اکباتان

نرده های استیل آپارتمان در اکباتان

عوامل موثر در تعین قیمت نرده های استیل

نرده استیل کالایی است که شما هم می توانید در بازار با مدل ساده و عمومی آن مواجه شوید و هم می توانید در صورت تمایل و اندکی خرج بیشتر به مدل هایی منعطف یا در اصطلاح سفارشی آن دست پیدا کنید. انتخاب میان این دو عامل بی تعارف هزینه متفاوتی را به هنگام خرید شما عزیزان ایجاد خواهد کرد؛ چرا که یکی از عوامل بسیار موثر در تعیین قیمت نرده های استیل مربوط به مدل ساده و یا سفارشی آن می شود که می تواند بصورت ترکیبی با دیگر متریال های زینتی موجود در بازار ایجاد شود.

البته به غیر از مورد فوق موارد دیگری نیز هستند که بر روی قیمت نهایی یک نرده استیل تاثیرات زیادی از خود می گذارند. برای مثال:

 • گرید استیل به کار رفته در ساخت
 • تعیین رنگ نرده
 • طول پروفیل های استیلی کار گذاشته شده
 • هزینه حمل
 • و در نهایت هزینه نصب

نیز از دیگر پارامترهای مهم و اثربخش در تعیین قیمت نرده استیل بحساب آورده می شوند.

کلام آخر

فراموش نکنید برای خرید محصولات استیل همیشه باید به فروشگاه های معتبر و کارگاه های استیل کاری مجرب مراجعه نمایید. استیل نصر یکی از بهترین مجموعه های فعال در حیطه فروش و طراحی محصولات استیل است که می تواند هر نوع محصولی که شما بخواهید را برایتان ایجاد نماید.

تنها کافی است برای این منظور با ما همراه شوید تا شما را با دنیایی از محصولات استیل و بخصوص نرده های استیل آشنا نماییم. فراموش نکنید تمامی محصولات تولیدی استیل نصر همراه با یک برگ گارانتی معتبر به شما خریداران عزیز عرضه می گردد.