نرده استیل آپارتمان در سعادت آباد

5/5 - (1 امتیاز)

برای اینکه موفق به انتخاب و خرید یک نرده استیل زیبا و در عین حال مستحکم برای نصب در بیرون و یا داخل محیط آپارتمانی خود شوید، بهتر است تا انتهای این مطلب با استیل نصر همراه باقی بمانید. ما در این مطلب می خواهیم برایتان از انواع نرده های استیل صحبت کنیم و شما را با ویژگی های این مدل از محصولات استیل به نسبت دیگر مدل نرده های موجود در بازار کشورمان آشنا نماییم. البته فراموش نکنید که در این مطلب برایتان در خصوص عوامل موثر بر روی قیمت فروش این قبیل از نرده ها نیز برایتان سخن خواهیم گفت. پس با ما تحت عنوان مطلب نرده استیل آپارتمان در سعادت آباد  تهران باشید.

نرده استیل آپارتمان در سعادت آباد

در ابتدا باید بدانید که نرده های استیل موجود در ایران بصورت کلی به دو دسته نرده های معمولی و نرده های تسمه ای تقسیم می شوند که از نظر ویژگی و مزایای هر دو نرده در بسیاری از پارامترها با یکدیگر برابر هستند و تنها به لحاظ ساختاری است که با هم اندکی تفاوت دارند.

نرده های استیل معمولی در ساختار میانی خود از پروفیل های توخالی یا توپُر بستگی به انتخاب و شرایط مکانی که در آن نصب می شوند، برخوردار هستند. این در حالی است که نرده های تسمه ای در فضای میانی دو پایه ای خود از نوارهایی تسکه ای یا بهتر است بگوییم سیم های کابلی برخوردارند و که از قابلیت ارتجاعی نیز برخوردار هستند و با کش و قوس دادن به خود در هنگام برخورد افراد یا اشیائ سبب برگردانده شدن آنان به نقطه آغازین خود می شوند.

نرده استیل آپارتمان در سعادت آباد تهران دارای مزایایی از قبیل:

 • ضد خش و ضد زنگ
 • مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • ایده آل در برابر حرارت و آتش سوزی
 • مقاوم در برابر تغییرات جوی و رطوبت
 • دارای طرح های فراوان در رنگ های مختلف
 • باکیفیت و با دوام بدون تغییر رنگ ظاهری در گذر زمان
 • برخورداری از قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن آسان
نرده های استیل آپارتمان در سعادت آباد

نرده های استیل آپارتمان در سعادت آباد

عوامل موثر بر روی قیمت نرده Steel

خب همانطور که گفتیم در این بخش از مطلب استیل نصر می خواهیم شما را با مواردی مهم و موثر بر روی تعیین قیمت یک نرده استیل آشنا نماییم که عبارتند از:

 • نوع رنگ انتخابی برای نرده
 • گرید استیل به کار رفته در ساخت نرده
 • قطر لوله و قطر قوطی های به کار رفته
 • هزینه حمل و نصب محصول تا محل مورد نظر
 • از پیش ساخته شده یا سفارشی بودن مدل نرده

می باشد.

دوستان گرامی توجه داشته باشید ما در قسمت قبل برایتان از تنوع کلی نرده های استیل صحبت کردیم اما بد نیست بدانید که این مدل از محصولات استیل به لحاظ گرید به کار رفته در ساخت خود نیز دارای دسته بندی جداگانه ای هم در زمینه نرده های اسیتل معمولی و هم در زمینه نرده های استیل تسمه ای می باشند به این صورت که برای آن دسته از نرده هایی که قرار است در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار گیرند از آلیاژ 201 و برای آن دسته از نرده هایی که قرار است در محیط های بدون سقف و روباز نصب و پیاده سازی شوند از آلیاژ 304 استیل بهره گیری بعمل آورده می شود.

کلام آخر

در پایان بد نیست این نکته را مجددا متذکر شویم که بهتر است همواره برای خرید و استفاده محصولات استیل به فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز مراجعه فرمایید که در تهران و مخصوص منطقه سعادت آباد می تواتنید به استیل نصر مراجعه فرمایید.

برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم پشتیبانی و کارشناسی استیل نصر در ارتباط باشید.