نرده استیل آپارتمان در صادقیه

5/5 - (1 امتیاز)

بی تردید صادقیه یکی از مرکزی ترین محدوده های موجود در پایتخت عزیز کشورمان؛ یعنی کلانشهر تهران است که می توان از آن به تمامی نقاط تهارن دسترسی پیدا کرد. در صادقیه شما می توانید با محصولات استیل مختلفی مواجه شوید و به همین خاطر نیز ما برآن شدیم تا شما را در پروسه خرید و انتخاب نرده استیل آپارتمان در صادقیه تهران بیش از پیش آشنا نماییم. تنها توجه داشته باشید که پیش از انتخاب نرده مورد نظرتان باید بدانید که به سراغ چه نوع از این مدل محصولات استیل برای تجهیز کردن آپارتمان خود می باشید!

نرده استیل آپارتمان در صادقیه

پیش از آشنایی با نرده استیل باید بدانیم که امروزه استفاده از محصولات استیل در ایران بسیار رواج پیدا کرده است و بی اغراق می توان استفاده از حفاظ استیل، پله استیل، درب استیل و همچنین نرده استیل را در گوشه و کنار اغلب خیابان ها و فروشگاه های بزرگ و مشهور شهرهای کشورمان شاهد باشید.

نرده استیل آپارتمان در صادقیه یکی از انواع مختلف نرده های است که در مقایسه با نرده های شیشه ای، چوبی و همچنین فلزی از مزایای بسیار برجسته تری برخوردار است. استفاده از این نوع نرده ها بجای بهره گیری از نرده های کلاسیک و قدیمی ضمن افزایش ضریب ایمنی بدر محل نصب این نرده ها سبب زیباتر شدن نمای داخلی و حتی خارجی انواع ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی نیز شده است. نرده های استیل بطور کلی به دو دسته: نرده استیل 201 و نرده استیل 304 تقسیم می شوند.

نرده های استیل به دلیل ویژگی های مثبت و قابل توجه خود خیلی سریع توانستند در بازار به قول معروف گُل کنند و از جا و مقامی خاص در میان تمامی نرده های موجود در بازار ایران برخوردار شوند. ویژگی های مهم این مدل نوع از محصولات استیل عبارتند از:

  • مقاوم بودن آن ها در برابر تغییرات شرایط جوی
  • ایده آل در برابر رطوبت و زنگ زدگی
  • خاصیت چکش خواری بالا برای تولید انواع و اقسام طرح ها با آنان
  • برخورداری از جذابیت های ظاهری ماندگار
  • کاملا ایمن و مستحکم در برابر بروز خرابی و نقصان
  • امکان شستشو و ضد عفونی کردن فوق العاده آسان
  • قابلیت سازگاری با دیگر متریال های رایج صنعتی همچون: شیشه سکوریت، چوب و …
نرده استیل آپارتمان در صادقیه

نرده استیل آپارتمان در صادقیه

زمینه های کاربردی استفاده از نرده های Steel

خب همانطور که از عنوان این مطلب؛ یعنی نرده استیل آپارتمان در صادقیه مشخص است در وهله اول می توان از این جنس نرده ها در کنار راه پله آپارتمان ها و یا برای ایمنی بیشتر پله های بیرونی آپارتمانی استفاده کرد. پس از آن می توان از یک نرده استیل برای ایمن کردن دو چنداین پنجره ها به عناون یک حفاظ مستحکم نیز بهره گیری نمود.

البته فراموش نکنید که اگر آپارتمان شما مجهز به استخر و یا باغچه نیز باشد می توان با استفاده از این مدل نرده ها برای آن ها حفاظی ظراحی کرد تا بتوانید مانع از ورود افراد به داخل محیط آنان شوید و به این شکل ضریب ایمنی محیط مورد نظرتان را نیز افزایش دهید.

کلام آخر

توصیه می کنیم برای خرید نرده استیل آپارتمان در صادقیه تهران حتما سری به نمایندگی استیل نصر در این نقطه از پایتخت بزنید تا از نزدیک با انواع و اقسام نرده های معمولی و سفارشی و همچنین تسمه ای مواجه شوید و از میان صدها مدل، نرده مورد پسند خود را انتخاب و سپس خریداری فرمایید.

دوستان گرامی توجه داشته باشید که تمامی محصولات استیل نصر همراه با یک برگ ضمانت نامه معتبر به شما عزیزان عرضه می گردد که البته شرط فعالسازی اعتبار گارانتی محصول مورد نظر شما این است که توسط تکنسین های مورد قبول شرکت استیل نصر نیز در محل مورد نظرتان نصب و پیاده سازی شوند.