نرده استیل آپارتمان در پاسداران

5/5 - (1 امتیاز)

پاسداران یکی از شناخته شده ترین مناطق کلانشهر تهران است که به سبب وجود ساخت و سازهای مختلف تجاری، اداری و همچنین مسکونی در آن نیاز به استفاده از محصولات ایمن کننده جهت افزایش ضریب ایمنی اماکن موجود در این محدوده بسیار احساس می شود و از این رو نیز ما برآن شده ایم تا در ادامه این مطلب از شرکت استیل کاران استیل نصر شما را با نکاتی مهم در خصوص انتخاب و خرید نرده استیل آپارتمان در پاسداران آشنا نماییم تا اگر ساکن این محدوده هستید و یا مالک ملکی در پاسداران می باشید، بدانید که باید از چه مجموعه ای اقدام به خرید نرده و سایر محصولات استیل مورد نیاز خود کنید.

نرده استیل آپارتمان در پاسداران

نرده سازه ای مهم است که می توان با استفاده از آن به راحتی مرز میان خطر و ایمنی را مشخص کرد. با کمک نرده ها می توان از اتفاقات و فجایع ناخوشایند بسیاری جلوگیری نمود که البته شرط تحقق این مهم استفاده از نرده های باکیفیت و مناسب نیز است.

امروزه در بازار داخلی کشورمان شما می توانید با انواع و اقسام نرده های مناسب کاربری های خانگی، تجاری و همچنین اداری مواجه شوید که بی اغراق نرده های استیل با توجه به فرم و خصوصیات ظاهری خود از جمله مناسب ترین محصولاتی هستند که می توانید از آن ها در داخل راه پله ها، بالکن ها، پنجره ها، کناره های استخر و … استفاده نمود. یادتان باشد از این مدل نرده ها می توان در کنار انواع و اقسام پله های دیگر به غیر از پله استیل نیز استفاده کرد. از جمله نرده های استیل رایج در بازار می توان به نرده های 201 و 304 اشاره داشت.

لازم به ذکر است که از نرده های ساخته شده با گرید 201 برای اماکن مسقف و از مدل های ساخته شده با گرید 304 در محیط های فضای باز استفاده می شود؛ دلیل آن هم استحکام بیشتر محصولات تولید شده با آلیاژ 304 استیل است که در مقابل شرایط طبیعی بسیار مقاوم هستند.

نرده های استیل آپارتمان در پاسداران

نرده های استیل آپارتمان در پاسداران

ویژگی نرده های استیل

نرده استیل آپارتمان در پاسداران دارای ویژگی های مثبت فراوانی هستند که از مهمترین آن ها بایستی به:

 • مقاوم در برابر زنگ زدگی، خوردگی و همچنین خش افتادن
 • ایده آل برای ماندن در زیر نور آفتاب برای ساعت ها
 • کاملا ایمن و دارای تنوع رنگ و طرح گوناگون
 • عدم ایجاد تغییران ظاهری در گذر زمان بر روی نرده
 • فوق العاده باکیفیت در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی
 • امکان تمیزی و ضد عفونی کردن ساده محصول
 • دارای جذابیت های ظاهری فراوان و سطحی براق

اشاره نمود.

با توجه به ویژگی های فوق می توان از نرده های استیل برای پنجره ها، بالکن ها، راه پله ها و همچنین کنار استخرها و دیگر اماکنی که نیاز به حفظ امنیت بیشتر دارند، استفاده نمایید. فراموش نکنید که توجه به اصل زیبایی سازی در ساخت و ساز امروزی تمامی ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی در کشورمان بسیار مهم است و به همین خاطر هم است که بازار فروش نرده های استیل در ایران بسیار پر رونق تر از دیگر نرده فروشی های چوبی، آهنی و … می باشد.

قیمت نرده Steel پاسداران

خب همانطور که متوجه آن شده اید نرده های ساخته شده از جنس استیل دارای مزایا و ویژگی های قابل توجه بسیاری هستند و به همین خاطر نیز خیلی جای تعجبی ندارد اگر اغلب ساختمان سازها و معماران ساختمانی برای امنیت و زیبایی دو چندانی سازه در حال احداث خود با هر نوع زمینه کاربری بخواهند از این جنس نرده های مستحکم و در عین حال فوق العاده جذاب استفاده نمایند؛ قیمت نرده استیل آپارتمان در پاسداران تهران نیز همچون دیگر نقاط ایران و حتی دیگر نقاط دنیا به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به:

 • طول نرده استیل
 • هزینه حمل و نقل آن
 • انتخاب رنگ نرده ها
 • جنس استیل به کار رفته در ساخت
 • مدل و طراحی نرده
 • و همچنین هزینه نصب آن

اشاره داشت.