نرده استیل در ورامین

3.7/5 - (3 امتیاز)

ورامین شهری است در بخش جنوب شرقی استان تهران که امروزه از رونق ساختمان سازی مطلوبی برخوردار گشته و در این میان نیز سازندگان انواع و اقسام واحدهای مسکونی, اداری و همچنین تجاری اقدام به استفاده از محصولات استیل و بویژه نرده استیل در آن کرده اند. برای آشنایی با نمایندگی نرده استیل در ورامین توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب با شرکت استیل کاران استیل نصر همراه شوید تا بیش از پیش با این جنس از نرده ها و ویژگی های قابل توجه آنان آشنایی پیدا نمایید.

نرده استیل در ورامین

پیش از آشنایی با نرده استیل در ورامین باید بدانیم که امروزه استفاده از محصولات استیل در ایران بسیار رواج پیدا کرده است و بی اغراق می توان استفاده از حفاظ استیل، پله استیل، درب استیل و همچنین نرده استیل را در گوشه و کنار اغلب خیابان ها و فروشگاه های بزرگ و مشهور شهرهای کشورمان شاهد باشید.

نرده استیل یکی از انواع مختلف نرده هایی است که در مقایسه با نرده های شیشه ای، چوبی و همچنین فلزی از مزایای بسیار برجسته تری برخوردار است. استفاده از این نوع نرده ها به جای بهره گیری از نرده های کلاسیک و قدیمی ضمن افزایش ضریب ایمنی در محل نصب این نرده ها سبب زیباتر شدن نمای داخلی و حتی خارجی انواع ساختمان های تجاری، اداری و همچنین مسکونی نیز شده است. نرده های استیل بطور کلی به دو دسته: نرده های 201 و 304 تقسیم می شوند که بطور کلی تمامی آنان از ویژگی هایی مثبتی نظیر:

  • مقاوم در برابر خوردگی، خش و زنگ زدگی
  • دارای ساختاری ظاهری بادوام در برابر تابش نور خورشید
  • عدم تغییر ظاهری در نمای کلی نرده ها
  • ایمن در برابر حرارت و آتش
  • دارای مقاومت مطلوب در برابر تغییرات شرایط جوی
  • عدم نیاز به بررسی و تعمیرات پیاپی
  • برخورداری از طرح ها و رنگ های جورواجور
  • دارای خصوصیات ظاهری جذاب
  • قابل شستشوی راحت و ضدعفونی کردن سریع
  • برخوردار از طول عمر بالا

برخوردار می باشند.

نرده استیل در ورامین

نرده استیل در ورامین

قیمت نرده Steel چطور تعیین می شود؟

برای رسیدن به قیمت نرده استیل ابتدا باید صبر کنید تا پروسه نصب تمام قسمت های یک نرده اینچنینی به پایان برسد و در آخر نصاب شما با متر کردن لوله 51 استیل که بر روی تمامی قطعات استیل به کار رفته در ساخت و نصب نرده تان استفاده شده است، قیمت نهایی را برایتان محاسبه فرماید.

البته ناگفته نماند که فقط متراژ پروفیل استیل به کار رفته در تعیین قیمت نرده استیل حائز اهمیت نبوده و در این میان گرید استیل که می تواند یا از نوع 201 باشد و یا از نوع 304 در این خصوص بسیار اهمیت دارد. تازه باید به این مهم رنگ نرده ها و همچنین طراحی کلی آنان نیز نیز اضافه نمود تا به قیمت پایانی و قابل پرداخت از سوی شما مشتریان عزیز دست پیدا کرد.

لازم به ذکر است که به دلیل برخورداری استیل نصر از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا شما خواهید توانست با انجام سفارش و خرید خود از این مجموعه در همان ابتدا متوجه قیمت پایانی محصول استیل مورد نظرتان شوید؛ چرا که همه چیز در استیل نصر با توجه به استانداردهای روز دنیا انجام می شود و در این میان توجه به حق و حقوق شما مشتریان عزیز نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.