نرده استیل سفارشی

4.5/5 - (4 امتیاز)

در مطالب گذشته با نرده های استیل و همچنین انواع آن ها آشنا شدیم و کمی هم در خصوص نرده استیل راه پله برایتان صحبت کردیم. اینک نوبت به توصیف نرده استیل سفارشی رسیده است که یکی از پرطرفدارترین نرده های ساخته شده از این جنس در بازار کشورمان می باشد. نرده های سفارشی استیل را می توان در حد و اندازه های استانداردی که دارند، در مدل ها و طرح های مختلفی ایجاد کرد که اگر در ادامه این مطلب با استیل نصر همراه شوید، ما شما را با این نوع از نرده های استیل آشنا خواهیم کرد.

معرفی نرده استیل سفارشی

نرده استیل سفارشی در واقع نوعی نرده با طراحی و شکل مورد نظر مشتری است که ضمن برخورداری از تمام خصوصیات بارز یک نرده استیل و همچنین ضریب ایمنی آن، به لحاظ ظاهری دارای تفاوت های بسیاری با نردهای استیل معمولی می باشد. شکل و ساختار ظاهری هر کدام از این مدل نرده ها در واقع منحصر به فرد است و پایه آن ها می تواند در این مدل؛ یعنی سفارشی شده حداکثر از 8 تکه نیز برخوردار باشد.

امروزه از استفاده از نرده های سفارشی استیل در شهرهای تهران و کرج بسیار رواج پیدا کرده است و اینطور که مشخص است، خیلی زود در دیگر استان های ایران نیز ما می توانیم شاهد ساخت و به کارگیری نرده هایی باشیم که بصورت لوکس و ویژه برای اماکنی خاص طراحی و نصب شده اند. در ادامه توجه شما را با دو نوع محبوب از این مدل نرده ها آشنا می نماییم.

انواع مختلف این نرده ها

  • نرده های استیل ترکیب شده با چوب
  • نرده های استیل ترکیب شده با کائوچو
  • نرده استیل ترکیب شده با شیشه

مخاطبان گرامی توجه داشته باشید که برای ساخت این نوع از نرده های استیل نیز از دو آلیاژ استیل؛ یعنی استیل 201 و استیل 304 استفاده می شود که مطابق معمول، نرده های ساخته شده از جنس آلیاژ استیل 304 در مقایسه با نوع نخست آن از کیفیت بهتری برخوردار است اما به لحاظ هزینه ای در سطح بالاتری از نرده های استیل 201 قرار گرفته اند.

نرده استیل لوکس

تفاوت نرده استیل 201 با نرده استیل 304

  • نرده استیل 201 عمدتا دارای 2.5 برابر منگنز بیشتر در ساختار خود می باشد که به دلیل سرطان زا بودن منگنز می توان به نوعی استفاده از آن را خطری برای سلامت انسان ها تلقی نمود.
  • به دلیل وجود مقادیر ناجیزی از نیکل و کروم در آلیاژهای مدل 201، آنان از مقاوم کمی در برابر رطوبت برخوردار هستند و در گذر زمان دچار زنگ زدگی و حتی تغییر رنگ نیز می شوند.
  • به لحاظ هزینه ای اما در سطح پایین تری از آلیاژ استیل 304 قرار دارند که البته اگر کمی آینده نگر باشید نیز متوجه خواهید شد که ارزان قیمت بودن آن ها بی دلیل نیست؛ زیرا پس از خرید و نصب آن ها در بازه های زمانی مختلف نیاز به تعمیر و حتی ممکن است تعویض آن ها پیدا نمایید.

کلام آخر

خریداران و مخاطبان عزیز بد نیست بدانند که استیل نصر از جمله مجموعه های استیل کاری ممتاز در کشور است که می تواند محصولات استیل مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و همچنین مقرون به صرفه ترین قیمت موجود در بازار برایتان طراحی و تولید نماید. البته ناگفته نماند که سبک و سیاق طراحی مورد نظر شما بایستی متناسب با میزان کوچکی و یا بزرگی فضای مدنظرتان نیز باشد. با این حال استیل کاران ما آماده انجام هرگونه طرح و شکلی که شما در ذهن خود برای داشتن نرده های استیل مورد نظرتان ایجاد کرده اید، هستند.