نرده استیل مدرن ورامین

هنوز نظرسنجی نشده است

.اگر به دنبال خرید نرده استیل مدرن ورامین هستید بی شک مطالعه این مطلب از استیل نصر می تواند کمک شایانی به پروسه انتخاب و خرید این محصول استیل برای شما عزیزان باشد. همانطور که می دانید ورامین یکی از شهرهای نزدیک به پایتخت است و به همین خاطر نیز مجموعه بزرگ و قابل اعتماد استیل نصر این شهر را نیز تحت پوشش خدمات و فروش محصولات خود قرار داده است تا شما خوبان ضمن تهیه بهترین نرده های استیل امکان خرید دیگر محصولات استیل نظیر: درب استیل، پله استیل، حفاظ استیل و … را نیز داشته باشید.

نرده استیل مدرن ورامین

در بهتر بودن نرده استیل مدرن ورامین از دیگر نرده های موجود در مارکت جهانی که هیچ شک و شبه ای وجود ندارد. با این حال اما ممکن است ظاهر این مدل از محصولات استیل مورد پسند برخی از خریداران واقع نشود. و آنان برای رفع نیاز خود به سراغ استفاده از دیگر نرده های فلزی و یا چوبی موجود در بازار بروند. با این حال اما اگر شما انتخابتان را کرده اید و می خواهید از نرده های استیل برای فضای مورد نظر خود استفاده کنید. باید اول به خوبی با انواع و اقسام این قبیل از سازه های ساختمانی آشنایی پیدا نمایید.

از نرده های استیل تنها در کنار پله های ساختمانی نمی توان استفاده کرد. و می توان از آن ها برای بالکن، پنجره ها، محیط پیرامون استخر و دیگر مواردی از این قبیل نیز بهره های زیادی گرفت. به همینه خاطر نیز نیاز است تا شما خریداران و مشتریان عزیز این نوع از محصولات پیش از پرداخت وجه به عکس نرده استیل در رنگ ها و طرح های مختلف آشنایی پیدا نمایید.

برای این منظور نیز هم می توانید در سایت استیل نصر بچرخید و با انواع مختلفی از نرده های استیل چه از نوع 304 و چه از نوع 201 آشنایی پیدا نمایید. و هم می توانید سری به پیج رسمی مجموعه استیل کاران استیل نصر در شبکه اجتماعی اینستاگرام بزنید و در آن جا با ویترینی از بهترین نرده های استیل موجود در بازار ایران آشنایی پیدا نمایید.

نرده استیل مدرن ورامین

نرده استیل مدرن ورامین

چرا نرده استیل را باید انتخاب کنیم؟

همانطور که مستحضر هستید برای ساخت نرده استیل هم از گرید 201 استیل استفاده می شود و هم از گرید 304 استیل که خب از مدل 201 برای فضاهای داخلی و از مدل 304 نیز برای استفاده در محیط های روباز و بدون سقف بهره وری بعمل آورده می شود به همین خاطر نیز نرده های ساخته شده با استیل 304 از قیمت به مراتب بیشتری به نسبت مدل های 201 برخوردار هستند.

علی ایحال بد نیست بدانید که این قبیل از محصولات استیل دارای ویژگی های قابل توجهی از جمله:

 • مقاوم در برابر فشار و ضربه
 • مقاوم در برابر تغییرات جوی و رطوبت
 • ضد خش و ضد زنگ
 • ایده آل در برابر حرارت و آتش سوزی
 • دارای طرح های فراوان در رنگ های مختلف
 • باکیفیت و با دوام بدون تغییر رنگ ظاهری در گذر زمان
 • برخورداری از قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن آسان

برخوردار می باشند.

کلام آخر

در پایان این مطلب لازم است. تا بدانید که قیمت نرده استیل مدرن همچون دیگر نرده های استیلی که در مطالب گذشته نیز به آنان اشاره کردیم با توجه به مواردی همچون:

 • گرید استیل به کار رفته در ساخت نرده
 • طراحی ساده یا پیچیده ظاهری نرده
 • نوع رنگ انتخابی برای نرده
 • قطر لوله و قطر قوطی های به کار رفته
 • هزینه حمل و نصب محصول تا محل مورد نظر

تعیین می شود. البته یادتان نرود که در کنار هزینه ای که شما عزیزان برای خرید هر نوع محصول استیلی از استیل نصر که متحمل پرداخت آن می شوید. باید این هم بدانید که شرکت استیل نصر یک برگ ضمانت نامه معتبر به شما در هنگام خرید عرضه می دارد تا خیالتان از جمیع جهات در خصوص کیفیت و دوام محصول خریداری شده تان آسوده گردد.