نرده استیل مدرن کرج

2/5 - (1 امتیاز)

امروزه استفاده از نرده های غیر چوبی در اقصی نقاط کشورمان رواج پیدا کرده است. از این رو می توان گفت که مدل های ساخته شده با فلزات گوناگون توانسته اند از جایگاه بالایی در بازار خرید و فروش نرده های ساختمانی ایران برخورار شوند که در صدر آنان بی شک نرده های ساخته شده از فلز ضد زنگ و 100% مستحکم و ایمن استیل قرار گرفته است. بیش از این شما را منتظر نمی گذاریم و به سراع اصل مطلب؛ یعنی نرده استیل مدرن کرج در ادامه این بلاگ از استیل نصر خواهیم پرداخت.

نرده استیل مدرن کرج

در وهله اول باید یک نکته مهم را به شما عزیزان بازگو نماییم. نرده استیل در اصل همان نرده آهنی است که جهت مقاوم سازی آنان در برابر اکسیداسیون یا همان پروسه زنگ زدن به آن مقداری عنصر کروم و نیکل تحت شرایط انتقالی خاص افزوده گردیده است. نهایتا برای بخشیدن استحکام بیشتر به آن نیز اکسیژن به میزان لازم در ترکیب بدست آمده، دمیده شده است.

پس این که می گوییم انتخاب نرده ساختمان را از بین دو جنس مادر؛ یعنی چوب و یا آهن انتخاب باید کرد، سخن گزافه ای نیست! با ورود محصولات استیل و استفاده از آنان در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی، امروزه می توان شاهد تنوع عجیب و غریبی از آنان در بازار مصرفی جهوری اسلامی ایران بود.

البته که نباید به سبب ایجاد طرح های مدرن و نوین از کیفیت و استحکام چنین محصولات حائز اهمیتی نیز غافل شد. نرده استیل مدرن کرج یکی از همین موارد می باشد. این نرده ها به لحاظ خصوصیات ظاهری و جذابیت های بصری خود از دیگر مدل نرده ها کاملا متفاوت هستند. در اصل هم ظاهر متفاوتی دارند و هم از استحکام و ایمنی تضمین شده ای از سوی تیم بزرگ استیل کاران استیل نصر برخوردار می باشند.

نرده استیل مدرن کرج

نرده استیل مدرن کرج

ویژگی نرده های Modern استیل

ببینید نرده های مدرن استیل کرج به لحاظ ویژگی و خصیصه های بارز درونی هیچ تفاوتی با دیگر نرده های تولید شده با این فلز ارزشمند و لوکس ندارند. و تنها تفاوت بزرگ آنان طراحی مدرنیته ای است که برای وجه نمایی آنان در نظر گرفته شده است.

خب همانطور که می دانید در علم امروز طراحی دکوراسیون های داخلی توجه به پارامترهای زیبایی شناسی در درجه اول قرار دارد.این زیبایی شناسی شامل تمامی قسمت های یک واحد آپارتمانی و یا ویلایی می شود. اهمیت این موضوع در زمینه های کاری همچون واحدهای اداری و تجاری نیز بیش از پیش احساس می شود. پس بهتر است اگر به دنبال جلب توجه بیشتر مشتریان ایرانی به محیط کسب و کاری خود هستید، حتما از نرده های استیل مدرن در استان زیبای البرز استفاده نمایید.

از مهمترین ویژگی های نرده استیل مدرن کرج می توان به:

 • استحکام بالای محصول
 • ضد زنگ بودن کامل محصول
 • برخورداری از جذابیت های ظاهری فراوان
 • قابلیت تمیزی و شستشوی آسان محصول
 • قابلیت رنگ پذیری بالا هم بصورت مات و هم براق
 • و ضد ضربه، ضد خش و همچنین ضد خم شدن آن

اشاره کرد.

کلام آخر

در پایان این مطلب لازم است بدانید که از نرده های استیل در زمینه های مصرفی گسترده ای می توان بهره گرفت. این مدل از محصولات را هم می توان بصورت عام و معمولی و هم بصورت مدرن و سفارشی از شرکت استیل نصر تهیه نمود. استیل نصر با بهره گیری از دانش روز جهانی و استفاده از دستگاه های نوین و نیروهای خوش ذوق ایرانی قادر است. برای شما هر نوع محصول استیلی که مورد نیاز و توجه تان باشد را در کوتاه ترین زمان و بهترین قیمت ممکن ایجاد نماید.

در همین راستا بد نیست بدانید که از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نرده استیل مدرن کرج بایستی از:

 • هزینه حمل و نقل و نحوه و روش اجرا و نصب نرده
 • میزان سادگی یا پیچیدگی طراحی ظاهری نرده
 • کیفیت یراق آلات مصرفی در ساخت نرده
 • توپر یا توخالی بودن پروفیل های نرده
 • نوع گرید مصرفی در ساخت نرده

یاد کرد.