نرده استیل 201

4/5 - (1 امتیاز)

همانطور که می دانید امروزه از نرده های استیل با توجه به زیبایی ظاهری و همچنین کیفیت بالای تمامی مدل های مختلف آن استفاده های متعددی بعمل آورده می شود که البته این میزان استقبال مشتریان و سازندگان واحدهای مختلف تجاری، اداری و همچنین مسکونی از نرده های ساخته شده با آلیاژهای گوناگون 201 و 304 استیل بی دلیل نیست و این مدل از سازه های ساختمانی به خوبی توانسته اند مزایای بهره گیری از خود را به نسبت دیگر نرده های شیشه ای، چوبی، فلزی و … را در طول زمان نمایان سازند. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا کمی بیشتر در خصوص نرده استیل 201 بخوانید و اطلاعات بدست آورید.

آشنایی با نرده استیل 201

نرده استیل 201 یکی از پر مصرف ترین نرده های استیل در بازار ایران است که البته بیشتر از آن برای محیط های قابل کنترل و در یک کلام سر پوشیده استفاده می شود. این نوع از نرده ها به سبب ساختار آلیاژی خود در مقایسه با نرده های گروه 300 از مقاومت و کیفیت به مراتب کمتری برخوردار هستند.

البته از نظر قیمتی نیز به همین منظور برای آن دسته از خریدارانی که ارزش بهای محصول انتخابی شان حائز اهمیت است، توصیه می شود اما خوب باید این را هم بپذیرند که این نوع از نرده ها اگر در مکان مناسب خود نصب شوند تا سالیان سال برایتان کارایی خواهند داشت اما اگر قرار باشد از آن ها در محیط های پر رفت و آمد و همچنین روباز استفاده شود، خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می کنید دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ در ساختار ظاهری خود شده و همه چیز را برایتان خراب می کند!

فراموش نکنید که یکی از دلایل عمده در انتخاب محصولات استیل زیبایی و جذابیت ظاهری آن ها است که همین امر نیز سبب می شود تا حسابی باعث تزئین فضای مورد نظر شما شوند.

نرده استیلی 201

نرده استیلی 201

ویژگی این نوع از نرده ها

واقعیتش را بخواهید ویژگی های یک نرده استیل 201 یا یک نرده استیل 304 هیچ فرقی ندارد و تنها تفاوت آن ها در میزان مقاومت و استحکام سازه ای می باشد که خوب از این لحاظ بیشتر توصیه می شود تا خریداران به سراغ تهیه کردن مدل های تولید شده با آلیاژ 304 باشند. اما با این حال نرده های 201 نیز دارای ویژگی هایی همچون:

  • مقاوم در برابر فشار و ضربه
  • مقاوم در برابر تغییرات جوی و رطوبت
  • ضد خش و ضد زنگ
  • ایده آل در برابر حرارت و آتش سوزی
  • دارای طرح های فراوان در رنگ های مختلف
  • باکیفیت و با دوام بدون تغییر رنگ ظاهری در گذر زمان
  • برخورداری از قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن آسان

می باشند.

یادتان باشد از نرده های استیل در انواع و اقسام اماکن با دسترسی های مختلف می توان استفاده کرد که شاید بد نباشد پیش از انتخاب یک کدام از نرده های 201 و یا 304 شما به انتخاب جا و مکان خود توجه بیشتری داشته و مثلا برای ایجاد زیبایی و امنیت یک تراس از مدل های ساخته شده با آلیاژ 201 استیل استفاده نکنید؛ زیرا در مدت زمان ناچیزی اکسید شده و با تغییر رنگ خود و از دست دادن جذابیت های ظاهری اش باعث زشت و نازیبا شدن نمای خارجی تراس شما می شود!