نرده سیم بکسلی در آریاشهر

5/5 - (1 امتیاز)

قبل از هر چیزی اجازه دهید تا به شما بگوییم آریاشهر در حقیقت نام پیشین منطقه صادقیه در تهران است که تا قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در کشورمان، تهرانی ها این منطقه را به این اسم می شناختند و امروزه آن را صادقیه می نامند. این منطقه یکی از مناطق مرکزی در پایتخت است و به همین خاطر می توان به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد. در صادقیه تهران شما می توانید با همه نوع محصول استیلی مواجه شوید که بی شک یکی از آن ها نرده سیم بکسلی در آریاشهر می باشد. برای آشنایی بیشتر با این مدل از نرده های استیل در این منطقه از تهران با ما همراه باشید.

نرده سیم بکسلی در آریاشهر

نرده سیم بکسلی یک نرده ترکیبی از فلزات و حتی متریال های مختلف صنعتی است که بسته به سلیقه شما کارفرمایان و خریداران عزیز و حتی شرکت تولید کننده می توان برای آن از طرح ها و مدل های بسیار فراوانی استفاده نمود. نرده تسمه ای در حقیقت متشکل از سه قسمت: پایه فلزی یا استیل، قسمت میانی استیل و همینطور هندریل یا بهتر است بگوییم دستگیره با هر جنسی می باشد که ضمن برخورداری از جنبه های زیبایی فراوان از میزان استحکام و ایمنی مطلوبی نیز چنین محصول استیلی برخوردار گشته است.

نرده های سیم بکسلی در آریاشهر همچون دیگر محصولات استیل دارای ویژگی های قابل توجه و ممتازی هستند که از مهمترین آن ها می توان به:

 • برخورداری از خاصیت ارتجاعی
 • برخورداری از قابلیت ضد زنگ زدگی
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت
 • عدم تغییر ویژگی های ظاهری در دراز مدت
 • تنوع مدلی بسیار بالا با جذابیت ظاهری فراوان
 • سازگاری با متریال های مختلف صنعتی

و همینطور امکان ضد عفونی و شستشوی آسان آن اشاره داشت. البته دوستان عزیز توجه داشته باشید که برای ساخت چنین نرده هایی همچون دیگر محصولات استیل، تولید کنندگان از دو آلیاژ معروف 201 و 304 نیز استفاده می کنند که با توجه به زمینه مصرفی شما از این مدل نرده ها باید از آن ها استفاده مناسبی بعمل آورد.

نرده های سیم بکسلی در آریاشهر

نرده های سیم بکسلی در آریاشهر

عوامل موثر بر روی قیمت نرده های کابلی

از استحکام و زیبایی نرده های سیم بکسلی در آریاشهر که بگذریم به قیمت این مدل از محصولات استیل می رسیم که به عوامل متعدد و صد البته مجموعه ای بستگی دارد که قصد انجام خرید از آن را کرده اید؛ برای این منظور در ابتدا بد نیست با مهمترین موارد موثر بر روی تعیین قیمت این مدل از نرده ها مواجه شوید که عبارتند از:

 • وزن شاخه های پروفیل های آهنی
 • گرید کابل های استیل به کار رفته
 • قیمت هر متر استیل کاری
 • دستمزد و اجرت نصب نرده
 • جنس یراق آلات به کار رفته
 • جنس دستگیره نرده

می باشد.

خریداران و مخاطبان گرامی توجه داشته باشند که به دلیل وجود فاصله میان کابل های به کار رفته در ساخت این مدل از نرده ها عمدتا آنان از خاصیت ارتجاعی و کششی برخوردار می شوند که این مورد می تواند در صورت عدم نصب صحیح و استاندارد نرده بر روی بالکن شما در هر طبقه ای از ساختمان سبب بروز حوادث ناگواری نیز برایتان شود!

به همین منظور هم همیشه توصیه می کنیم تا خرید این مدل از محصولات استیل ساختمانی را از بهترین فروشگاه ها و کارگاه های استیل کاری انجام دهید و اجازه دهید تا تکنسین های ماهر این قبیل از نرده ها را بر روی تراس ساختمان شما نصب کنند و جهت پایین آوردن قیمت، خواهشا خودتان را در این خصوص دخیل نکنید و بگذارید همه چیز تا آخرین مرحله بصورت استاندارد و تضمین شده از سوی استیل کاران جلو برود. استیل نصر و کارکنان آن برای این منظور آماده برای ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.