نرده سیم بکسلی در جردن

5/5 - (1 امتیاز)

ما در این مطلب از استیل نصر می خواهیم شما را با یکی از فعال ترین نمایندگی های این مجموعه در خصوص انتخاب و خرید نرده سیم بکسلی در جردن استان تهران آشنا نماییم. خب همانطور که می دانید نرده های سیم بکسلی یا همان نرده های کابلی از خصوصیات ظاهری و ساختاری منحصر به فردی برخوردار هستند و همین امر نیز سبب گشته تا استفاده از این مدل نرده ها که از میزان سازگاری بسیار بالایی با هر نوع پله و پلکانی برخوردار هستند، روز به روز بیشتر شود. برای آشنایی بیشتر با این نوع از نرده های استیل با ما در ادامه این مطلب از مجموعه بزرگ استیل کاران استیل نصر همراه شوید.

نرده سیم بکسلی در جردن

خوب همانطور که می دانید نرده سیم بکسلی یک محصول ترکیبی از انواع آهن با استیل و همچنین دیگر متریال های رایج در بازار نظیر: چوب و شیشه می باشد. در ساخت نرده های کابلی یا سیم بکسلی تولید کنندگان از جنس های مختلف و صد البته مقاوم و مستحکمی استفاده می کنند. آنان برای این منظور از آهن و فلزات سنگین به عنوان پایه های محصول و برای قسمت های رویین آن به عنوان دستگیره نرده از چوب و یا شیشه استفاده می کنند.

نهایتا نیز فاصله میان پایه ها را بطور استاندارد با تسمه و یا کابل های استیل پوشش می دهند تا یک محصول فوق العاده ایمن که مانع از سقوط اجسام، حیوانات خانگی و حتی کودکان نوپای شما می شوند را به بهترین نحو ممکن تولید نمایند.

مهمترین مزیت خرید و نصب و همچنین استفاده از این مدل نرده ها مربوط به خاصیت کشسانی بودن آن ها می شود که سبب می گردد تا در صورت برخورد شما عزیزان و یا اجسام مختلف به کابل ها و تسمه های کار گذاشته شده در نرده، کمترین آسیب ممکنه به آنان وارد شود؛ چرا که این مدل از نرده ها کاملا ارتجاعی هستند و در لحظه برخورد با ایجاد کش و قوس در ساختار فنی خود این مهم را پدید می آورند.

نرده های سیم بکسلی در جردن

نرده های سیم بکسلی در جردن

قیمت نرده کابلی در جردن

قیمت نرده سیم بکسلی که بسیاری آن را نرده کابلی نیز می نامند با توجه به موارد متعددی مشخص می شود که ما این موارد را برایتان در ادامه این بخش از مطلب ذکر خواهیم کرد. علی ایحال اما یادتان باشد که این قبیل از نرده ها به سبب ساختار ارتجاعی خود از مقاومت بهتر و ایمنی بالاتری به نسبت دیگر نرده های استیل برخوردارند هستند. همچنین می توان از این مدل نرده ها بدون بسته شدن میدان دید افراد در جای جای آپارتمان های مسکونی و غیر مسکونی استفاده کرد.

فاکتورهای موثر بر روی تعیین قیمت نرده کابلی عبارتند از:

  • طول و ارتفاع نرده
  • جنس و ضخامت کابل
  • نوع یراق آلات مصرفی
  • نوع پایه های نرده
  • مدل و جنس دستگیره های نرده
  • نحوه اتصالات و نصب نرده

می باشد. لازم است تا بدانید نرده های سیم بکسلی را هم می توان بصورت عمودی و هم بصورت افقی در محل مورد نظر نصب کرد.

کلام آخر

استیل نصر یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین استیل کارهای فعال در استان تهران است که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده از کیفیت نرده یم بکسلی یا همان نرده کابلی خود اقدام به ثبت سفارش و خرید از این مجموعه نمایید.

فراموش نکنید که با توجه به ساختار ارتجاعی این نوع از نرده ها بایستی حتما آن ها را از فروشگاه های مجاز و رسمی فعال در حیطه تولیدات محصولات استیل خریداری فرمایید. پس برای این منظور بهتر است حتما سری به نمایندگی استیل نصر در جردن شهر تهران بزنید.