نرده سیم بکسلی در شهران

5/5 - (1 امتیاز)

شهران منطقه ای است در بخش شمال غربی پایتخت که از اوضاع و احوال ساختمان سازی مناسبی برخوردار است و در آن می توان با سازه های بسیار جدید و امروزی چه به منظور بهره گیری مسکونی و چه برای تجارت و تاسیس شرکت های اداری مواجه شد. در این محدوده اغلب سازندگان برای زیبایی ظاهر و همچنین ایمنی بیشتر ساختمان خود از محصولات مدرن و مستحکم استفاده می کنند که بی شک محصولات استیل یکی از بهترین این موارد بحساب می آید. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص نرده سیم بکسلی در شهران آشنا نماییم.

نرده سیم بکسلی در شهران

نرده کابلی در حقیقت یک نرده ترکیبی با خاصیت کششی یا بهتر است بگوییم ارتجاعی بالا است که در صورت برخورد شخص یا اشیای مختلف به آن سبب وارد شدن کمترین میزان خسارت به آنان می شود؛ چرا که کاملا کش آمده و ضمن جلوگیری از عبور فرد یا شی باعث حفظ و حتی عقب راندن آن نیز می گردد. استیل کاران برای ساخت این مدل از محصولات عمدتا از متریال های مختلفی در کنار همدیگر استفاده می کنند که البته این مهم می تواند در صورت تمایل شما مشتریان عزیز بصورت تمام و کمال از استیل نیز استفاده شود.

نرده های سیک بکسلی در شهران یا همان تسمه ای نیز همچون دیگر مدل نرده های استیل موجود در بازار ایران از ویژگی های ممتاز و قابل توجهی برخوردار هستند که از مهمترین آنان می توان به:

 • برخورداری از خاصیت ارتجاعی
 • برخورداری از قابلیت ضد زنگ زدگی
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت
 • سازگاری با متریال های مختلف صنعتی
 • عدم تغییر ویژگی های ظاهری در دراز مدت
 • تنوع مدلی بسیار بالا با جذابیت ظاهری فراوان

اشاره داشت.

نرده سیم بکسلی در شهران

نرده سیم بکسلی در شهران

مزیت خرید نرده های کابلی در چیست؟

تمام آنچه که برای نرده های استیل تاکنون ذکر کرده ایم را نیز می توان برای این مدل از نرده ها؛ یعنی مدل های سیم بکسلی هم مدنظر قرار داد. با این تفاوت که نرده های سیم بکسلی به دلیل خاصیت ارتجاعی خود از ضریب ایمنی به مراتب بیشتر و بالاتری به نسبت نرده های دیگر برخوردار هستند که آن هم به دلیلی اتصالات کابلی است که در ساختار فنی آنان لحاظ گشته است.

نرده های کابلی استیل را هم می توان بصورت افقی و هم بصورت عمودی و همچنین مدل های طرح دار در بازار پیدا کرد و یا در صورت وجود اندکی ذوق و صد البته بودجه کافی اقدام به سفارش یک مدل خاص و ویژه متناسب با سلیقه و ذائقه شما خریداران عزیز نمود.

کلام آخر

از استحکام و زیبایی نرده های کابلی تراس که بگذریم به قیمت این مدل از محصولات استیل می رسیم که به عوامل متعدد و صد البته مجموعه ای بستگی دارد که قصد انجام خرید از آن را کرده اید؛ برای این منظور در ابتدا بد نیست با مهمترین موارد موثر بر روی تعیین قیمت این مدل از نرده ها مواجه شوید که عبارتند از:

 • وزن شاخه های پروفیل های آهنی
 • گرید کابل های استیل به کار رفته
 • قیمت هر متر استیل کاری
 • دستمزد و اجرت نصب نرده
 • جنس یراق آلات به کار رفته
 • جنس دستگیره نرده

می باشد.

خریداران و مخاطبان گرامی توجه داشته باشند که به دلیل وجود فاصله میان کابل های به کار رفته در ساخت این مدل از نرده ها عمدتا آنان از خاصیت ارتجاعی و کششی برخوردار می شوند که این مورد می تواند در صورت عدم نصب صحیح و استاندارد نرده بر روی بالکن شما در هر طبقه ای از ساختمان سبب بروز حوادث ناگواری نیز برایتان شود!

به همین منظور هم همیشه توصیه می کنیم تا خرید این مدل از محصولات استیل ساختمانی را از بهترین فروشگاه ها و کارگاه های استیل کاری انجام دهید و اجازه دهید تا تکنسین های ماهر این قبیل از نرده ها را بر روی تراس ساختمان شما نصب کنند و جهت پایین آوردن قیمت، خواهشا خودتان را در این خصوص دخیل نکنید و بگذارید همه چیز تا آخرین مرحله بصورت استاندارد و تضمین شده از سوی استیل کاران جلو برود.