نرده سیم بکسلی در شهرک غرب

5/5 - (1 امتیاز)

در تهران شما می توانید با مناطق گرانقیمت و لوکس متعددی مواجه شوید که با توجه به اهمیت های سیاسی و اقتصادی پایتخت این امر اصلا موضوع عجیبی نیز بشمار نمی رود! یکی از مناطق شهرک غرب تهران است که ما می خواهیم در این مطلب تا حد امکان کمی از فروش محصولات استیل در آن بویژه نرده سیم بکسلی در شهرک غرب برایتان صحبت کنیم تا بدانید که برای زیباتر کردن محیط های داخلی و بیرون از ساختمان و همینطور ایمن کردن دو چندان آن ها بهتر است این مدل از نرده ها را انتخاب و خریداری فرمایید.

نرده سیم بکسلی در شهرک غرب

پیش از هر چیزی لازم است تا بدانید امروزه در بازار داخلی ایران شما می توانید با نرده های مختلفی در جنس های گوناگونی مواجه شوید که بی شک بهترین آن ها با توجه به آیتم های امنیتی و دوامی که تا کنون از خود نشان داده است، نرده های ساخته شده از فلز استیل می باشد. در میان نرده های استیل نیز بی تعارف باید بگوییم این نرده های کابلی یا همان نرده های سیم بکسلی هستند که از درجه کیفی به مراتب بالاتری به نسبت دیگر مدل محصولات ساخته شده با این فلز برخوردار هستند.

نرده های کابلی در شهرک غرب تهران در اصل ترکیبی از نرده های استیل با کابل های استیل و یا گالوانیزه است که از دو طرف بصورت افقی به پایه های نرده و در صورت عمودی نصب شدن تسمه ها، آن ها از هندریل در نظر گرفته شده برای نرده تا سطح زیرین آن متصل شده است.

نرده های کابلی همانند دیگر مدل نرده های استیل از ویژگی های ممتاز قابل قبولی برخوردارند که از جمله آنان می توان به:

 • کیفیت بالاتر آنان به نسبت دیگر مدل نرده ها
 • دوام و ماندگاری بیشتر آن ها به نسبت دیگر مدل نرده ها
 • برخورداری از خاصیت ارتجاعی یا همان کشسانی

اشاره داشت.

نرده های سیم بکسلی در شهرک غرب

نرده های سیم بکسلی در شهرک غرب

خاصیت ارتجاعی در نرده های کابلی

آشکار ترین تفاوت موجود میان نرده های سیک بکسلی با دیگر مدل نرده ها، ارتجاعی بودن آن ها یا همان ویژگی کش آمدن آن ها است که باعث می شود در صورت برخورد اشیای با تسمه های به کار رفته در نرده و یا نزدیک شدن افراد به آن، تسمه ها کش آمده و به دلیل خاصیت ارتجاعی خود مانع از سقوط افراد به طبقه پایین تر شوند.

جالب است که بدانید این خاصیت هم در نرده های تسمه ای مدل افقی به چشم می خورد و هم در نرده های تسمه ای مدل عمودی؛ با این حال لازم است تا بدانید امروزه در صنعت معماری و طراحی داخلی دکوراسیونی به دلیل جذاب تر بودن ظاهر نرده های تسمه ای عمودی از آنان بیشتر استفاده می شود.

قیمت نرده سیم بکسلی در شهرک غرب

قیمت این مدل از نرده ها با توجه به عواملی نظیر:

 • متراژ نرده
 • ارتفاع نرده
 • جنس کابل
 • ضخامت کابل
 • نوع پایه های نرده
 • نوع یراق آلات مصرفی
 • مدل دستگیره های نرده
 • نحوه اتصالات و نصب نرده

مشخص می شود.

ساخت نرده های سیم بکسلی به دلیل خاصیت منحصر به فردی که دارند نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و به همین جهت نیز هر استیل کار و شرکت فنی و مهندسی نمی تواند اقدام به ساخت آن ها نماید. با این حال اما استیل نصر می تواند به عنوان یکی از سازندگان برتر محصولات استیل در ایران برای دست یافتن شما به چنین نرده هایی انتخاب خوبی باشد؛ تنها کافی است برای این منظور از طریق شماره های در نظر گرفته شده در سایت با کارشناسان تیم بزرگ استیل نصر ارتباط برقرار کرده و نرده مورد نیاز و سلیقه خود را سفارش دهید.