نرده سیم بکسلی در مرزداران

5/5 - (1 امتیاز)

برای انتخاب و خرید نرده سیم بکسلی در مرزداران تهران توصیه می کنیم چند دقیقه ای از وقت امروز خود را به ما بسپارید. ما در این مطلب از مجموعه بزرگ استیل کاران استیل نصر بر آن شده ایم تا شما را با نکاتی مهم در خصوص نرده های سیم بکسلی یا همان نرده های کابلی و یا نرده های تسمه ای آشنا کنیم تا شما به وقت نیاز خود بدانید که باید به دنبال چه نوع نرده استیلی برای تجهیز محدوده و مکان مورد نظر خود باشید!

نرده سیم بکسلی در مرزداران

پیش از هر چیزی اگر بخواهیم خیلی مختصر و مفید برایتان در خصوص نرده سیم بکسلی در مرزداران صحبت کنیم باید بگوییم که این مدل از نرده ها در اصل از سه قسمت: پایه استیل، بخش تسمه ای و همچنین هندریل یا دستگیره نرده برخوردار می باشند.

در خصوص پایه و قسمت میانی این نوع از نرده ها که هیچ بحثی وجود ندارد؛ چرا که همانند نام خود حتما باید از جنس استیل برای ساخت و طراحی آن ها استفاده نمود. اما در بخش دستگیره ها یا هندریل نرده می توان در عوض استفاده از آلیاژ های مختلف استیل از متریال های رایج دیگری همچون: چوب، سنگ، شیشه و دیگر فلزات ارزشمند بهره گیری نمود.

نرده های سیم بکسلی علاوه بر تمامی ویژگی های یک نرده معمولی از خاصیت ارتجاعی نیز برخوردار هستند. این خاصیت بدین معنا است که چنانچه شما و یا جسمی به نرده برخورد نماید، نرده بصورت خودکار با ایجاد کش و قوس به ساختار انعطافی خود ضمن جلوگیری از سقوط اشیائ از وارد شدن آسیب و صدمه به بدنه اجسام و یا سلامت شما نیز امتناع می ورزد.

علی ایحال بد نیست بدانید که یک نرده کابلی در مرزداران تهران از ویژگی های مهمی نظیر:

 • مقاوم در برابر رطوبت
 • مقاوم در برابر خرارت
 • مقاوم در برابر برودت
 • مقاوم در برابر ضربه
 • مقاوم در برابر فشار

برخوردار است. ضمن اینکه تنوع مدلی و طرحی این قبیل از محصولات استیل نیز از دیگر فاکتورهای مثبتی است که در هنگام انتخاب و سپس خرید آن ها می توانید با آن مواجه شوید.

نرده سیم بکسلی در مرزداران

نرده سیم بکسلی در مرزداران

قیمت نرده کابلی در تهران

حال که با ویژگی های مهم نرده های سیم بکسلی در بخش قبلی آشنا شدید، بهتر است بدانید که قیمت این مدل از محصولات استیل با توجه به یکسری فاکتورهای مهم نظیر:

 • متراژ نرده
 • ارتفاع نرده
 • جنس کابل
 • ضخامت کابل
 • نوع پایه های نرده
 • نوع یراق آلات مصرفی
 • مدل دستگیره های نرده
 • نحوه اتصالات و نصب نرده

تعیین می شود که البته ناگفته نماند مهم تر از تمامی موارد فوق، فروشگاه و استیل کاری است که قرار است این مدل از نرده ها را برایتان تولید و آنان را به شما عرضه نماید که در این زمینه شک نکنید استیل نصر یکی از بهترین های موجود در دو کلانشهر تهران و کرج می باشد.

همچنین ناگفته نماند که شما عزیزان باید بدانید استیل کاران برای ساخت این مدل از نرده ها نیز همچون سایر محصولات خود از دو گرید معروف استیل؛ یعنی گرید 201 و گرید 304 استفاده می کنند که باید دید با توجه به قسمتی که قرار است شما از نرده خود در آن استفاده کنید، بهتر است چه آلیاژی در ساخت محصول مدنظرتان به کار برده شود.

کلام آخر

در پایان باید به شما عزیزان این نکته را یادآوری کنیم که با توجه به خاصیت ارتجاعی نرده های سیم بکسلی همواره باید آن ها را از استیل کارانی معتبر و قابل اعتماد خریداری نمود تا از بابت استحکام و دوام آن ها کاملا آسوده خاطر گشت. یادتان باشد از نرده های اینچنینی می توان برای انواع و اقسام اماکن دارای خطر استفاده کرد؛ زیرا این مدل از نرده ها دارای پروسه نصب ساده ای هستند و امکان بهره گیری از آن ها در هر نقطه ای وجود دارد.

توصیه ما به شما تهرانی های عزیز این است حال که با عوامل موثر بر روی قیمت نرده سیم بکسلی آشنا شدید، محصول مورد نظر خود را نیز از استیل نصر که دارای رزومه ای قابل دفاع در زمینه طراحی و تولید انواع و اقسام نرده های استیل مخصوصا از نوع سیم بکسلی می باشد، انجام دهید. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت اقدام به برقراری تماس با تیم مشاوران و کارشناسان استیل نصر نمایید.