نرده سیم بکسلی در ولنجک

5/5 - (1 امتیاز)

ولنجک یکی از مناطق شمالی و کوهپایه ای تهران است که می توان در آن با ساختمان های بسیار شیک و مدرنی روبرو شد که مالکان آن روز به روز برای تقویت امنیت و همچنین جذابیت های ظاهری آن کوشا هستند و در این میان از هیچ هزینه ای امتناع نمی کنند! یکی از مواردی که می تواند ضمن زیبایی دو چندانی نمای داخلی و بیرونی ساختمان مسکونی و غیر مسکونی شما باعث بالا رفتن ایمنی و امنیت آن برای ساکنین نیز شود، استفاده از محصولات استیل می باشد که اگر کمی حوصله به خرج دهید و در ادامه این بلاگ چند دقیقه ای استیل نصر را همراهی فرمایید ما برایتان در خصوص اهمیت بهره گیری از یک کدام از این محصولات؛ یعنی نرده سیم بکسلی در ولنجک توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

نرده سیم بکسلی در ولنجک

اگر به دنبال خرید و استفاده از نرده سیم بکسلی استیل برای خانه و یا محل کارتان در محدوده ولنجک هستید، توصیه می کنیم حتما سری به نمایندگی شرکت استیل نصر در این قسمت از پایتخت بزنید تا از نزدیک با مدل های مختلف و متفاوتی از این قبیل نرده های ایمنی و جذاب مواجه شوید.

خب همانطور که تاکنون گفته ایم نرده های سیم بکسلی یا همان نرده های کابلی استیل از جمله محصولات استیلی هستند که برای ساخت آنان باید از دانش و تجربه و همچنین مهارت بالایی بهره گیری نمود. این مدل از محصولات استیل بصورت ترکیبی از فلزات سنگین در کنار استیل و همچنین متریال های دیگری نظیر: چوب، سنگ و همینطور شیشه تولید می شوند.

در حقیقت استیل کاران برای ساخت این نوع از نرده ها از فلزات سنگین در قسمت پایه های نرده و از فلز ارزشمند استیل برای ایجاد سیم های بکسلی جهت پوشش دادن فضای میان دو پایه و نهایتا از متریال های نامبرده برای قسمت رویین محصول که در اصل همان هندریل نرده محسوب می شود، استفاده می نمایند.

لازم به ذکر است که بدانید نرده های سیم بکسلی استیل از خاصیت ارتجاعی یا بهتر است بگوییم کششی بالایی برخوردار هستند و همین امر نیز سبب می شود تا خیالتان از بابت عدم سقوط اشیای و یا افراد در سنین مختلف کاملا آسوده گردد.

نرده های سیم بکسلی در ولنجک

نرده های سیم بکسلی در ولنجک

ویژگی نرده های کابلی در چیست؟

شاید این سوال برای هر یک از شما خریداران عزیز پیش آمده باشد که چرا در میان تمامی مدل های تولید شده نرده های استیل این همه مانور برای فروش نرده های کابلی از سوی استیل کاران انجام می شود؟! واقعیتش را بخواهید دلیل این امر این است که ما می خواهیم همواره بهترین و ایمن ترین محصولات ساختمانی را در اختیار شما هموطنان گرامی مان قرار دهیم و به همین منظور نیز چون واقف به ایمنی و دوام نرده های سیم بکسلی یا همان نرده های کابلی هستیم تا حد امکان شما خریداران عزیز را متمایل به تهیه آنان می کنیم.

با این حال اما باید بدانید که نرده های سیم بکسلی نیز همانند دیگر مدل نرده های استیل از ویژگی هایی نظیر:

  • مقاوم در برابر خوردگی، خش و زنگ زدگی
  • دارای ساختاری ظاهری بادوام در برابر تابش نور خورشید
  • عدم تغییر ظاهری در نمای کلی نرده ها
  • ایمن در برابر حرارت و آتش
  • دارای مقاومت مطلوب در برابر تغییرات شرایط جوی
  • برخورداری از طرح ها و رنگ های جورواجور
  • دارای خصوصیات ظاهری جذاب
  • قابل شستشوی راحت و ضدعفونی کردن سریع
  • برخوردار از طول عمر بالا

برخوردار هستند.

شایان به ذکر است دلیل امنیت و ایمنی بیشتر این مدل از نرده ها به نسبت دیگر نرده های استیل و حتی تمامی نرده های موجود در بازار دنیا، خاصیت کشسانی یا همان ارتجاعی بودن سیم های بکسلی است که در ساختار نرده از آنان استفاده شده است و این ویژگی ضمن جذب ضربه و دفع آن مانع بزرگی از سقوط و وقوع حوادث ناگوار خصوصا برای کسانی که دارای حیوانات خانگی و یا کودکان خردسال هستند، می شود.