نرده کابلی و سیم بکسلی

5/5 - (1 امتیاز)

نرده کابلی و سیم بکسلی در حقیقت نام یک نوع نرده محافظتی است که می توان از آن برای هر راه پله ای با هر میزان متراژی استفاده کرد. این نوع از نرده های استیل به نسبت دیگر مدل نرده های ساخته شده با فلز ارزشمند Steel از درجه کیفی بالاتری برخوردار هستند؛ زیرا دارای خاصیت ارتجاعی بوده و در صورت برخورد سبب وارد شدن کمترین میزان خسارت به جسم و جان افراد می شوند و در نهایت گزینه قابل قبول تری به نسبت دیگر مدل نرده های موجود در بازار می باشند. با استیل نصر در ادامه این مطلب همراه شوید تا قدری بیشتر در خصوص نرده های کابلی استیل برایتان صحبت نماییم.

نرده کابلی و سیم بکسلی

این مدل از محصولات در حقیقت متشکل از دو قسمت گارد گالوانیزه و نرده استیل یا بهتر است بگوییم کابل های استیل هستند که بصورت روکش شده و با اتصالات مختلف به پایه مربوطه سبب افزایش ضریب ایمنی هر نوع راه پله ای که فکرش را بکنید می شوند. کابل استیل موجود در این نرده ها با دقت بسیار بالایی بع بدنه نرده جوش داده می شوند و شاید اگر بگوییم قیمت خرید این مدل از نرده ها بالا است برای اینکه پروسه طراحی، تولید و سپس نصب آن ها نیاز به مهارت خاص و ویژه ای دارد، سخن گزافه ای نگفته ایم!

با این حال اما خرسند هستیم که بگوییم استیل نصر یکی از بهترین استیل کاران ایران در زمینه طراحی و تولید انواع و اقسام نرده های کابلی می باشد که تنها کافی است شما کارفرمایان عزیز میزان متراژ مکانی که قرار است در آن از این مدل نرده های استفاده کنید را به تیم کارشناسی مجموعه بگویید و دیگر همه چیز را به ما بسپارید.

نرده های کابلی و سیم بکسلی

نرده های کابلی و سیم بکسلی

ویژگی های نرده کابلی

تمام آنچه که برای نرده های استیل تاکنون ذکر کرده ایم را نیز می توان برای این مدل از نرده ها؛ یعنی مدل های سیم بکسلی هم مدنظر قرار داد. با این تفاوت که نرده های سیم بکسلی به دلیل خاصیت ارتجاعی خود از ضریب ایمنی به مراتب بیشتر و بالاتری به نسبت نرده های دیگر برخوردار هستند که آن هم به دلیلی اتصالات کابلی است که در ساختار فنی آنان لحاظ گشته است.

نرده های کابلی استیل را هم می توان بصورت افقی و هم بصورت عمودی و همچنین مدل های طرح دار در بازار پیدا کرد و یا در صورت وجود اندکی ذوق و صد البته بودجه کافی اقدام به سفارش یک مدل خاص و ویژه متناسب با سلیقه و ذائقه شما خریداران عزیز نمود.

کلام آخر

به عنوان جملات پایانی این مطلب شاید بد نباشد که کمی هم در خصوص قیمت نرده کابلی و سیم بکسلی ان برایتان صحبت کنیم. قیمت یک نرده اینچنینی با توجه به مواردی همچون:

  • متراژ نرده
  • ارتفاع نرده
  • جنس کابل
  • ضخامت کابل
  • نوع پایه های نرده
  • نوع یراق آلات مصرفی
  • مدل دستگیره های نرده
  • نحوه اتصالات و نصب نرده

تعیین می شود که لازم به ذکر است بدانید در هر نرده کابلی می توان از سیم بکسل هایی در جنس های استیل، فولاد و همچنین گالوانیزه استفاده نمود. برای این منظور بهتر است حتما در هنگام خرید محصول مذکور از فروشنده در این خصوص سوالاتی را بپرسید.

فراموش نکنید که اگر از کودکانی بازیگوش در خانه و یا سالمندانی عزیز محافظت می کنید، هیچ چیز به اندازه استفاده از نرده های سیم بکسلی نمی تواند برایتان مفید باشد؛ چرا که این نوع از نرده ها دارای خاصیت کشسانی هستند و از این بابت خیالتان می تواند کاملا آسوده باشد که در صورت هر نوع اتفاقی بر روی پله ها حداقل آسیب جدی از سوی نرده ها به افراد خانواده تان وارد نخواهد شد. البته ناگفته نماند که نرده های کابلی به خودی خود از جذابیت های ظاهری فراوانی نیز برخوردار می باشند.