نرده کابلی

هنوز نظرسنجی نشده است

نرده های استیل در بازار ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در میان آنان این نرده های مدل تسمه ای یا بهتر است بگوییم نرده های کابلی هستند که به سبب ساختار منعطف خود و همچنین زیبایی خیره کننده ای که دارند بیش از سایر مدل ها مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند. نرده کابلی در حقیقت یک نرده ارتجاعی است؛ به این معنا که از قابلیت کششی مطلوبی برخوردار است و به هنگام برخورد با آن کمترین صدمه ای به شما و یا سایر اجسام وارد می شود. با استیل نصر در ادامه این مطلب چند دقیقه ای همراه شوید تا با اطلاعات بیشتری در خصوص این مدل از نرده های استیل آشنایی پیدا نمایید.

نرده کابلی

نرده کابلی یک نرده ترکیبی از فلزات و حتی متریال های مختلف صنعتی است که بسته به سلیقه شما کارفرمایان و خریداران عزیز و حتی شرکت تولید کننده می توان برای آن از طرح ها و مدل های بسیار فراوانی استفاده نمود. نرده کابلی در حقیقت متشکل از سه قسمت: پایه فلزی یا استیل، قسمت میانی استیل و همینطور هندریل یا بهتر است بگوییم دستگیره با هر جنسی می باشد که ضمن برخورداری از جنبه های زیبایی فراوان از میزان استحکام و ایمنی مطلوبی نیز چنین محصول استیلی برخوردار گشته است.

نرده های کابلی همچون دیگر محصولات استیل دارای ویژگی های قابل توجه و ممتازی هستند که از مهمترین آن ها می توان به:

  • برخورداری از خاصیت ارتجاعی
  • برخورداری از قابلیت ضد زنگ زدگی
  • مقاومت بالا در برابر حرارت و برودت
  • عدم تغییر ویژگی های ظاهری در دراز مدت
  • تنوع مدلی بسیار بالا با جذابیت ظاهری فراوان
  • سازگاری با متریال های مختلف صنعتی

و همینطور امکان ضد عفونی و شستشوی آسان آن اشاره داشت. البته دوستان عزیز توجه داشته باشید که برای ساخت چنین نرده هایی همچون دیگر محصولات استیل، تولید کنندگان از دو آلیاژ معروف 201 و 304 نیز استفاده می کنند که با توجه به زمینه مصرفی شما از این مدل نرده ها باید از آن ها استفاده مناسبی بعمل آورد.

نرده های کابلی

نرده های کابلی

جنس نرده های تسمه ای از چیست؟

مسلم است که جنس نرده های تسمه ای (نام دیگر نرده های کابلی، نرده های تسمه ای نیز می باشد) عموما از استیل است اما خب می توان برای کاهش هزینه های مربوط به آن از فلزات دیگری در قسمت پایه ای و همچنین هندریل نرده ها نیز استفاده نمود که در این خصوص بهتر است شما عزیزان به عنوان خریداری حواستان را خوب جمع کنید؛ زیرا ممکن است فلز به کار رفته در قسمت پایه و یا هر جنس دیگری که در قسمت دستگیره و هندریل نرده به کار برده شده است در طول زمان دچار تضعیف و بر هم خوردن ویژگی های ظاهری خود شود و نهایتا سبب ایجاد زشتی در نرده شما و همچنین پایین آمدن ضریب ایمنی این محصول ساختمانی برایتان گردد!

همانطور که در قسمت قبل نیز به آن اشاره کردیم، می توان برای ساخت نرده های کابلی به غیر از تسمه های آن از جنس های مختلفی استفاده کرد که در این خصوص همه چیز بستگی به سلیقه شما و صد البته توانایی مجموعه و شرکتی دارد که قرار است این مدل نرده را برای شما طراحی و تولید و همچنین در محل مورد نظرتان نصب و پیاده سازی نماید.

کلام آخر

اگر قصد خرید و استفاده از نرده کابلی برای خانه و همچنین محل کارتان کرده اید، توصیه ما به شما این است که حتما حتما از یک شرکت معتبر و دارای تجربه در زمینه ساخت و ساز این مدل از نرده ها خرید خود را انجام دهید. فراموش نکنید که تنها قسمت ارتجاعی یا همان کششی این مدل از نرده ها همان تسمه ها و یا کابل های میانی آنان است و سایر قسمت ها بایستی بدون کوچکترین لرزشی در محل مورد نظرتان نصب گردد.

از طرفی فراموش نکنید که از نرده های کابلی تنها برای راه پله ها و بالکن های مسکونی و غیر مسکونی استفاده نمی شود و می توان از آن ها در هر جا و مکانی که نیاز به مشخص کردن خط ایمنی میان دو ناحیه خطرناک و ایمن باشد، استفاده نمود. استیل نصر یکی از بهترین سازندگان و عرضه کنندگان نرده های کابلی در ایران می باشد.