نصب نرده استیل

4.5/5 - (2 امتیاز)

پیش از هر چیزی باید بدانید که نصب هر نوع نرده ای چه چوبی باشد و چه فلزی و شیشه ای نیاز به استفاده از نصابان متبحر و مجرب دارد و نباید به صرف اینکه شخصی تنها کمی از کارهای فنی سر در می آورد، برای نصب این قبیل از سازه های مربوط به امنیت جانی تمام کسانی که قرار است از این نرده ها استفاده کنند، اقدام نماید! پس خواهشا در کنار توجه به ویژگی های نرده انتخابی خود برای خرید به فکر پیدا کردن یک نصاب حرفه ای و کاربلد نیز برای پیاده سازی و نصب نرده استیل یا هر نوع دیگری از این قیل سازه های ساختمانی باشید. برای این منظور توجه شما را به ادامه این مطلب از مجموعه استیل کاران استیل نصر جلب می نماییم.

پروسه نصب نرده استیل

برای نصب نرده های استیل در ابتدا باید محل قرارگیری پایه نرده ها بر روی کف پله ها مشخص شود و سپس عمل انجام سوراخ بر روی کف پله مشخص گردد. لازم به ذکر است در این مرحله ممکن است سطح کف پله ها بصورت یکسان و همتراز با همدیگر نباشد و به همین خاطر در چنین وضعیتی باید از شمشه برای انجام این نشانه گذاری دقیق بهره گرفت.

پس از انجام عمل سوراخ کردن کف پله ها، باید میل ترانس های استیل را در آنان جایگذاری کرده و به کمک چسب سنگ یا پیچ و مهره آن ها را به خوبی در داخل کفی ها محکم نمود.

در مرحله بعدی که دیگر خیالمان از بابت محکم شدن میل ها و خشک شدن کامل چسب سنگ استفاده شده راحت می گردد، باید به سراغ تعبیه کردن پایه های استیل برویم و نهایتا با دستگاه تراش، میل ترانس های اضافه را بُرش داده و چاکدار ناخنی را بر روی پایه ها متصل می نماییم.

حال دیگر نوبت به کشیدن هندریل یا در واقع همان قسمتی از نرده می رسد که برای بالا و پایین رفتن از پله ها دستمان را به آن ها می گیریم. این هندریل ها در قیمت های پاگرد که باید همراه پله ها پیچ بخورند از بغل به هندریل بعدی متصل و بر روی آن ها می توان در صورت تمایل از زانویی های استیل استفاده نمود.

پس از آن اقدام به نصب خط و یا خطوط نرده کرده و اتمام کار را عنوان می نماییم.

نصب نرده های استیل

نصب نرده های استیل

کلام آخر

همانطور که خواندید نصب نرده استیل خیلی کار سختی برای یک نصاب حرفه ای و کاربلد نیست اما اگر شما بخواهید به عنوان یک فرد عادی برای محل مورد نظر خود از این قبیل نرده ها نصب نمایید، قطعا با چالش های زیادی مواجه شده و نهایتا میزان استحکام و زیبایی نرده نصب شده از سوی شما نیز به اندازه کاری که یک نصاب استیل برایتان انجام داده است، نخواهد بود!

پس بهتر است بیخودی وقت و توان خود را هدر نداده و حال که تصمیم به استفاده از بهترین نرده های حال حاضر دنیا برای ساختمان و یا محل کار خود کرده اید؛ برای نصب و پیاده سازی ایمن آن نیز از نصابانی حرفه ای و صاحب تجربه استفاده کنید. در ضمن بادتان باشد شرکت هایی همچون مجموعه استیل کاران استیل نصر که از نیروهای نصاب مخصوص خود نیز برخوردار است، هم تخفیف ویژه ای برای این منظور به شما خریداران عزیز ارائه خواهد نمود و هم کیفیت کار نصابانش را برایتان بصورت کتبی ضمانت می نماید.