نمونه پله استیل

5/5 - (1 امتیاز)

چنانچه به دنبال نمونه پله استیل در بازار پر رونق فروش این نوع از محصولات در ایران می گردید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در ادامه این مطلب از استیل نصر با ما همراه شوید تا شما را با ویژگی های این قبیل از سازه های ارتباطی بیش از پیش آشنا نماییم. شک نکنید یکی از برجسته ترین محصولات استیلی که امروزه در اغلب سازه های مسکونی، تجاری و همچنین اداری از آنان استفاده می شود و تاثیر غیر قابل انکاری بر روی جذابیت های ظاهری محیط دارد، پله های استیل هستند که ضمن برخورداری از مزایای ویژه خود به دلیل ظاهر آراسته و بسیار شیک و زیبای ذاتی شان همواره در میان انواع و اقسام پله های ساختمانی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و به همین خاطر نیز در طول یک دهه اخیر طرفداران بسیار زیادی در بازار کشورمان پیدا کرده اند.

نمونه پله استیل

ما در این قسمت از مطلب می خواهیم شما را با یک نمونه پله استیل در کشورمان آشنا نماییم. پیش از پرداختن به این موضوع شاید بد نباشد بدانید که عمده فعالیت مجموعه بزرگ استیل نصر بصورت متمرکز بر روی دو کلانشهر تهران و کرج است و شما عزیزان می توانید در صورتی که ساکن نقطه دیگری در سراسر ایران هستید، پله استیل و یا دیگر محصولات مورد نیاز خود را که تمایل دارید از جنس استیل باشند را بصورت سفارشی از این شرکت معتبر استیل کاری تهیه فرمایید.

نمونه پله استیل نصر از تنوع مدلی بسیار قابل قبولی برخوردار می باشد که از جمله آنان می توان به:

 • پله استیل مارپیچ
 • پله استیل رفت و برگشتی
 • پله استیل گرد
 • پله استیل سفارشی
 • پله استیل پیش ساخته (آماده)
 • پله استیل دوبلکس

اشاره نمود.

البته توجه داشته باشید که همواره ساخت محصولات استیل بایستی متناسب با یکسری استانداردهای بین المللی و رسمی باشد که این امر در خصوص طراحی و ساخت و همچنین نصب پله های استیل با توجه به ارتباطی بودن این سازه میان طبقات مختلف یک ساختمان بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد و این تیم استیل نصر است که می تواند ایمن ترین پله استیل ممکن را برایتان به ارمغان بیاورد.

نمونه پله استیل

نمونه پله استیل

قیمت نمونه پله Steel

قیمت این نوع از پله های استیل با در نظر گرفتن مواردی از قبیل:

 • گرید استیلی پله
 • جنس کفی محصول
 • نحوه نصب (مفصلی یا جوشکاری)
 • و همچنین هزینه حمل و نقل

تعیین می شود.

عاشقان محصولات استیل توجه داشته باشند که به دلیل ساختار کاملا انعطاف پذیر این جنس از پله ها به راحتی می توان آن ها را با دیگر متریال های صنعتی ترکیب و با جذابیت های ظاهری دو چندان ساخته و پرداخته نمود. البته این را هم توجه داشته باشید که ساخت یک پله استیل چه بصورت مستقیم، مارپیچ یا همان حول محوری و همچنین ترکیبی باشد، باید مطابق با یکسری استانداردهای روز جهانی صورت پذیرد که در این خصوص نیز خیالتان راحت باشد؛

چرا که تمام شهرت استیل نصر به سبب تولید محصولات استیل استاندارد و نصب ایمن آن ها در محیط های تعیین شده از سوی شما خریداران عزیز می باشد. تنها کافی است محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید تا در کوتاه ترین زمان ممکنه همه چیز را برایتان جفت و جور نماییم. از جمله استانداردهای رایجی که در پروسه تولید پله های استیل باید به آن ها توجه شود، عبارتند از:

 • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
 • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
 • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

می باشد.

کلام آخر

همانطور که متوجه آن شدید پله استیل به نسبت دیگر مدل پله های سنگی، فلزی و حتی چوبی و شیشه ای از کیفیت و دوام بهتر و بیشتری برخوردار است و به همین خاطر نیز امروزه از آن ها در اماکن پر رفت و آمد خصوصا در واحدهای مختلف تجاری و فروشگاهی استفاده می شود. یادتان باشد که پله های استیل تولید شده با آلیاژ 201 مناسب فضاهای سرپوشیده و داخلی و پله های استیل تولید شده با آلیاژ 304 و بالاتر برای فضاهای روباز و خارجی مناسب تر می باشند.

در این خصوص تنها کافی است از طریق شماره های ایجاد شده در سایت با تیم مشاوران و کارشناسان استیل نصر همراه شوید تا متخصصان ما به شما در امر انتخاب و خرید مناسب ترین پله استیل با هر طرح و ابعادی که هست، یاری رسانند.