هندریل استیل

5/5 - (1 امتیاز)

هندریل استیل یکی دیگر از محصولات ساخته شده با فلز لوکس و مقاوم Steel است که می توان آن را دستگرد یا دست انداز نیز تلقی کرد.خیلی ها هندریل را با نام نرده نیز می شناسند که با توجه به کاربرد این محصول و همچنین شباهت آن با وظایف یک نرده خیلی هم بی راه نیست! علی ایحال هندریل در حقیقت یک میله استیل در متراژهای گوناگون است که بصورت افقی بر روی دیوار و یا بر روی زمین نصب شده و سبب می شود تا بتوان با اتکا به آن افراد راحت تر به راه خود ادامه دهند. برای آشنایی بیشتر با هندریل استیل توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

هندریل استیل

هندریل استیل همچون دیگر محصولات ساخته شده با این آلیاژ فلزی از دو نوع 201 و 304 برخوردار است و همانطور که بارها و بارها در مطالب استیل نصر برایتان در این زمینه صحبت کردیم، تمامی محصولات ساخته شده با گرید 201 استیل به سبب مقاومت کمتر خود در برابر شرایط آب و هوایی عمدتا در فضاهایی با دمای ثابت که اشاره به محیط های بسته و دارای سقف دارند، استفاده می شوند و یا اصلا از آن ها چنانچه قرار باشد در محیط های بیرونی نیز استفاده شود، حتما شرایط جوی آن نقطه بایستی در نظر گرفته شود تا از نوع گرم و خشک باشد و از کمترین میزان رطوبت برخوردار باشد.

این در حالی است که هندریل های استیل ساخته شده با گرید 304 به دلیل مقاومت بالای ساختاری خود هم می توانند در فضاهای بسته و هم در محیط های باز و بدون سقف مورد استفاده قرار گیرند. برای هندریل های 304 استیل هیچ تمایزی میان شرایط جوی گرم و خشک با سرد و مرطوب وجود ندارد. البته که نباید از این نکته نیز غافل شد که این مدل از هندریل ها با قیمت بیشتری در بازار کشورمان بفروش رسانده می شوند.

در خصوص زمینه های کاربری از این محصول استیل نیز باید بگوییم که عموما از مدل های ساخته شده با آلیاژ 201 استیل برای راه پله ها و ورودی های ساختمان و همچنین اماکنی همچون بیمارستان ها و درمانگاه ها استفاده می شود و از مدل های 304 نیز ضمن قابلیت استفاده در همین زمینه ها می توان به سبب مقاوم بودن آن در برابر رطوبت از آن ها در داخل استخر نیز استفاده نمود.

هندریل استیل

هندریل استیل

ویژگی هندریل Steel

هندریل محصولی است که بارها و بارها از سوی افراد مختلف لمس می شود و به آنان در پایین و بالا رفتن از پله ها و یا طی کردن مسیر و گذراندن شیب داخل استخر کمک می کنند و به همین خاطر نیاز است تا از مقاومت ساختاری بالایی برخوردار باشد و در کنار آن از ویژگی های دیگری همچون:

  • انعطاف پذیری در طراحی
  • ضد خط و خش بودن
  • قابلیت تمیزی آسان
  • مقاومت بالا در برابر فشار دست افراد
  • قابلیت استفاده در محیط های خشک و مرطوب

و همچنین عدم تغییر رنگ برخوردار باشند.

البته فراموش نکنید که در بازار شما با انواع مختلفی از هندریل های آلومینیومی و چوبی حتی ساخته شده از دیگر فلزات مستحکم نیز روبرو خواهید شد که به لحاظ جذابیت های بصری واقعا هیچ یک به اندازه استفاده از یک handrail steel نمی تواند سبب زیبا شدن محیط مدنظر شما کارفرمایان عزیز گردد.

کلام آخر

اگر می خواهید فضای خود را به یک هندریل مستحکم و در عین حال زیبا مجهز نمایید، ما بهترین هندریل های موجود در بازار را برایتان مهیا کرده ایم و تنها کافی است از میان آن ها مدل مناسب خود را انتخاب نمایید. ضمن اینکه مجموعه استیل کاران استیل نصر با توجه به نیروهای کاری مجرب و بهره گیری از متدهای روز جهانی در طراحی نیز می تواند در صورت تمایل هر نوع هندریل مدنظر شما خریداران عزیز را متناسب با استانداردهای روز جهانی تولید و در محل مورد نظرتان نصب و پیاده سازی نماید.