هندریل کابلی

5/5 - (1 امتیاز)

برای اینکه به آگاهی کامل و جامعی از هندریل کابلی دست پیدا نمایید، ابتدا باید با معنا و مفهوم هندریل آشنا شوید که در اصلا قسمتی از حفاظ ها و یا نرده ها می باشد که شما با دستانتان آن را گرفته و با تکیه به آن از پله بالا و پایین می روید و در اصل حکم یک جان پناه را برایتان ایفا می کند تا با ایمنی کامل تری مسیر پیش رویتان را طی نمایید. منظور ما از هندریل کابلی در اصل هندریلی است که بر روی نرده های کابلی سوار شده است و جنس آن می تواند از هر متریال صنعتی که شما عزیزان تمایل به استفاده از آن بر روی نرده ساختمانی تان کرده باشید، باشد. در ادامه با مجموعه استیل کاران بزرگ استیل نصر همراه شوید تا با موارد جالب تری در این زمینه آشنایی پیدا نمایید.

هندریل کابلی

به هندریل هایی که بر روی نرده های کابلی یا همان نرده های تسمه ای نصب می شوند، هندریل کابلی گفته می شود. جنس این هندریل ها یا دستگیره ها می تواند از چوب، شیشه، فلز و همینطور استیل در نظر گرفته شود. البته در بعضی موارد دیده شده که تولید کنندگان از سنگ نیز جهت زینت بخشی دو چندانی به این قسمت از نرده ها نیز استفاده کرده اند.

هندریل ها در وهله اول باید ضد خط و خش باشند تا در صورتی که با اجسام تیز روبرو شدند، فورا آسیب نبینند و از جذابیت های ظاهری آنان کاسته نشود! سپس باید از دوام و کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشند تا اگر قرار است در محیط های روباز و بدون سقف که در ارتباط مستقیمی با شرایط جوی قرار دارند و قرار است ساعات زیادی را زیر نور خورشید باقی بمانند، دچار تغییر در رنگ و ظاهر خود نشوند.

در نهایت نیز یک هندریل یا دستگیره باید در شکل و شمایل مناسبی طراحی شوند تا شما عزیزان از گرفتن آن با دست و قرار دادن دستانتان بر روی آن احساس خوشایندی بدست آورید و سبب ایجاد اطمینان خاطر نزد شما مصرف کنندگان عزیز گردد.

هندریل های کابلی

هندریل های کابلی

قیمت هندریل تسمه ای

قیمت هندریل هایی که بر روی نرده های کابلی سوار می شوند به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به:

  • جنس هندریل ها
  • طول هندریل ها
  • میزان ضخامت هندریل ها
  • مدل انتخابی برای هندریل ها

اشاره داشت. در خصوص مورد آخر؛ یعنی مدل انتخابی این نوع از محصولات بد نیست بدانید که اصولا سازندگان نرده های کابلی بصورت معمول و از پیش تولید شده هندریل هایی را به شما خریداران گرامی معرفی می کنند که در صورت پسند شما خوبان از همان مدل نیز بر روی نرده شما استفاده بعمل آورده می شود.

با این حال اما گاهی نیز هیچ یک از مدل های از پیش طراحی و تولید شده مورد توجه شما عزیزان قرار نمی گیرند که در این صورت شما بایستی به فکر خرید یک مدل سفارشی مطابق آنچه که در ذهن خود می پرورانید، باشید که یقینا ساخت چنین هندریل هایی بر روی قیمت آنان بسیار تاثیرگذار است.

کلام آخر

استیل نصر به عنوان یکی از سازندگان برتر محصولات استیل در ایران مخصوصا در دو کلانشهر تهران و کرج از قابلیت طراحی، تولید و همچنین پیاده سازی طیف وسیعی از هندریل ها در جنس ها و مدل های گوناگونی برخوردار است و تنها کافی است شما عزیزان مشتری با ایجاد ارتباط با واحد مشتریان این مجموعه از تمایل خود به سفارش و خرید یک مدل نرده کابلی با هندریل کابلی مخصوصی خبر دهید تا باقی چیزها را پرسنل استیل نصر برایتان ظرف مدت زمانی کوتاه و با بهترین کیفیت و قیمت ممکنه انجام دهند.