پله استیل برتر

5/5 - (1 امتیاز)

همانطور که مستحضر هستید در بازار داخلی ایران شما می توانید با انواع و اقسام پله های چوبی، آهنی، بتنی و … مواجه شوید که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند و در میان همه آن ها حداقل در طول یک دهه اخیر این پله های ساخته شده از جنس آلیاژ استیل هستند که توانسته اند سهم عهده ای از بازار فرو پله های سفارشی و از پیش ساخته شده را به خود اختصاص دهند. برای انتخاب و خرید یک پله استیل برتر با ما در ادامه این مطلب از استیل نصر همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در این خصوص آشنا نماییم.

پله استیل برتر

پله استیل برتر در واقع پله ای است که از استحکام، میزان مقاومت، نحوه اتصال صحیح، جذابیت های بصری در ظاهر و کیفیت بالا در ساختار خود برخوردار است. چنین پله ای کاملا ضد زنگ بوده و می توان از آن در کنار دیگر متریال های رایج صنعتی همچون شیشه و چوب های زینتی استفاده نمود و پلکان هایی فوق العاده زیبا و بادوام را خلق کرد.

بی تعارف باید بگوییم ساخت یک پله استیل نیاز به مهارت و دانش تخصصی داشته و هر استیل کاری نمی تواند ادعای ساخت و طراحی پله های استیلی برتر را داشته باشد! از طراحی ظاهری پله گرفته تا ایجاد آن در اندازه های استاندارد با توجه به کوچکی و یا بزرگی فضا و همچنین نحوه اتصال آن ها و دریافت رضایت نهایی از مشتری همه و همه پروسه طراحی، تولید و نصب یک پله استیل کاملا ایده آل را شامل می شود.

پله های استیل دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

 • پله استیل مارپیچ
 • پله استیل رفت و برگشتی
 • پله استیل گرد
 • پله استیل سفارشی
 • پله استیل پیش ساخته (آماده)
 • پله استیل دوبلکس

می باشند.

پله استیلی برتر

عوامل موثر بر تعیین قیمت پله استیل

به دلیل ظاهر جذاب این مدل از پله ها و همچنین قابلیت تمیزی آسان و ضد عفونی کردن آن ها خصوصا در محیط های آلوده نظیر بیمارستان ها و اغذیه فروشی ها، می توان با اطمینان عنوان کرد که پله استیل در حال حاضر بهترین پله موجود نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا بحساب می آید. بسیاری از معماران و مهندسان ساخت و ساز جهت تکمیل پروژه خود به سراغ انتخاب و خرید این مدل از پله ها چه در بخش داخلی ساختمان و چه به عنوان پله های اضطراری می روند.

از پله های استیل می توان در کنار انواع مختلفی از نرده های ساختمانی استفاده کرد. می توان از شیشه و چرب در بخش کفی آن ها بهره گرفت و یک پله استیل فوق العاده زیبا و سفارشی را تهیه نمود.

لازم به ذکر است قیمت پله استیل برتر نیز همچون دیگر محصولات برتری که از جنس استیل ساخته می شوند کاملا متنوع و مختلف می باشد و در واقع همه چیز بسته به سلیقه و نظر شما خریداران عزیز خواهد داشت که چه نوع پله ای را برای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری خود سفارش داده اید؛

از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت پله استیل برتر می توان به:

 • انتخاب مدل پله
 • گرید استیلی مورد نیاز جهت ساخت پله
 • جنس کفی محصول
 • نحوه نصب (مفصلی یا جوشکاری)
 • و همچنین هزینه حمل و نقل

اشاره نمود.

کلام آخر

خریداران عزیز و علاقه مندان به استفاده از پله های استیل در محیط های خانگی و کاری خود حتما به این نکته توجه کنند که پله های استیل نیز همانند دیگر محصولات ساخته شده با این آلیاژ می تواند از نوع 201، 304 و یا 316 و … بحساب آید که یقینا این شماره هر چه بالاتر رود، استحکام و دوام پله استیل شما نیز بیشتر خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم با توجه به ضعف ذاتی آلیاژ 201 استیل، هیچگاه از آن برای مکان های روباز و بیرون از محل زندگی و کار خود استفاده نکنید که خیلی زود دچار خرابی و حتی می تواند دفرمه شدن از شکل اولیه خود شود.