پله استیل در الهیه

5/5 - (1 امتیاز)

شما می توانید در صورت تمایل به استفاده از مستحکم ترین و در عین حال محبوب ترین و زیباترین پله های جهان در منطقه معروف الهیه تهران به سراغ خرید و انتخاب پله استیل در اندازه و فرم دلخواه خود باشید. برای این منظور استیل کاران زیادی در سراسر پایتخت مشغول به طراحی، تولید و همچنین نصب اینگونه از محصولات استیل هستند که شعبه استیل نصر تحت عنوان نمایندگی پله استیل در الهیه تهران یکی از برترین آنان بحساب آورده می شود. پس چنانچه ساکن الهیه هستید و یا صاحب ملکی تجاری، اداری و همچنین مسکونی در آن می باشید با ما همراه شوید تا در ادامه این بلاگ از استیل نصر شما را با مواردی مهم آشنا نماییم.

پله استیل در الهیه

پله استیل بی اغراق یکی از برترین سازه های ارتباطی میان طبقات مختلف واحدهای مسکونی، تجاری و همچنین اداری است. نحوه استفاده و ظاهر شیک این مدل از پله ها سبب گشته تا بسیاری از فعالان عرصه تجاری و اقتصادی از این مدل محصولات در دفاتر کاری خود بهره گیری نمایند.

پله های استیل دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

  • پله استیل مارپیچ
  • پله استیل رفت و برگشتی
  • پله استیل گرد
  • پله استیل سفارشی
  • پله استیل پیش ساخته (آماده)
  • پله استیل دوبلکس

می باشند. بد نیست بدانید نصابان استیل کار برای نصب و اتصال ایمن اینگونه از پله ها دست به دامن اتصال پیچ و مُهره ای و یا جوشی می شوند که بسته به مختصات محل نصب پله یک نصاب از یک کدام از این روش ها و یا روشی تلفیقی از هر دو نوع استفاده می کند.

پله های استیل در الهیه

پله های استیل در الهیه

 

استاندارد ساخت یک پله Steel

همانطور که بهتان گفتیم کیفیت پله های استیل با توجه به آلیاژی که در ساخت آن ها مورد استفاده و بهره وری قرار داده می شود، متفاوت از یکدیگر است.

برخی از پله ها با آلیاژ 201 و برخی دیگر با استیل 304 ساخته و پرداخته می شوند که یقینا پله های نوع دوم به نسبت مدل های ساخته شده با استیل 201 تز مقاومت و استحکام بیشتری نیز برخوردار هستند.

البته کیفیت یک پله استیل منوط به استانداردهای رعایت شده برای آن نیز می باشد که این استانداردها بایستی به شرح ذیل باشند:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

ناگفته نماند در خرید یک پله استیل می توان جنس کفه محصول را نیز به سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

بد نیست در این خصوص کمی با رزومه و محصولات تولیدی استیل نصر در همین زمینه؛ یعنی طراحی، ساخت و نصب پله های استیل در موقعیت های مکانی مختلف از طریق شبکه های اجتماعی و سایت مجموعه آشنایی پیدا نمایید تا بدانید که قرار است در بحبوحه این بازار پر تلاطم به پله هایی با کیفیت و صد البته زیبا و جذاب دست پیدا نمایید.

کلام آخر

در انتهای این مطلب بایستی توجه شما خوبان را به این نکته کوچک اما بسیار مهم جلب نماییم که ساخت یک پله استیل در هر مدل و ابعادی که باشد نیاز به برخورداری از دانش و مهارت خاص و بالای خود دارد که در این میان شاید بتوان شعبه استیل نصر در الهیه تهران را یکی از قدرتمند ترین سازندگان اینگونه از محصولات استیل در کل کلانشهر تهران تلقی نمود.

برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت یا شبکه های اجتماعی مرتبط با مجموعه بزرگ استیل نصر، پله استیل مد نظرتان را به تیم کارشناسی و سازنده این مجموعه بسپارید.