پله استیل در اکباتان

5/5 - (1 امتیاز)

اگر به دنبال خرید و استفاده از پله استیل در اکباتان تهران هستید توصیه می کنیم در ادامه این بلاگ از مجموعه معتبر و حرفه ای استیل کاران استیل نصر با ما همراه شوید تا شما را با ویژگی های این نوع از پله های ساختمانی و همچنین انواع مختلف آنان بیش از پیش آشنا نماییم. در ابتدا لازم به ذکر است که بدانید پله های تولید شده با فلز ارزشمند استیل بطور کلی در دو دسته از پیش ساخته شده و سفارشی در بازار قابل خرید و فروش می باشند.

پله استیل در اکباتان

اکباتان یکی از مناطق شمالی تهران است که از ساختمان های مدرن و بسیار امروزی برخوردار است و به همین خاطر نیز می توان در محیط های داخلی و خارجی آن ها با به روز ترین و مستحکم ترین متریال های سازه ای نظیر پله استیل نیز مواجه شد. پله استیل در اکباتان از تنوع بسیار زیادی برخوردار است و خوشبختانه این استیل نصر است که یکی از عرضه کننده های اصلی این جنس از محصولات استیل در این منطقه از پایتخت می باشد. پله های استیل از ویژگی های بارزی نظیر:

 • تنوع مدلی بسیار بالا
 • برخورداری از انعطاف پذیری زیاد در طراحی محصول
 • مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
 • مقاوم در برابر زنگ زدگی و حرارت
 • دوام و ماندگاری فوق العاده

و از همه مهمتر امکان پاکسازی و ضد عفونی بسیار سهل و آسان برخوردار می باشند.

در اکباتان پله های استیل همچون دیگر نقاط کشورمان با دو گرید معروف 201 و یا 304 استیل طراحی و تولید می شوند.

همانطور که قبلا نیز این نکته را متذکر شده ایم از پله های استیل 201 در اماکن سرپوشیده و مسقف و از پله های استیل 304 در محیط های باز و بدون سقف استفاده می شود.

پله استیل در اکباتان

پله استیل در اکباتان

قیمت پله استیل در اکباتان

قیمت این نوع از پله های استیل با در نظر گرفتن مواردی از قبیل:

 • گرید استیلی پله
 • جنس کفی محصول
 • نحوه نصب (مفصلی یا جوشکاری)
 • و همچنین هزینه حمل و نقل

تعیین می شود.

عاشقان محصولات استیل توجه داشته باشند که به دلیل ساختار کاملا انعطاف پذیر این جنس از پله ها به راحتی می توان آن ها را با دیگر متریال های صنعتی ترکیب و با جذابیت های ظاهری دو چندان ساخته و پرداخته نمود. البته این را هم توجه داشته باشید که ساخت یک پله استیل چه بصورت مستقیم، مارپیچ یا همان حول محوری و همچنین ترکیبی باشد، باید مطابق با یکسری استانداردهای روز جهانی صورت پذیرد که در این خصوص نیز خیالتان راحت باشد؛

چرا که تمام شهرت استیل نصر به سبب تولید محصولات استیل استاندارد و نصب ایمن آن ها در محیط های تعیین شده از سوی شما خریداران عزیز می باشد. تنها کافی است محصولات مورد نیاز خود را از ما بخواهید تا در کوتاه ترین زمان ممکنه همه چیز را برایتان جفت و جور نماییم. از جمله استانداردهای رایجی که در پروسه تولید پله های استیل باید به آن ها توجه شود، عبارتند از:

 • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
 • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
 • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

می باشد.

کلام آخر

در پایان لازم است بدانید ساخت پله استیل به عنوان رابطی میان طبقات مختلف ساختمانی نیاز به مهارت و تجربه بالایی از سوی کارگاه های استیل کاری و استیل سازی دارد. برای همین نیز همواره توصیه کرده و باز هم می کنیم که سعی کنید ابتدا به انتخاب یک مجموعه استیل کاری معتبر همچون استیل نصر در محل کار و یا محل زندگی خود بروید تا از کیفیت و دوام محصول استیلی که قصد خرید و نصب آن در محیط مورد نظرتان را کرده اید، اطمینان حاصل نمایید.