پله استیل در تهران

5/5 - (1 امتیاز)

استفاده از پله های ساخته شده از آلیاژ استیل مدت زمان زیادی است که در کشورمان رایج شده و امروزه اغلب افراد از این مدل پله ها برای اماکن تجاری و همچنین اتصال طبقات یک واحد مسکونی استفاده از می کنند. برای خرید پله استیل در تهران شما می توانید به سراغ یکی از بهترین استیل کاران ایران؛ یعنی مجموعه استیل نصر بروید. ما در این مطلب قطعا شما را با مواردی مهم در خصوص انتخاب و انجام فرآیند خرید این قبیل از محصولات استیل در تهران آشنا خواهیم کرد.

پله استیل در تهران

استیل یک آلیاژ فلزی شیک و جذاب است که امروزه از آن برای ساخت انواع و اقسام محصولات ساختمانی همچون پله استفاده می شود. خب همانطور که می دانید پله در حقیقت رابط میان طبقات می باشد و مدت زمان زیادی است که توجه به آیتم های زیبایی و جذابیت های ظاهری آن برای سازندگان واحدهای مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری حائز اهمیت گشته و حتی امروزه طراحان دکوراسیون داخلی نیز نسبت به انتخاب شکل و ظاهر این محصول ساختمانی کاملا حساس و دقیق عمل می کنند.

پله استیل در تهران همچون دیگر پله های ساخته شده از این جنس دارای یک:

  • اسکلت استیل
  • فریم کفی استیل
  • رویه کفی
  • نرده استیل

است که البته باید بگوییم دو مورد اول حتما باید از جنس استیل در نظر گرفته شده باشند. این در حالی است که رویه و نرده قرار گرفته در کنار پله شما می تواند از جنس دیگری نیز تولید شده باشد. بد نیست بدانید که ما در فروشگاه استیل نصر تهران هم قادر به ارائه پله های از پیش ساخته شده هستیم و هم می توانیم با بهره گیری از ابزار تخصصی و استیل کاران حرفه ای خود هر نوع پله استیل که شما در نظر داشته باشید را بصورت کاملا سفارشی برایتان مهیا و در محل مورد نظرتان نصب و آماده بهره برداری نماییم.

پله های استیل در تهران

پله های استیل در تهران

پله Steel و کیفیت آن

در خصوص کیفیت استیل همه چیز بسته به گرید استیل کار شده در پله انتخابی شما خریداران عزیز دارد. خب همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم این قبیل از محصولات استیل هم با آلیاژ 201 و هم با آلیاژ 304 استیل ساخته و پرداخته می شوند و مهم است که شما با در نظر داشتن شرایط مکانی خود اقدام به خرید پله ای متناسب با آن برای خود کنید. برای این منظور بد نیست بدانید که همچون دیگر محصولات استیل ساخته شده از گرید 201 از آن ها برای محیط های سر بسته و از محصولات تولید شده با گرید 304 در محیط های باز و بدون سقف استفاده می شود.

از نظر کیفی تمامی محصولاتی که با گرید 304 استیل ساخته شده اند، در مرتبه بهتری به نسبت مدل های ساخته شده با آلیاژ 201 قرار داده می شوند. البته یادتان باشد مدل های ساخته شده با استیل 304 از نظر قیمتی نیز گرانتر از مدل های تولید شده با گرید 201 استیل می باشند. علی ای حال فراموش نکنید که در ساخت پله های استیل باید یک استیل کار از استانداردهای زیادی تبعیت کند که از اصلی ترین آنان بایستی به:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

اشاره داشت.

کلام آخر

به عنوان کلام آخر در این مطلب باید این نکته را متذکر شویم که شرکت استیل نصر در کنار فروش انواع و اقسام محصولات استیل جهت اطمینان خاطر شما خریداران عزیز اقدام به ارائه یک گارانتی معتبر نیز به هر یک از شما خریداران عزیز می کند. شما با در اخیتار داشتن این ضمانت نامه ها در واقع پی به ثبات خصوصیات فنی برتر تک تک محصولات تولید شده توسط این مجموعه خواهید برد؛ ضمن اینکه با توجه به بازه زمانی گارانتی محصول خیالتان از بابت سرویس، تعمیر و حتی تعویض آن در طول این مدت نیز کاملا راحت خواهد بود.

تنها کافی است برای خرید محصول مورد نیازتان از جنس استیل با مجموعه استیل نصر از طریق پل های ارتباطی مختلف ( تلفن تماس، شبکه های اجتماعی و همچنین سایت مجموعه) در ارتباط باشید تا کارشناسان ما به خوبی شما را در خصوص خرید محصول مورد نظرتان راهنمایی نمایند.