پله استیل در جردن

4/5 - (2 امتیاز)

چنانچه ساکن جردن هستید و یا دارنده ملکی در این قسمت از کلانشهر تهران می باشید و به دنبال خرید پله استیل در جردن نیز هستید، بهتر است حتما در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص این نوع از پله ها و ویپگی های بارز آنان آشنا نماییم. فراموش نکنید که استیل نصر یکی از برترین استیل کاران فعال در پایتخت است که می توانید با خیالی آسوده محصولات منتخب خود را از آن ها خریداری فرمایید.

پله استیل در جردن

استیل یک آلیاژ فلزی شیک و جذاب است که امروزه از آن برای ساخت انواع و اقسام محصولات ساختمانی همچون پله استفاده می شود. خب همانطور که می دانید پله در حقیقت رابط میان طبقات می باشد و مدت زمان زیادی است که توجه به آیتم های زیبایی و جذابیت های ظاهری آن برای سازندگان واحدهای مختلف مسکونی، تجاری و همچنین اداری حائز اهمیت گشته و حتی امروزه طراحان دکوراسیون داخلی نیز نسبت به انتخاب شکل و ظاهر این محصول استیل کاملا حساس و دقیق عمل می کنند.

پله استیل در جردن همچون دیگر پله های ساخته شده از این جنس دارای یک:

  • اسکلت استیل
  • فریم کفی استیل
  • رویه کفی
  • نرده استیل

است که البته باید بگوییم دو مورد اول حتما باید از جنس استیل در نظر گرفته شده باشند. این در حالی است که رویه و نرده قرار گرفته در کنار پله شما می تواند از جنس دیگری نیز تولید شده باشد. بد نیست بدانید که ما در فروشگاه استیل نصر در جردن تهران، هم قادر به ارائه پله های از پیش ساخته شده هستیم و هم می توانیم با بهره گیری از ابزار تخصصی و استیل کاران حرفه ای خود هر نوع پله استیل که شما در نظر داشته باشید را بصورت کاملا سفارشی برایتان مهیا و در محل مورد نظرتان نصب و آماده بهره برداری نماییم.

پله استیل در جردن

پله استیل در جردن

کیفیت پله Steel در جردن

همانطور که پیشتر نیز به شما عزیزان گفته بودیم کیفیت پله های استیل با توجه به آلیاژی که در ساخت آن ها مورد استفاده و بهره وری قرار داده می شود، متفاوت از یکدیگر است. برخی از پله ها با آلیاژ 201 و برخی دیگر با استیل 304 ساخته و پرداخته می شوند که یقینا پله های نوع دوم به نسبت مدل های ساخته شده با استیل 201 تز مقاومت و استحکام بیشتری نیز برخوردار هستند.

البته کیفیت یک پله استیل منوط به استانداردهای رعایت شده برای آن نیز می باشد که این استانداردها بایستی به شرح ذیل باشند:

  • طول پله استیل بایستی چیزی بین 60 تا 80 سانتی متر
  • عرض پله استیل بایستی چیزی بین 30 تا 45 سانتی متر
  • حدفاصل کف یک پله تا پله بعدی چیزی بین 17 تا 15 سانتی متر

ناگفته نماند در خرید یک پله استیل در جردن می توان جنس کفه محصول را نیز به سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

بد نیست در این خصوص کمی با رزومه و محصولات تولیدی استیل نصر در همین زمینه؛ یعنی طراحی، ساخت و نصب پله های استیل در موقعیت های مکانی مختلف از طریق شبکه های اجتماعی و سایت مجموعه آشنایی پیدا نمایید تا بدانید که قرار است در بحبوحه این بازار پر تلاطم به پله هایی با کیفیت و صد البته زیبا و جذاب دست پیدا نمایید. تنها کافی است برای ثبت سفارش پله استیل با تیم مجرب استیل نصر ارتباط گرفته تا کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان به شما در انتخاب نوع پله و طراحی و هزینه های محصول مشاوره دهند.