پله استیل در زعفرانیه

5/5 - (1 امتیاز)

زعفرانیه تهران همیشه جای بهترین ها بوده و همچنان نیز به عنوان یکی از تاپ ترین مناطق مسکونی و غیر مسکونی پایتخت بحساب آورده می شود و به همین خاطر همواره باید در این ناحیه از کلانشهر تهران به دنبال بهترین های همچون محصولات مختلف استیل که از جذابیت های ظاهری فراوان و استحکامی فوق العاده بالا برخوردار هستند، بود. پس اگر شما نیز از جمله ساکنین این منطقه در تهران هستید و یا دارنده ملکی در آن می باشید با ما همراه شوید که می خواهیم در این مطلب از استیل نصر برایتان کمی در خصوص پله استیل در زعفرانیه صحبت نماییم.

پله استیل در زعفرانیه

کمتر کسی را در تهران می توان پیدا کرد که به زیبایی خانه های ساخته شده در منطقه زعفرانیه اقرار نکند و آن ها را جزئی از برترین واحدهای مسکونی، اداری و تجاری نه تنها تهران بلکه کل ایران قلمداد نکند! به همین خاطر نیز تیم های بازسازی کننده و یا سازندگان ساختمانی در این محدوده از پایتخت همواره به دنبال بهره گیری از بهترین متریال های ساخت و سازی برای بالا بردن کیفیت کاری خود هستند که در این میان بی شک پله های ساخته شده از فلز ارزشمند استیل بهترین گزینه جهت برقراری ارتباط میان طبقات مختلف ساختمانی می باشند.

پله های استیل در رعفرانیه همچون دیگر محصولات مشابه خود در سه نوع:

  • پله های ترکیبی
  • پله های حول محوری
  • و پله های مستقیم

طراحی و تولید شده اند که در ادامه در خصوص هر یک از آنان توضیح مختصری برایتان آماده کردیم.

پله های استیل در زعفرانیه

پله های استیل در زعفرانیه

پله ترکیبی

در ابتدا اجازه دهید پله های ترکیبی تولید شده از جنس استیل را برایتان توضیح دهیم. طراحی ظاهری این نوع از پله ها در اصل ترکیبی از پله های مستقیم و حول محوری است که در ابتدا اصولا مسافتی از پله بصورت مستقیم در نظر گرفته می شود و سپس با افزایش فضا، طراحان ادامه سازه ارتباطی خود را بصورت حول محوری یا به زبان ساده تر مارپیچی انتخاب می کنند.

از پله های ترکیبی فارغ از جنس و اندازه آنان اصولا در اماکنی استفاده می شود که نمی توان در آن ها بطور تمام و کمال از پله های مستقیم و یا مارپیچی استفاده نمود!

پله استیل حول محور

به این نوع از پله ها در اصطلاح رایج، پله های مارپیچ گفته می شود که از آن ها بیشتر در سازه های دوبلکس و سا سوبلکس استفاده می شود. این نوع از پله ها از جلوه و جذابیت ظاهری بیشتری به نسبت مدل های طراحی شده بصورت مستقیم برخوردار هستند که البته این را نیز باید پذیرفت که ساخت و نصب آنان همیشه نیاز به برخورداری از تجربه و مهارت فنی بالایی دارد.

در خصوص پله های استیل حول محوری نیز باید بدانید که می شود برای آنان همچون دیگر مدل پله ها جنس نرده و کفی مختلفی را انتخاب کرد.

پله استیل مستقیم

رایج ترین توع از پله های استیل تولید شده جهان تا به امروز همین مدل از پله ها هستند که می توان از آن ها برای هر نوع ساختمان مسکونی و غیر مسکونی استفاده کرد. البته نباید فراموش کرد که این نوع از پله ها باید مطابق با یکسری از استانداردهای خاص طراحی شوند که اگر به سایر مطالب مرتب با پله استیل نصر سری بزنید، قطعا با این استانداردها آشا خواهید شد.

کلام آخر

در انتهای این مطلب باید بدانید په طالب پله استیل مستقیم در زعفرانیه باشید و چه جویای مدل های ترکیبی و حول محوری آن در این محدوده از تهارن بزرگ بگردید، استیل نصر می توانید بهترین گزینه برای شما خوبان بحساب آورده شود. برای این منظور تنها کافی است از طریق شماره های درج شده در وبگاه استیل نصر با تیم کارشناسان و مشاوران این شرکت در ارتباط باشی تا شما را با بهترین سازه های ارتباطی قرن جدید آشنا نماییم.